جشنواره اژدها در کلش اف کلنز : هرآنچه درباره رویداد سال نو قمری 2024 باید بدانید

جشنواره اژدها در کلش

رویداد سال نو قمری «Dragon Festival» کلش آف کلنز 2024 : همه چیزهایی که لازم است بدانید

هرآنچه درباره رویداد سال نو قمری 2024 با عنوان جشنواره اژدها در کلش اف کلنز باید بدانید اینجاست!

با خرید جم کلش اف کلنز ارزان از جمینجا می توانید از پاسخگویی 24 ساعته و پشتیبانی فعال بهره مند شوید.

کلش آف کلنز سوپرسل با یک جشن دیدنی آماده می شود تا زنگ سال جدید 2024 را به صدا درآورد. و چه راهی برای انجام این کار مناسب‌تر از معرفی رویداد محبوب سال نو قمری (LNY) به جشن‌ها می‌تواند باشد؟ درست مانند رویداد سال نو قمری 2023 که سال گذشته برگزار شد. ما امسال نیز این رویداد را با نام جشنواره اژدها در کلش اف کلنز به عنوان بخشی از رویدادهای ماهانه خواهیم داشت. و این نوید بسیاری از رویدادهای سرگرم کننده را برای ما می دهد تا از آن لذت ببریم، برای همین، اجازه دهید به آنچه در انتظار آن است نگاه کنیم.

مقالات مرتبط »     چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

بررسی اجمالی رویداد جشنواره اژدها در کلش اف کلنز

مانند هر رویداد دیگری، رویداد LNY در CoC بازیکنان را با مجموعه ای از ویژگی ها و چالش های هیجان انگیز آشنا می کند. مانند Clash-O-Ween Mashup Madness و کوکی رامبل، این LNY 2024 فعالیت‌های درون بازی را برای جمع‌آوری منابع، شرکت در چالش‌های مضمون و موارد دیگر به ارمغان می‌آورد. که یکی از نکات برجسته پیش‌بینی شده مجموعه جدیدی از جوایز انحصاری است.

جوایز خاص ممکن است با آنچه در سال‌های گذشته ارائه می‌کردند متفاوت باشد. اما ما همچنان پیشنهادهای شگفت‌انگیز، پوسته‌های با تم سال نو و مناظر سفارشی داریم. که ماهیت جشن سال نو قمری را به تصویر می‌کشند. با معرفی Hero Equipment در به‌روزرسانی دسامبر 2023، می‌توانیم تعداد بیشتری از این تجهیزات را در فروشگاه رویداد دریافت کنیم.

برای دسترسی به رویداد، فقط باید روی ساختمان رویداد که در نزدیکی Trader’s Shop در دهکده خانگی قرار دارد، کلیک کنید. تزئینات در بالا دیده می شود که تم آبی خوبی است. برای پیشرفت در رویداد، باید مدال های اژدها را جمع آوری کنید.

استراتژی های رویداد جشنواره اژدها در کلش اف کلنز

برای پیشرفت در رویداد، بازیکنان به پایگاه‌های چند نفره حمله می‌کنند تا پاکت‌های قرمز را جمع‌آوری کنند و جوایزی را دریافت کنند. گزینه ای برای خرید کارت رویداد برای مزایای اضافی، از جمله افزایش اولیه پاکت های قرمز وجود دارد. پیشنهاد می‌کنم با توجه به تفاوت‌هایی که در بدست آوردن آنها از Grand Warden Altar و Clan Castle وجود دارد، حملات خود را برای جمع‌آوری کارآمد پاکت‌های قرمز طراحی کنید.

پوسته های قهرمان در فروشگاه

یکی دیگر از بخش های جالب چنین رویدادهایی، پوسته های موضوعی است. همه هیروها پوسته های منحصر به فردی خواهند داشت. و این همان چیزی است که رویداد مورد توجه قرار می گیرد. ما یک نمای کلی از پوست LNY Barbarian King دریافت کردیم، که ممکن است در مغازه ظاهر شود. شگفت انگیز به نظر می رسد و ظاهری اژدها دارد. Dragon Warden به عنوان گزینه قابل ردیم کردن برای ادعا در دسترس خواهد بود.

نیروهای رویداد جدید

ما شاهد تعدادی سرباز جدید با موضوع رویداد خواهیم بود، بنابراین اجازه دهید بررسی کنیم که آنها چگونه هستند!

1. Azure Dragon

یک سرباز هیجان انگیز در بازی کلش آف کلنز، اژدهای لاجوردی است. این طرح را می‌توانید با نیروی اژدهای سال قمری، پنجمین حیوان در Xodiac چینی مقایسه کنید. که به رنگ بنفش روشن با سایه آبی و صورتی، شبیه به Gyarados از پوکمون طراحی شده است. این موجودات افسانه‌ای، توپ‌های آبی را آزاد می‌کنند و چندین ساختمان را به طور همزمان هدف قرار می‌دهند. شبیه به Electro Dragon موجود شما. جالب اینجاست که حرکت نیز تا حدودی مشابه است، با سرعت کمتر و آسیب بیشتر.

2. Firecracker

این نام ممکن است برای کسانی که دیگر بازی استراتژیک محبوب سوپرسل کلش رویال را بازی می کنند آشنا باشد. در این بازی، او مانند یک سرباز بردی عمل می کند که می تواند هم واحدهای هوایی و هم زمینی را هدف قرار دهد. هنگامی که مستقر می شود، او یک پرتاب آتش بازی پرتاب می کند که در یک خط مستقیم آسیب وارد می کند، و درست مانند بازی کلش رویال، هنگامی که او شلیک می کند، ما یک پس زدن داریم.

جوایز رویداد جشنواره اژدها در کلش اف کلنز

ما پوسته قهرمان LNY را در Gold Pass و پوسته سرپرست را در event pass سال نو قمری دریافت خواهیم کرد. علاوه بر قیمت‌های ست Dragon Skin نیز مشخص شده است، شما می‌توانید پوسته‌های کینگ و ملکه را با قیمت 9.99 دلار از فروشگاه دریافت کنید و دو مورد دیگر پوسته‌های پاس هستند.

ما همچنین تجهیزات قهرمان فلش منجمد را برای ملکه در اختیار داریم. بنابراین شما می توانید آن را برای او نیز جمع آوری کنید. به غیر از آن، مدال‌های اژدها را می‌توان برای ردیم کردن پاداش‌های رویداد دیگر از جمله تقویت‌های آموزشی، سنگ معدن، و مدال‌ها، با مدال‌های کافی برای دریافت تعداد محدودی از سربازان استفاده کرد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش همینه! سورتمه، ملکه! کلش اف کلنز : نحوه 3 ستاره کردن بازی

نوشته بعدی

فوریه 2024 کلش رویال : فهرست رویدادها، چالش‌ها، مسابقات و جوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه