چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

چالش جدید سال نو قمری

Clash of Clans : چگونه چالش Lunar New Year را شکست دهیم؟

از آنجایی که بازیکنان مشتاق هستند تا در چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز شرکت کنند، چند استراتژی مؤثر برای 3 ستاره شدن در این چالش ارائه کرده‌ایم، پس اجازه دهید سفر را آغاز کنیم!

می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌هایی را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید حریداری کنید.

فصل فوریه 2024 در کلش اف کلنز، که موضوع آن پس از فرا رسیدن رویداد سال نو قمری 2024 است، و بنابراین به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه، چالش جدیدی نیز داریم.

مقالات مرتبط »     رویدادهای فوریه 204 کلش اف کلنز : لیست هفتگی، چالش ها و پاداش ها

معرفی چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز

چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز نمایشی از فصل جدید فوریه با پوسته‌های جدید قهرمانان است. تاون هال 16 که به تازگی اضافه شده است با به روز رسانی دسامبر 2023 ظاهری را به عنوان پایگاهی ساده و در عین حال دشوار می بینیم. اما با وجود هر چهار قهرمان موجود و استراتژی حمله هوایی، این امر آسان می شود.

یک بار دیگر، ساختار پاداش با چالش‌های قبلی سازگار است و تیم در سمت تنبل‌تر توزیع قرار دارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و 1x Research Potion به دست آورند.

چگونه چالش جدید سال نو قمری کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

خوب، من سعی کردم استراتژی های زیادی ابداع کنم. اما معتقدم استراتژی که استفاده کردم بهترین بود. با شروع کار، می دانید که این یک استراتژی هوایی است. بنابراین مطمئن شوید که Grand Warden شما روی حالت هوا تنظیم شده است. این امر در برخورد با اژدهاها در حمله بعدی بسیار مهم خواهد بود. با استقرار هر هفت طلسم خفاش در کنار مجسمه Warden در بالای پایگاه شروع کنید. با این کار ناحیه ای که سه تک سنگ وجود دارد پاک می شود.

تمرکز خود را به سمت چپ پایه تغییر دهید. جایی که باید سه بالون را برای از بین بردن خمپاره در محل مستقر کنید. که برای کار کردن Siege Machine شما مهم است. هنگامی که از بین رفت، Flame Flinger را مستقر کنید و اجازه دهید کار خود را انجام دهد. من چند بار این استراتژی ساده را از دست داده‌ام، بنابراین این کار را به خاطر بسپارید.

در مرحله بعد،

من می خواستم از سمت راست دریچه ای برای اژدها ایجاد کنم، اما دو دفاع هوایی گزینه دشواری بود. این همان جایی است که Electro Dragons وارد می‌شود. اما قبل از آن، ساختمان‌های غیردفاعی را پاک کنید. در غیر این صورت آسیب زنجیره‌ای مفید نخواهد بود. یک مینیون را در بالای اردوگاه ارتش مستقر کنید و مطمئن شوید که هرگونه دفاع هوایی قفل شده را هدف قرار می دهد.

در سمت چپ آن، یک اژدها را روی Spell Factory قرار دهید و در صورت وجود از آخرین مینیون استفاده کنید. گام بعدی این است که دفاع های پنهان را فعال کنید. یک بربر را در نزدیکی انبار اکسیر تاریک قرار دهید. اگر تسلا پاپ نشد، از تسلا دوم استفاده کنید. یک خشم و یک Electro Dragon را در سمت راست توپ مستقر کنید که به شما کمک می کند هر دو دفاع هوایی را به زنجیر بکشید.

گام بعدی

این است که قهرمانان خود را وارد تصویر کنید. از سمت پایین پایگاه شروع کنید. با یک گولم یخی، به دنبال آن پادشاه بربر، ملکه کماندار، قهرمان سلطنتی و والکری خود. و برای فریب دادن نیروهای مدافع، یک بربر در نزدیکی Dark Elixir Storage باید مستقر شود. زمانی که اژدهای طلایی و اسکلت‌ها درگیر شدند، فریز کنید.

شما می توانید در صورت نیاز از توانایی ها استفاده کنید، برای من کار کرد. از طلسم های فریز در دو برج چند آرچر استفاده کنید. طلسم های نامرئی را بر اساس نیازهای پشتیبانی قهرمان تقسیم کنید و قهرمان سلطنتی را در اولویت قرار دهید. بعدی حمله هوایی شماست. هر هشت اژدها را در امتداد سمت راست مستقر کنید، همراه با سرپرست. توانایی نگهبان را تا زمانی که نیروها وارد مرکز شوند نگه دارید تا از تله ها و برج سمی محافظت کنید.

همین است، بقیه پایه پاک می شود و شما سه ستاره خود را دریافت می کنید! در مورد افکار نهایی، نیازی نیست از استراتژی که من در اینجا استفاده کردم استفاده کنید. برای من کار کرد، بنابراین من این را با شما به اشتراک می گذارم. اگر استراتژی های مختلفی برای نزدیک شدن به این پایگاه دارید، برای شما خوب است!

 

3.7/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

رویدادهای فوریه 204 کلش اف کلنز : لیست هفتگی، چالش ها و پاداش ها

نوشته بعدی

Booyah Pass فوریه 2024 فری فایر (فصل 14) : قیمت و جوایز اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه