بهترین لود اوت Chopper LMG در کالاف دیوتی موبایل را بیاموزید

بهترین لود اوت Chopper LMG

بهترین بارگیری Chopper LMG در COD Mobile (2023) 

در اینجا بهترین لود اوت Chopper LMG در کالاف دیوتی موبایل آورده شده است.

Chopper LMG یک سلاح بسیار همه کاره در COD: Mobile است. که می توانید در همه محدوده ها از آن استفاده کنید. Chopper LMG یک سلاح رده LMG است. آسیب پایه بالا، سرعت آتش بالا، دقت خوب را ارائه می دهد. که می تواند با استفاده از اتصالات خاص، و برد و کنترل مناسب بیشتر بهبود یابد.

خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل با قیمت ارزان و واریز سریع با امنیت بالا از خدمات اصلی جمینجا می باشد.

علاوه بر این، از آنجایی که این اسلحه در فصول گذشته با آسیب‌های پایه (23 -> 30) و تحرک (50 -> 53) طرفدارانی دریافت کرده است، این یک سلاح عالی است. که بدون در نظر گرفتن حالت بازی می‌توانید از آن برای برنده شدن در مسابقات استفاده کنید.

با توجه به این نکته، قبل از شروع استخراج Chopper LMG، باید از بهترین بارگیری آن برای استفاده از پتانسیل کامل سلاح مطلع شوید. خوب! این جایی است که راهنمای ما مفید است.

مقالات مرتبط »   بهترین اسلحه Zombies Classic کالاف دیوتی موبایل (2023)

آمار Chopper LMG در کالاف دیوتی موبایل

Chopper LMG یک سلاح عالی در COD: Mobile است که در فصول گذشته طرفداران زیادی را دیده است. قبل از اینکه در مورد بهترین پیوست‌ها و بارگیری کلی صحبت کنیم، آمار فعلی آن را بررسی کنید:

 • خسارت: 30
 • نرخ آتش: 75
 • دقت: 46
 • تحرک: 53
 • برد: 46
 • کنترل: 50

اکنون که مقادیر مختلف آمار Chopper LMG در COD: Mobile را می‌دانید. پس درک اینکه چرا پیوست‌ها و امتیازات زیر را برای سلاح به عنوان بهترین بارگیری آن انتخاب می‌کنیم، آسان خواهد بود.

بهترین لود اوت Chopper LMG در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا بهترین بارگیری برای بهترین لود اوت Chopper LMG در COD: Mobile آمده است :

 • سر لوله: سرکوبگر تاکتیکی
 • لوله تفنگ: نیروهای ویژه هلیکوپتر
 • لیزر: OWC Laser – تاکتیکی
 • زیر لوله: دسته سنگین
 • پرک: غیر فعال کردن

سرکوبگر تاکتیکی صدای گلوله های شلیک شده را خفه می کند و تشخیص دقیق مکان شما را برای حریفان سخت می کند. در حالی که با هزینه ADS و سرعت حرکت ADS همراه است، می توانید با استفاده از پیوست های باقی مانده با آن مقابله کنید.

لوله Chopper Special Forces یکی از بهترین، اگر نگوییم بهترین، اتصالات بشکه برای Chopper LMG است. زیرا سرعت ADS را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. علاوه بر این، آن را با OWC Laser-Tactical ترکیب کنید و می توانید سرعت ADS را افزایش دهید. و در عین حال دقت پخش گلوله ADS را افزایش دهید.

زیر لوله دسته سنگین به کنترل عقب نشینی عمودی و با دقت شلیک لگن برای بازیکنانی که اغلب شلیک باسن را در فاصله نزدیک به ADS ترجیح می دهند کمک می کند.

در نهایت، می توانید از ویژگی Disable برای کاهش سرعت دشمنان با ضربه زدن به پاهای آنها استفاده کنید. به این ترتیب، اگر هدف دقیقی ندارید، می‌توانید ابتدا به پاها ضربه بزنید. که هدف بزرگ‌تری است تا بر حریف خود برتری پیدا کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

طلسم Recall کلش اف کلنز در آپدیت تاون هال 15 معرفی می شود

نوشته بعدی

چالش پادشاه دوران تاریک کلش اف کلنز را به آسانی سه ستاره بزنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه