چالش پادشاه دوران تاریک کلش اف کلنز را به آسانی سه ستاره بزنید!

چالش پادشاه دوران تاریک

Clash of Clans: چگونه چالش Dark Ages King را شکست دهیم؟

چالش پادشاه دوران تاریک کلش اف کلنز جدیدترین رویداد سوپرسل در Gold Pass ماه می 2023 فرصت مناسبی برای کسب 3 ستاره است.

با خرید جم کلش اف کلنز از جمینجا ، تحویل جم در کمتر از 30 دقیقه انجام می شود.

فصل مه 2023 کلش آف کلنز فرا رسید که ادامه فصل قبلی Dark Ages است. در حالی که پوست Barbarian King به Gold Pass در کلش آف کلنز راه پیدا کرده است، او همچنین در جدیدترین چالش پادشاه عصر تاریکی با یک پایه جالب دیگر تا 3 ستاره حضور خواهد داشت. البته، بسیاری از گیمرها دوست دارند آن را تجزیه کنند که ما برای آن استراتژی هایی برای شکست مؤثر این پایگاه ابداع کرده ایم.

معرفی چالش پادشاه دوران تاریک کلش اف کلنز

پایه این بار واقعا خنده دار است. منظورم خنده دار است زیرا پایگاه دارای تاون هال 7 است اما با قهرمانانی که از پایگاه محافظت می کنند که توسط دیوارهای سطوح بالاتر تاون هال احاطه شده است. وقتی اولین نگاه را می‌بینید، خیلی آسان به نظر می‌رسد، اما پس از آن، باید پیچ و تابی در اطراف آن وجود داشته باشد، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که یک چالش به این راحتی باشد، و پیچ و تاب با تله‌ها است.

مقالات مرتبط »   Gold Pass می 2023 کلش اف کلنز : پوسته جدید Dark Ages King

الگوی پاداش مشابه تمام چالش های قبلی است. اما وقتی غارت را در نظر می گیریم، همه چیز برای بازیکنان خوب است. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 25 جم، 400 XP، و یک معجون قهرمان به دست آورند.

چگونه چالش پادشاه دوران تاریک را شکست دهیم؟

رویکرد به پایگاه چیزی است که تفاوت را ایجاد می کند. شما هیچ نیروی دیگری غیر از خانواده بربرها ندارید. پس باید مراقب تله‌ها و برج‌هایی باشید که طلسم‌های سمی را می‌ریزند که آسیب زیادی به آنها وارد می‌کند. دانستن موقعیت تله ها از قبل با تمرین دو تا سه حمله نیز راه خوبی برای نزدیک شدن به چالش است.

اول از همه،

بیرون آوردن بمب ها و فعال کردن برج ها و تله های دیگر در پایگاه است. برای این کار، Barbarians را هر کدام در اطراف پایگاه مستقر کنید. و این به انفجار بمب های غول پیکر کمک می کند. ممکن است برای این کار 25-30 بربر لازم باشد که مشکلی نیست. همین کار را در گوشه بالا سمت راست دنبال کنید تا بمب غول پیکر و همچنین تله های اسکلت را فعال کنید.

پس از فعال شدن،

یک گوشه را انتخاب کنید، می تواند گوشه بالا یا پایین باشد، و پادشاه و بقیه بربرها را مستقر کنید. اسکلت های فعال شده از تله ها در جایی جمع می شوند که با کمک طلسم سمی که دارید آنها را بیرون می آورید. این اکثر تله ها را پاک می کند و به شما کمک می کند

استقرار Super Barbarians به طور کلی یک اشتباه است. زیرا توانایی Rage آنها را از دست خواهید داد. هر از چند گاهی آنها را رها کنید. بگویید وقتی سه تا را در هر طرف انداختید، سه بار دیگر را رها کنید تا توانایی خشم آنها حفظ شود. به این ترتیب، اگر تله ای وجود داشته باشد که دفعه قبل فعال نشده بود، می توانید بربرهای خود را از خراب شدن نجات دهید. هر زمان که احساس کردید به آن نیاز است و می توانید از توانایی پادشاه استفاده کنید.

این احتمالاً یکی از ساده ترین چالش های پایه معرفی شده در بازی است. استراتژی قوی برای این مورد نیاز نیست. اما همانطور که قبلاً ذکر شد، این پایگاه مشکل است. و در موارد نادری ندانستن ضعف پایگاه می تواند حمله شما را خراب کند. برای به دست آوردن سه ستاره، مراحل آسان ذکر شده را دنبال کنید تا از مزایای آن بهره مند شوید!

این همه برای راهنمای سه ستاره زدن چالش پادشاه دوران تاریک است. وقت آن است که سه ستاره خود را دریافت کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت Chopper LMG در کالاف دیوتی موبایل را بیاموزید

نوشته بعدی

نحوه ارتقاء اسلحه با Pack-A-Punch در مود زامبی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه