چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش همینه! سورتمه، ملکه!

Clash of Clans : چگونه Yas! Sleigh, Queen Challenge را شکست دهیم؟

بازیکنان مشتاق هستند تا چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز را انجام دهند. بنابراین من چند استراتژی مؤثر برای 3 ستاره شدن این چالش ارائه کرده ام. اجازه دهید ما به راه بیفتیم!

جمینجا دارای نماد اعتماد الکترونیکی و ساماندهی، بهترین مرجع خرید جم کلش اف کلنز ارزان است.

فصل فوریه 2024 در کلش اف کلنز، که موضوع آن پس از فرا رسیدن رویداد سال نو قمری 2024 است، از راه رسیده است. و بنابراین به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه، چالش جدیدی نیز داریم.

مقالات مرتبط »     چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

معرفی چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز

چالش Yas! Sleigh, Queen! نمایشی از فصل جدید فوریه با پوسته های جدید قهرمانان است. تاون هال 16 به تازگی اضافه شده است. و با به‌روزرسانی دسامبر 2023، ظاهری شبیه به آنچه که ما آن را به عنوان یک پایگاه ساده برای شکست دادن می‌بینیم، نشان می‌دهد. زیرا شما فقط Monoliths را به عنوان یک تهدید بالقوه دارید.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Power Potion به دست آورند.

چگونه چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

چالش بسیار ساده است و برای از بین بردن آن، فقط باید چند مرحله مهم را دنبال کنید. مرحله مهم جایی است که شما تاون هال را خراب می کنید و سپس از طلسم فراخوانی برای فراخوانی ملکه استفاده می کنید.

بنابراین شما با قرار دادن یک دیوار شکن بین دو مانع بالایی در سمت چپ پایه شروع می کنید. سپس، ملکه خود را کمی پشت این نقطه قرار دهید، و مطمئن شوید که او خارج از برد برج اینفرنو تک هدف پایینی در کنار دفاع هوایی است. چهار شفا دهنده را روی ملکه خود مستقر کنید تا یک استراتژی Queen Walk ایجاد کنید. چهار شفا دهنده چون یک پنج، طلسم یادآوری کار نخواهد کرد.

هنگامی که او به داخل پایگاه نزدیک شد و به تالار شهر نزدیک شد، از طلسم خشم برای افزایش خروجی آسیب او استفاده کنید. در مرحله بعد، یک گابلین یواشکی را در نزدیکی دیوار، در منطقه طلسم خشم مستقر کنید. این گابلین به تالار شهر هجوم می‌آورد و هرگونه تله یا دفاع پنهان را فعال می‌کند. هنگامی که تالار شهر در معرض دید قرار گرفت، بقیه گابلین های ابلهانه خود را بفرستید تا آن را پایین بیاورند. ملکه شما نیز ممکن است کمک کند.

پس از سقوط تالار شهر،

از طلسم یادآوری بین ملکه خود و شفا دهنده ها برای بازگرداندن آنها استفاده کنید. حالا به طرف مقابل پایه بروید. دیوار شکن دیگری را بین موانع قرار دهید و ملکه خود را پشت سر قرار دهید. یک دفاع تک هدف را منجمد کنید در حالی که ملکه شما با دیگری برخورد می کند. اجازه دهید ملکه کار خود را انجام دهد همانطور که ما روی قسمت پایین پایه تمرکز می کنیم.

جادوگران، روت رایدرها و وال شکن های خود را بفرستید تا محفظه ای در سمت راست پایین پایه باز کنند. در صورت نیاز، از طلسم های فریز برای محافظت از نیروهای خود استفاده کنید، که من استفاده از آن را پیدا نکردم، اما ممکن است سناریوها متفاوت باشد. اگر توانایی ملکه شما هنوز در دسترس است، یک طلسم فریز را برای مواقع اضطراری ذخیره کنید. در غیر این صورت، می‌توانید از آن برای منجمد کردن هرگونه دفاع مشکل‌ساز استفاده کنید.

همین است، با پاکسازی بقیه پایه، باید بتوانید یک پیروزی سه ستاره را تضمین کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56 و تغییرات تعادل – فوریه 2024

نوشته بعدی

جشنواره اژدها در کلش اف کلنز : هرآنچه درباره رویداد سال نو قمری 2024 باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه