بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon در بازی کلش اف کلنز

چیدمان پایگاه Balloon Lagoon

راهنمای Clash of Clans : لیستی از بهترین چیدمان های پایگاه تالاب بالون

این مقاله به شما کمک می کند تا چند طرح پایه فوق العاده برای چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز طراحی کنید.

بازی Clash of Clans سوپرسل یکی از پربازیگرترین عناوین استراتژی در سراسر جهان است. بنابراین، برای درگیر نگه داشتن کاربران، به‌روزرسانی‌ها باید ادامه پیدا کنند و باید چیزی منحصر به فرد باشند. یکی از این به‌روزرسانی‌ها که بسیار محبوب بوده، Clan Capital است، که از زمان معرفی آن در بهار 2022، یک حالت بسیار محبوب بوده است. با تم بعد از بمب‌افکن‌های بدنام Balloon، تالاب بالون بعد از دره جادوگر در Clan Capital باز می‌شود. در نتیجه باید پایگاه هایی ایجاد شود تا بتوان دفاع کافی را انجام داد.

خرید جم کلش از جمینجا در سریعترین زمان وکمتر از 15 دقیقه انجام میگیرد.

تالاب بالون در کلش اف کلنز

وقتی کپیتال هال شما به سطح 4 ارتقا یابد، تالاب بالون باز می شود. یک بار دیگر، تفاوت قابل توجهی بین دره جادوگر و تالاب بالون از نظر ترتیب باز کردن قفل ساختمان ها یا تعداد کل ساختمان ها وجود دارد.

مقالات مرتبط »  بهترین چیدمان کلن کپیتال در کلش اف کلنز – Clan Capital Peak

به طرز خنده‌داری، تالاب بالون بسیار از بادکنک‌ها را حمایت می‌کند. زیرا بیشتر ساختمان‌های دفاعی که قفل باز می‌شوند ساختمان‌های زمینی هستند. تنها در مجموع سه پدافند هوایی را می توان در این پایگاه قرار داد. حتی پس از ماکس کردن در سالن سطح 5، که نشانه دیگری از همین موضوع است.

الزامات سطح CAPITAL HALL BALLOON LAGOON
سطح 4 تالاب بالون، سطح 1 را باز می کند
سطح 5 سطح 2
سطح 7 سطح 3
سطح 8 سطح 4
سطح 10 سطح 5

پایگاه خرابه های زیادی را باز می کند، اما یک بار دیگر بازیکنان نیازی به نگرانی زیادی در مورد قرار دادن آنها ندارند. تالاب بالون همچنین

  • Rocket Balloon Barracks،
  • Skeleton Barrel Barracks در سطح 1
  • و Flying Fortress Yard در سطح 2

را باز می کند. بازیکنان و قبیله ها می توانند پایگاه های مورد علاقه خود را طراحی کنند. با این حال، Clash of Clans هنوز گزینه Copy Base را پیاده سازی نکرده است. بنابراین شما نمی توانید فقط یک پایگاه مرجع بیاورید و آن را کپی کنید. چیدمان پایگاه Balloon Lagoon باید به صورت دستی انجام شوند.

بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز

Balloon Lagoon سطح 1

جدا از شروع با ساختمان های دفاعی اولیه و تله های باز شده، ارتقاء سطح یک district hall قفل بسیاری از ساختمان‌های دفاعی را باز می‌کند. این سطح حداکثر 8 پرتاب کننده نیزه و هشت توپ قابل قرار دادن خواهد داشت. به همراه آن دو عدد از پدافند هوایی، مولتی کانن، برج بمب، بمب های هوایی، مگا تسلا، سنگ شکن و چهار راکت سریع وجود دارد. در این چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز اکثر دفاع‌ها در خود سطح اول باز می‌شوند. بنابراین شما باید پایگاه خود را بسازید و آنها را مدیریت کنید. که در مجموع ساختمان‌های دیگری هستند که با 60 قطعه دیوار برای پشتیبانی در دسترس هستند.

Balloon Lagoon سطح 2

از سطح 2، تنها تعداد کمی از ساختمان های دفاعی به تدریج افزایش می یابند. بنابراین بیشتر تغییرات در پایگاه توسط ارتقاء خواهد بود. توپخانه موشکی آنلاک است که از فاصله دور به سمت نیروهای زمینی و هوایی راکت شلیک می کند. و به همان روشی که خمپاره ها انجام می دهند خسارات سنگینی وارد می کند. با این حال، توپخانه موشکی به دلیل نقطه کور کوچکش نمی تواند از فاصله نزدیک به نیروها حمله کند. حداکثر دو تا را می توان تا سطح 3 قرار داد. با 20 دیوار اضافی، می توان یک پایه گسترده تر طراحی کرد که بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز باشد.

Balloon Lagoon سطح 3

تنها ساختار دفاعی جدید و نهایی که در تالاب بالون باز شده است، برج اینفرنو است. برج جهنمی تنها با یک حالت، Single، تنها به یک هدف در یک زمان حمله می‌کند. و DPS بسیار بالایی دارد که هر چه بیشتر به همان هدف حمله کند، افزایش می‌یابد. یکی دیگر از تله‌ها باز می‌شود، Mega Mine، که می‌توان آن را بین واحدهای حمله‌کننده زمینی و واحدهای هوایی در یک زمان جابه‌جا کرد.

Balloon Lagoon سطح 4

با باز شدن قفل 20 دیوار اضافی در این سطح، در مجموع 120 دیوار در سطح 5 نیز باقی خواهد ماند. از این رو، طراحی بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز می تواند تا حدودی بین سطح 4 و سطح 5 تالاب بالون مشابه باشد. یکی از توپ ها، نیزه پرتاب کننده ها، توپخانه های موشکی و بمب های هوایی با تله های اضافی باز می شود.

Balloon Lagoon سطح 5

سطح نهایی تالاب بالون با اضافه شدن یکی از توپ ها، نیزه پرتاب کننده ها و بمب های هوایی، هیچ چیز جدیدی را باز نمی کند. سطوح اضافی را ارتقاء دهید و سپس پایه را بر اساس آن مرتب کنید. شما همچنین می توانید پایه سطح 4 را حفظ کنید. زیرا دیوارهای اضافی جدید در آن گنجانده شده است.

با این کار، مقاله ما در مورد بهترین چیدمان پایگاه Balloon Lagoon کلش اف کلنز از یک تا پنج اکنون کامل شده است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه سه ستاره کردن چالش قهرمان نقاش کلش آف کلنز

نوشته بعدی

بهترین چیدمان پایگاه ویزارد ولی در بازی کلش اف کلنز کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه