بهترین پایگاه های کلش اف کلنز برای کشاورزی و جنگ کدام هستند؟

بهترین پایگاه های کلش

بهترین بیس های کلش اف کلنز برای farming و war

تاون هال خود را ارتقاء داده اید و نمی توانید از آن دفاع کنید؟ این لیست از بهترین پایگاه های کلش اف کلنز برای تاون هال سطوح 5، 7، 9، 13 و 15 را بررسی کنید.

سایت جمینجا با هدف خرید مستقیم و فوری جم کلش اف کلنز ارزان و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

ساختن یک پایگاه قوی در کلش اف کلنز به اندازه ارتقای نیروهای خود مهم است. اگر مهاجمان به طور مداوم منابع شما را از بین می برند، این پایگاه های کلش اف کلنز را بررسی کنید تا به طور قابل توجهی دفاع خود را تقویت کنید.

در کنار یادگیری استراتژی‌های حمله جدید، ساختن پایگاه یکی از وظایف اصلی کلش اف کلنز بدون در نظر گرفتن سطح تاون هال شما است. در واقع، با پیشرفت شما، ساخت یک دهکده خانگی قوی به دلیل تعداد بالای ساختمان ها و مهاجمان قوی بسیار چالش برانگیز می شود.

در حالی که هیچ پایه ای در کلش اف کلنز نشکن نیست، انتخاب طرح بندی برای دهکده خود با دقت توصیه می شود. یک پایگاه قوی می تواند تعداد منابعی که در طول حملات از دست می دهید را به میزان قابل توجهی کاهش دهد و دفاع های برنده نیز جوایز را اعطا می کند.

با توجه به این نکته، در اینجا لیستی از بهترین پایگاه های کلش اف کلنز برای سطوح تاون هال 5،7،9،13 و 15 آمده است.

مقالات مرتبط »   3 بهترین استراتژی حمله Town Hall 9 در Clash of Clans (ژانویه 2023)

بهترین پایگاه های کلش اف کلنز برای کشاورزی و جنگ

بر اساس مکانیک ها و نیروهایی که قفل آن را باز می کنید، ما معتقدیم که تاون هال های 5، 7، 9، 13 و 15 برای هر بازیکن کلش اف کلنز مهم ترین هستند. در این سطوح، شاهد افزایش قابل توجهی در رقابت خواهید بود و استراتژی‌های حمله حریفان نیز تغییر خواهد کرد.

از این رو، در این مقاله، بهترین پایگاه های کلش اف کلنز برای کشاورزی و جنگ برای TH 5، 7، 9، 13 و 15 را معرفی خواهیم کرد.

بهترین پایگاه های تاون هال 5 در کلش اف کلنز

کشاورزی
این یک پایگاه سنتی کلش اف کلنز برای بازیکنان تاون هال 5 است. دفاع ها و تاون هال با دیوارها محافظت می شوند و بمب ها و تله ها در مناطقی قرار می گیرند که به احتمال زیاد محل ورود نیروهای حریف خواهد بود.

انبارهای طلا و اکسیر در داخل دیوارها قرار دارند که می توانند به شما در صرفه جویی در منابع کمک کنند.

جنگ
این پایگاه کلش اف کلنز تاون هال 5 بیشتر برای جنگ ها مناسب است. قلعه کلن در داخل پایگاه قرار دارد و تاون هال از هر طرف با دیوارهایی احاطه شده است. از آنجا که نیروهای هوایی می توانند در این سطح تسلط داشته باشند، پدافند هوایی در مرکز قرار دارد.

بهترین پایگاه های تاون هال 7 در کلش اف کلنز

کشاورزی
شما در بازی کلش اف کلنز در تاون هال 7 قفل Dark Elixir را باز می کنید. و این پایه به شما کمک می کند تا منابع کمیاب را ذخیره کنید. تمامی انبارها در داخل پایگاه قرار دارند و برج های Wizard و Archer Towers برای دفاع از آنها مستقر شده اند. تاون هال قلب است که 3 ستاره شدن آن را برای مخالفان سخت می کند.

Archers Towers در ابتدا از کل پایگاه در برابر حملات هوایی محافظت می کند. اما دفاع هوایی در اعماق داخل است. در نتیجه، لازم نیست نگران ارسال هرزنامه توسط افراد بالن یا اژدها و گرفتن 3 ستاره باشید.

جنگ
قرارگیری قلعه کلن به همان اندازه که در پایگاه تاون هال 7 کلش اف کلنز درخشان است. در این مرحله با حملات هوایی زیادی روبرو خواهید شد، به همین دلیل است که دفاع هوایی درست در کنار تاون هال قرار دارد.

حریفان شما برای یافتن یک ورودی مناسب به پایگاه شما تلاش خواهند کرد و حتی اگر این کار را انجام دهند، با تله ها و بمب ها روبرو خواهند شد. توپ ها و خمپاره ها چیزی بیش از حواس پرتی در هنگام حمله هوایی نیستند و به همین دلیل در اینجا در اولین لایه دفاعی قرار دارند.

از طرف دیگر، برج‌های آرچر و برج‌های جادوگر مهم‌ترین‌ها در تاون هال 7 هستند. از این رو، تا آنجا که ممکن است آنها را با تله‌ها و بمب‌ها محاصره کنید.

بهترین پایگاه های تاون هال 9 در کلش اف کلنز

کشاورزی
این پایگاه کلش اف کلنز تاون هال 9 نزدیک ترین چیزی است که می توانیم به یک چیدمان تخریب ناپذیر برسیم. در تاون هال 9، با Queen Charge، Balloons و Dragons روبرو خواهید بود. این پایگاه به دلیل قرار گرفتن دفاعیات می تواند به طور مؤثر با هر یک از این استراتژی ها مقابله کند.

پدافندهای انفجاری مانند دفاع هوایی، X-Bow و Mortars به درستی محافظت می شوند و تاون هال در قلب قرار دارد. به همه این دلایل، حریفان شما برای سرقت هر گونه غارت مشکل خواهند داشت.

قفل X-Bow قابل اعتماد را در تاون هال 9 باز می‌کنید. این چیدمان تضمین می‌کند که این دفاع تیراندازی سریع با دیوارها، تسلاهای مخفی و نیروهای Clan Castle محافظت می‌شود.

جنگ
قرار است پایگاه های جنگی در کلش اف کلنز مانع از به دست آوردن ستاره های دشمن شوند. و صرفه جویی در منابع شما اولویت اصلی نیست. بر این اساس، اینجا یک پایگاه جنگی تاون هال 9 است. که یک کابوس برای یک حمله زمینی است.

حتی اگر حریف شما از نیروهای هوایی استفاده کند، دفاع هوایی به خوبی محافظت می شود. علاوه بر این، بیرون آوردن نیروهای Clan Castle قبل از حمله واقعی واقعاً سخت است. هیچ راه مناسبی برای ورود به پایه وجود ندارد و چندین محفظه برای کاهش سرعت کار وجود دارد.

بهترین پایگاه های تاون هال 13 در کلش اف کلنز

کشاورزی
به لطف محفظه های فراوان، به ندرت شاهد حمله زمینی سریع در این پایگاه تاون هال 13 کلش اف کلنز خواهید بود. خمپاره ها و توپ ها واقعاً در این سطح مفید نیستند و به همین دلیل بیرون از دیوار هستند.

نکته جالب این است که دفاع خارج از ساختار اصلی گاهی اوقات می تواند حواس نیروها را پرت کند و قیف حریف را خراب کند. متوجه خواهید شد که Archers Towers تمام پایگاه را پوشش می دهد. به جز مرکز که قبلاً به تاون هال، قلعه کلن و توپخانه ایگل مجهز شده است.

برج های اینفرنو نقش اصلی را در تاون هال 13 و بالاتر بازی می کنند. از این رو، قرار دادن آنها در محفظه های جداگانه یک استراتژی عاقلانه است.

جنگ
پایگاه های گسترده در سطوح بالاتر در کلش اف کلنز رایج هستند. و این پایگاه جنگی تاون هال 13 نمونه کاملی از آن است. قرارگیری غیرمعمول دفاع ها و ساختمان ها می تواند هر مهاجمی را گیج کند. و موقعیت هوشمندانه Clan Castle در اینجا بسیار مهم است.

این پایگاه ممکن است بهترین محافظت را برای تاون هال شما ارائه نکند. اما ممکن است به دلیل طرح باقیمانده، یک یا دو ستاره را ذخیره کنید. زمان نقش مهمی در پایگاه‌های گسترده ایفا می‌کند. زیرا سربازان اغلب برای بیرون آوردن همه ساختمان‌ها حتی پس از نابودی تمام سیستم‌های دفاعی تلاش می‌کنند.

بهترین پایگاه های تاون هال 15 در کلش اف کلنز

کشاورزی
هسته اصلی این پایگاه تاون هال 15 کلش اف کلنز شامل برج های اینفرنو و ایکس بوو است. در بیرون، می توانید خمپاره ها، برج های بمب، برج های آرچر و توپ ها را قرار دهید.

Electro Dragon تنها نیرویی در بازی است که می تواند مشکلاتی را برای این پایگاه ایجاد کند. و هر ارتش دیگری (هوایی یا زمینی) برای نفوذ به عمق بیشتر تلاش می کند. کلبه های سازنده دفاع اصلی را در این پایگاه همراهی می کنند. زیرا می توانند این ساختمان ها را در طول نبرد تعمیر کنند.

با این حال، این پایگاه بر روی ساخت محفظه های متعددی تمرکز می کند. که برای نیروهای زمینی مشکل ایجاد می کند. در عین حال، پدافند هوایی برای مقابله با حملات هوایی در نزدیکی مرکز قرار دارد.

جنگ
برای آخرین پایه TH15 خود، طرح گسترده دیگری را انتخاب کرده ایم. که می تواند هر بازیکن کلش آف کلنز را گیج کند. اولاً، زمان برای مهاجم در هنگام حمله به پایگاهی مانند این، محدودیت اصلی خواهد بود. علاوه بر این، شما نمی توانید یک قیف کارآمد ایجاد کنید. زیرا احتمال زیادی وجود دارد که نیروها راه های جداگانه ای را انتخاب کنند و دائماً حواسشان پرت شود.

شاید حریف شما از قوی‌ترین حیوانات خانگی و Super Troops استفاده کند که در تاون هال 14 و 15 باز شده‌اند. اما باز هم ارائه یک استراتژی مناسب گیج کننده است.

در طول بازی آخر در کلش آف کلنز (TH 13 و بالاتر)، بعید است که حریف شما آنقدر مهارت نداشته باشد که حتی یک ستاره را به دست آورد. به همین دلیل است که قربانی کردن یک ستاره در قالب تاون هال نسبتاً محافظت نشده یک استراتژی رایج است. در عوض، بازیکنان بسیار ماهر روی جلوگیری از گرفتن هر 3 ستاره توسط مهاجمان تمرکز می کنند.

 

امیدواریم این راهنما به شما کمک کند تا بهترین پایگاه های کلش اف کلنز را بسازید که هیچکس نتواند آن را غارت کند و از آن 3 ستاره بگیرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین اسلحه فصل 2 کالاف دیوتی موبایل 2023 کدام است؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت صندوقچه قهرمان و رویال وایلد در کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه