چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز : چگونه سه ستاره بگیریم؟

چالش پادشاه نقاش کلش

چگونه می توان چالش Painter King جشنواره رنگ کلش اف کلنز را شکست داد؟

کلش آف کلنز به دلیل ارائه چالش های جالب برای بازیکنانش برای حفظ علاقه آنها به رویارویی با چالش های جدید شناخته شده است. بار دیگر، با فصل Color Fest، چالش‌های بسیار بیشتری در راه است. اولین چالش در این بین، چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز است و بسیاری از بازیکنان دوست دارند آن را شکسته و آن جوایز شیرین را در Clash of Clans دریافت کنند. نگران نباشید! زیرا ما استراتژی هایی را برای مقابله با چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز به راحتی ارائه کرده ایم.

با جمینحجا با رفع مشکل تحریم ها ، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

معرفی چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز

این پایه که توسط سازنده محتوای کلش آف کلنز Clashing N Games ساخته شده است، یک تاون هال 11 حداکثری است. شکستن این پایه در واقع خیلی سخت نیست، اما بار دیگر همه چیز به تکنیک و استراتژی شما بستگی دارد. ایده این است که ابتدا پایگاه را برای نقاط ضعف اسکن کنید و سپس با حمله خود شروع کنید. ترکیبی از نیروها برای حمله نیز عالی است.

مقالات مرتبط »  نحوه باز کردن آخرین اسکین قهرمان Champion King در کلش اف کلنز

بار دیگر، جوایز چندان جذاب نیستند، اما هیچ ضرری در آن وجود ندارد. همراه با منابع اضافی ارائه شده، بازیکنان می توانند 400 XP، یک معجون قهرمان و 20 جم به دست آورند.

چگونه چالش پادشاه نقاش کلش اف کلنز را شکست دهیم؟

نیروها از پیش تنظیم شده اند، بنابراین لازم نیست زیاد با نیروهای خود کار کنید. در سمت پایین پایگاه، یک دفاع هوایی را خواهید یافت. بنابراین برای بیرون آوردن آن، دو بالون موشکی را مستقر کنید. به یاد داشته باشید که اگر خطای جزئی در قضاوت وجود داشته باشد، بالون‌های موشک ممکن است از مسیر خارج شده و مورتار یا برج آرچر در کنار آن را هدف قرار دهند.

پس از پایین آوردن آن، روی سمت راست بالا تمرکز کنید. جایی که می توانید از Stone Slammer خود برای بیرون آوردن آن استفاده کنید. وقتی کناره ها پاک شدند، روی مرکز پایه تمرکز کنید. دو درگ الکتریکی را که در فاصله ای از هم جدا شده اند، مستقر کنید تا از آسیب منطقه آنها استفاده کنید. با این کار بیشتر ساختمان ها پاک می شوند و برای پشتیبانی از چند بالون استفاده کنید.

هنگامی که منطقه در حال پاکسازی است و به توپخانه عقاب نزدیک می شوید، اژدها و لون ها را مستقر کنید. از پادشاه بربر برای پشتیبانی استفاده کنید تا بتواند از بیرون پاک شود و او را در سمت راست مستقر کنید تا بتواند دفاع های قوی تر را از بین ببرد. دفاع هوایی و توپخانه عقاب را منجمد کنید، در حالی که شما لون ها را برای گرفتن X-Bow، دفاع هوایی و توپخانه خشمگین می کنید.

سپس،

در حالی که ساختمان های دفاعی مشغول هدف قرار دادن سایر نیروها هستند، با استقرار سه بالون موشکی باقی مانده، آنها را پاک کنید. در همین حال، اگر دفاع زمینی پاک شود، می‌توانید گابلین‌ها را برای ساختمان‌های منابع با Baby Dragons آزمایش کنید. تا از توانایی آنها استفاده کنید. در صورت نیاز، می توانید انتخاب کنید که از توانایی پادشاه استفاده کنید. اما پیشنهاد می کنیم فقط در صورت نیاز این کار را انجام دهید.

نیروهای فعال شده Clan Castle باید Poisoned شوند و برای آن خوشه تسلا و دفاع هوایی مستقر شوند. اگر به این خوبی وقت ندهید، ممکن است یک ورزش خراب باشد. این کار را به گونه ای انجام دهید که Air Sweeper نیز تحت طلسم قرار گیرد تا سرعت بادکنک های شما کم نشود. بقیه کار توسط نیروهای شما انجام می شود و سپس حمله 3 ستاره شما را تایید می کند.

به خاطر بسپارید که شما باید حداقل دو طلسم خشم را در مرکز بیس ذخیره کنید. زیرا در آن ناحیه دفاع های زیادی دارد. اگر در قبیله ای هستید که پشتیبانی محدودی در دریافت کمک مالی وجود دارد، لازم نیست نگران باشید. زیرا این تکنیک حتی بدون استفاده از نیروهای Clan Castle نیز کار می کند.

شکست دادن پایه برای بازیکنان با تجربه آسان است و حتی اگر نیستید، استراحت کنید. یک بار دیگر پایه را بررسی کنید. سپس چالش را شکست دهید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای کامل همه سوپر نیروهای موجود در کلش اف کلنز – Super Troop

نوشته بعدی

ورزش‌های الکترونیکی فری فایر 2023 : مسابقات جدید، فرمت و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه