آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56 و تغییرات تعادل – فوریه 2024

آپدیت ولنتاین کلش رویال

به‌ روز رسانی و تغییرات تعادل فصل 56 کلش رویال «Explosive Valentine» فوریه 2024

در این مقاله، اجازه دهید نگاهی به آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56 در فوریه 2024 از نظر پوسته‌های جدید، احساسات، جوایز و موارد دیگر داشته باشیم.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

اکنون فصل دیگری از کلش رویال بر اساس سنت ماهیانه ای که طرفداران مشتاقانه منتظر آن هستند، فرا رسیده است، زیرا فصل 56 جوایز و محتوای هیجان انگیزی را برای بازیکنان به ارمغان می آورد. به‌عنوان بخشی از Card Evolutions، ما برای اولین بار دو تکامل با کارت‌های Bomber و Wall Breakers Evolution داریم، بنابراین اشتباه نمی‌کنم که بگویم «ولنتاین انفجاری» است.

مقالات مرتبط »    کارت اولوشن رایگان را از رویداد Perfect Match کلش رویال دریافت کنید

بررسی اجمالی آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56 فوریه 2024

کارت اولوشن های جدید: Bomber و Wall Breakers

در کلش رویال، کارت های تکامل دوازدهم و سیزدهم به شکل بمب افکن و والبریکر وارد می شوند. همانطور که قبلاً اشاره کردم، این اولین باری است که دو کارت به عنوان تکامل در یک فصل اعلام می شوند. توجه داشته باشید که هر دوی اینها کارت های رایج هستند و والکری از فصل 55 تنها کارت کمیاب است.

Bomber

Bomber Evolution با هزینه تنها 2 اکسیر با یک چرخه فعال سازی، دارای قابلیت Bouncy Bomb است. که به هر بمب اجازه می دهد دو بار پرش کند و هر بار یک انفجار ایجاد کند. و در صورت انجام این کار به طور بالقوه با موقعیت استراتژیک به برج تاج حریف می رسد.
توجه داشته باشید که:
هر یک از انفجارها آسیبی مشابه انفجار معمولی ناشی از بمب افکن را وارد می کند. بمب افکن تکامل یافته 25 درصد افزایش امتیاز دریافت می کند.

Wall Breaker

والبریکر با توانایی تکامل، Barrel Walkers، یک حمله دو مرحله ای را معرفی می کند. در مرحله اول، آنها به عنوان واکر بشکه ای به سمت هدف غلت می زنند و پس از اتمام، به عنوان دونده ضعیف تر به مرحله دوم می روند. دونده ها در هنگام شکست یک انفجار ایجاد می کنند که برای پاک کردن دسته ها مفید است. نیاز به 2 چرخه برای فعال کردن تکامل، یکی از هر سه استقرار منجر به یک Wall Breaker تکامل یافته می شود. در مقایسه با بمب‌افکن‌ها، وال شکن‌های تکامل‌یافته ۵۰% خسارت قابل توجهی دریافت می‌کنند.

تاور اسکین های جدید

در آپدیت ولنتاین کلش رویال فصل 56، یک Tower Skin جدید به طور رسمی تأیید شده است. که می توان آن را از طریق Pass Royale خریداری کرد. پوسته برج ولنتاین انفجاری در Tier 48 از Gold Tier در Pass Royale باز شده است. من اخیراً از کمبود پوسته های برج شگفت زده شده ام.

ایموت ها و بنرها

یک بار دیگر، شش احساس جدید از راه خواهند رسید. تمام شکلک‌های جدید بر اساس تم ولنتاین و همچنین کارت‌های جدید Evolution خواهد بود. ما فقط 2 بنر برای دارندگان Diamond Pass Royale، 8 بنر در جعبه بنر، 2 بنر بدون چالش های انجمن خواهیم داشت و هیچ یک در Season Shop نداریم.

سیزن شاپ و بهبود کارت

Season Shop دارای مقدار مناسبی از جوایز است که می‌توان با مبادله توکن‌های فصل به دست آورد. همراه با کارت‌های پیشنهادی، بنرها و شکلک‌ها را می‌بینم که سرمایه‌گذاری‌های ارزشمندی هستند. زیرا کارت‌هایی در Bomber، Wall Breakers، Skeleton Dragon، و Witch در Season Shop با قیمت ۵۰۰ توکن داریم. وایلد شارد نیز با 6000 توکن در فروشگاه ظاهر خواهد شد.

علاقه مندان به کارت اولوشن می توانند Bats Shards را در فرئشگاه فصل بیابند. که می توانند سه بار با شروع از 5000 توکن خریداری کنند که ارزش یکسانی را به هر خرید اضافه می کند. چهار کارت برای تقویت این بار در اطراف Bomber، Wall Breakers، Skeleton Dragon و Witch انتخاب شده است.

به روز رسانی تعادل

در حال حاضر، به‌روزرسانی موجودی فصل تأیید نشده است. بنابراین پس از انجام آن، این کار را در همان فضا انجام خواهم داد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

کارت اولوشن رایگان را از رویداد Perfect Match کلش رویال دریافت کنید

نوشته بعدی

چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه