آموزش کامل نحوه سه ستاره کردن چالش قهرمان نقاش کلش آف کلنز

چالش قهرمان نقاش کلش

Clash of Clans : چگونه چالش Painter Champion جشنواره رنگ را شکست دهیم؟

به راحتی چالش قهرمان نقاش کلش آف کلنز را سه ستاره کنید!

Clash of Clans به دلیل ارائه چالش های جالب برای بازیکنان خود برای حفظ علاقه خود به مواجهه با چالش های جدید شناخته شده است. بار دیگر ، با آخرین فصل مارس 2023 Fest Color Fest ، همه چالش های بسیاری دیگر برای رسیدن به آن رسیده است. بعد از Challenge Painter Warden Challenge ، یکی از تیم های بعدی که این هفته به آنجا رسید ، قهرمان نقاش است که آخرین فصل از فصل Clash of Clans Painter خواهد بود. البته بسیاری از بازیکنان دوست دارند آن را تجزیه کنند و آن پاداش های شیرین را در Clash of Clans بدست آورند. نگران نباشید ، زیرا ما با سهولت راهکارهایی برای سرکوب چالش قهرمان نقاش کلش آف کلنز ارائه داده ایم.

سابقه چند ساله سایت جمینجا و داشتن درگاه بانکی مستقیم به نام خود سایت یکی از مهمترین شاخص های خرید جم کلش مطمئن می باشد.

معرفی چالش قهرمان نقاش کلش آف کلنز

این چالش شباهت هایی با Warden One ایجاد می کند. که این پایگاه یک شهر هال 15 است اما دارای دیوارهای سطح پایین در اطراف آن است. ترکیب سرباز اژدها و لون های خوب Ol است و قهرمان تنها قهرمان موجود در این استراتژی حمله است. دفاع هوایی حداکثر مطمئناً ترسناک است. اما اگر ما این کار را با یک استراتژی ساده و مؤثر ضرب و شتم کنیم ، ممکن است تهدیدی نباشد.

مقلات مرتبط »  چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز : چگونه سه ستاره بگیریم؟

یک بار دیگر ، پاداش ها بسیار جذاب و شبیه به همه چالش های قبلی قهرمان نقاشان نیستند ، اما وقتی غارت را در نظر می گیریم ، همه چیز خوب است. همراه با منابع اضافی که ارائه می شود ، بازیکنان می توانند 400 XP ، 20 سنگهای قیمتی و یک معجون سازنده کسب کنند.

چگونه می توان در Clash of Clans چالش قهرمان نقاش را شکست داد؟

برای شروع کار ، از چهار دفاع هوایی که در کنار هم قرار گرفته اند متفاوت باشید. بنابراین ، برای سهولت در موارد ، باید دو دفاع هوایی را در سمت راست بالای پایه بیرون بیاوریم. و سپس با طرف دیگر پایه کار کنیم. بنابراین ، برای انجام این کار ، هر یک از آنها را به دو ساختمان دفاع هوایی ، نزدیک به دیوارهای پایه مستقر کنید. سپس آنها را بیرون ببرید.

در مرحله بعد ، می توانید هر یک از دفاع های دوزخ و هوا را انتخاب کنید تا آنها را بیرون بکشید. با استفاده از بادکنک های موشک ، یک دفاع هوایی دیگر را بیرون بیاورید. نگران نابودی برج Inferno نباشید. از طرف مقابل ، قهرمان را مستقر کنید و برج دوزخ و دفاع هوایی را تمیز کنید. بنابراین ، تمام دفاع های هوایی پاک می شود.

اکنون

تمرکز روی ScatterShot و Town Hall است. با استفاده از توانایی قهرمان و Headhunters ، قهرمان مدافع خارج می شود. و با نزدیک شدن به Scattershot در هسته پایه ، از طلسم های سبک و زلزله خود در آن منطقه استفاده کنید تا آسیب وارد کنید. سربازان قبیله قلعه ایجاد می شوند و سپس می توانید اژدها و یک بادکنک باقی مانده را مستقر کنید.

منطقه ای را که توپخانه Eagle ، Xbow و Inferno قرار داده شده است ، یخ بزنید. که می توان با رها کردن طلسم یخ در مرکز منطقه انجام داد. اژدها خود را در نزدیکی تالار شهر خشمگین کنید و دیگر Scattershot را یخ بزنید. طلسم اسکلت خود را روی تک دونگنو و طلسم باقیمانده در هر نقطه دیگر رها کنید. تا سه ستاره کامل را بدست آورید.

یک چالش پایه سرگرم کننده دیگر ، کمی رقابتی تر از برنامه قبلی با یک استراتژی دشوار. با توجه به یک نکته جدی ، این کار در صورتی که از قبل برنامه ریزی نکنید ، کار نمی کند. دقیقاً مانند ترفندی که سازندگان یا سازندگان برای طراحی استفاده می کردند. فقط مراحل ساده ذکر شده در این مقاله را دنبال کنید و آن پاداش های شیرین را بدست آورید!

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نقشه آلپاین فری فایر به حالت رتبه بندی شده باز می گردد

نوشته بعدی

بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon در بازی کلش اف کلنز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه