بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز (ژانويه 2023)

استراتژی حمله تاون هال 9

3 بهترین استراتژی حمله Town Hall 9 در Clash of Clans (ژانویه 2023)

تاون هال 9 (TH9) نشان دهنده یک مقطع حساس در بازی استراتژی موبایل، کلش آف کلنز است. این نشان دهنده تغییر قابل توجهی در گیم پلی است. زیرا بازیکنان با بسیاری از دفاع ها، نیروها، قهرمانان و موارد دیگر جدید و قدرتمند آشنا می شوند. که اساساً نحوه بازی را تغییر می دهند.

اساساً، حمله در تاون هال 9 با اضافه شدن X-Bow و دفاع های بهبود یافته، به طور قابل ملاحظه ای چالش برانگیزتر می شود. با این حال، چندین سرباز قدرتمند مانند Baby Dragon، Witch و Lava Hound در دسترس هستند. تا این مشکل را کاهش دهند و بازیکنان را قادر سازند تا خود را با این تغییر وفق دهند.

برای خرید جم کلش اف کلنز ، به جمینجا با داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت مراجعه کنید.

گیمرهایی که می خواهند در هنر به دست آوردن سه ستاره تسلط پیدا کنند، باید یک ترکیب ارتشی مؤثر بسازند تا حملات خود موفق شوند. اگر به دنبال موثرترین استراتژی های حمله تاون هال 9 برای کلش اف کلنز هستید، به مقصد مناسب رسیده اید. سه تاکتیک برتر در بخش زیر ذکر شده است. با جمینجا همراه باشید.

مقالات مرتبط »  بهترین استراتژی های حمله برای چالش Whirl Power کلش اف کلنز

توجه داشته باشید:
لیست زیر از استراتژی های حمله کلش اف کلنز تاون هال 9 بیانگر نظر نویسنده است. باید اذعان داشت که انتخاب استراتژی مناسب ممکن است بر اساس ترجیحات فردی و سبک بازی متفاوت باشد.

کلش آف کلنز: 3 بهترین استراتژی حمله تاون هال 9

3) Mass Dragons

نیروها: 4 بالون، 10 اژدها
طلسم: 7 رعد و برق
تقویت کننده های قلعه قبیله: 1 الکترو اژدها، 1 رعد و برق

Mass Dragons یک استراتژی حمله تاون هال 9 عالی در کلش اف کلنز است. اکثر کاربران از همین موضوع آگاه خواهند بود. زیرا نسبتاً شناخته شده است و در پست TH7 اغلب مورد استفاده قرار می گیرد.

برای شروع، بازیکنان باید از طلسم های لایتنینگ برای از بین بردن دفاع هوایی استفاده کنند. سپس ممکن است اژدهاها را از سمت دفاع هوایی باقی مانده مستقر کنند. تقویت‌کننده‌های بالون و Clan Castle می‌توانند آنها را دنبال کنند.

به زودی، اژدها می توانند به داخل پایگاه قیف کنند و آن را به طور کامل نابود کنند. با این وجود، افراد باید احتیاط کنند و مطمئن شوند که هیچ Builder Huts در گوشه ای وجود ندارد. زیرا گاهی اوقات به دلیل کمبود زمان منجر به حمله 2 ستاره می شود.

2) GoWiPe

نیروها: 2 گولم، 3 پکا، 15 جادوگر، 5 وال بریکر، 10 آرچر و 1 هوگ رایدر
جادوها: 2 شفا، 1 خشم، 1 پرش و 1 سم
قلعه قبیله: 1 پکا، Poison، و نیروهای پرکننده (5 فاصله)

GoWiPe یک استراتژی حمله تاون هال 9 عالی است که بازیکنان در کلش اف کلنز در اختیار دارند. بسیار مؤثر است. کسانی که در حمله با این نوع ترکیب ارتش تسلط داشته باشند بسیار سود خواهند برد.

گولم ها به عنوان مخزن عمل می کنند که قادر به جذب مقدار قابل توجهی آسیب هستند. برای شروع حمله، بازیکنان باید به صورت استراتژیک آنها را مستقر کنند و سپس دیوار شکن ها را قبل از آنها بفرستند تا ورود آنها به پایگاه را تسهیل کند.

پس از آن، نیروهای باقی مانده، مانند Pekkas، Wizards و Heroes، باید در پشت گولم ها مستقر شوند تا دفاع ها را از بین ببرند. هنگامی که نیروها به داخل پایگاه قیف می شوند، باید از جادوها نیز به درستی استفاده شود تا حمله موفقیت آمیز باشد.

1) LavaLoon

نیروها: 3 سگ گدازه، 24 بالون و 10 کماندار
طلسم: 4 خشم و 1 سم
قلعه قبیله: 6 بالون و 1 طلسم سمی

استراتژی LavaLoon به طور گسترده به عنوان یکی از مؤثرترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز در نظر گرفته می شود. این به ویژه برای بازیکنانی که حملات هوایی را ترجیح می دهند بسیار مناسب است. زیرا از ترکیبی قدرتمند از سگ های گدازه، بالون ها و نیروهای پشتیبانی استفاده می کند.

هنگام استفاده از استراتژی LavaLoon، گیمرها باید با استقرار Lava Hounds شروع کنند. که به طور خاص برای هدف قرار دادن دفاع هوایی طراحی شده اند. در مرحله بعد، آنها می توانند بالن هایی را مستقر کنند که در از بین بردن دفاع باقی مانده بسیار موثر هستند.

توجه زیادی باید به استفاده استراتژیک Rage Spells شود. اینها پتانسیل افزایش قابل توجهی کارایی بالون ها را در هنگام ورود به پایگاه دارند. با این حال، استفاده نادرست از طلسم ممکن است منجر به شکست کل حمله شود.

 

بازیکنان همچنین ممکن است به حملات محبوب دیگری مانند Witch Slap و GoVaHo متوسل شوند تا یک حمله موفق در کلش اف کلنز داشته باشند. آنها همچنین بسیار مؤثر هستند و می توانند در روند گرفتن سه ستاره کمک کنند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نحوه استفاده از کنترلر PS4 برای کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت لجندری کارت در کلش رویال – Legendary cards

1 دیدگاه در “بهترین استراتژی حمله تاون هال 9 در کلش اف کلنز (ژانويه 2023)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه