نحوه استفاده از Persistence Perk در کالاف دیوتی موبایل

Persistence Perk در کالاف

چگونه از Persistence Perk در COD: Mobile استفاده کنیم؟

بازیکنان جان سخت کالاف دیوتی موبایل می‌دانند که با برخی از مزیت‌های بازی آشنا هستند. زیرا همیشه هنگام انجام مأموریت‌ها آن‌ها را در حین بارگیری تجهیز می‌کنند. برای بازیکنان جدید که آشنایی چندانی با امتیازات ندارند، آنها ویژگی ها یا تجهیزاتی هستند که به آنها کمک می کند در مسابقات عملکرد بهتری داشته باشند.

سه نوع Perks در Call of Duty وجود دارد: موبایل مانند قرمز، سبز و آبی. هر کدام از آنها مزایای متمایز خود را دارند. و می توانید قبل از ورود به مسابقه، یکی از هر کدام را مجهز کنید. بنابراین در این مقاله ما شما را در مورد نحوه استفاده از Persistence Perk در کالاف دیوتی موبایل راهنمایی می کنیم.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل می توانید تمام آیتم ها ، گردونه ها و اسکین های که به صورت پولی در بازی وجود دارد را به راحتی خریداری کرده و لول خود را در بازی بالا ببرید و از بازی کردن لذت ببرید.

نحوه استفاده از Persistence Perk در کالاف دیوتی موبایل

زمانی که به سطوح 4،6 و 12 رسیدید، می‌توانید قفل آن را باز کنید. یک رویداد فصلی جدید از بازیکنان می‌خواهد تا با استفاده از هر تفنگ تهاجمی مجهز به Persistence Perk در مسابقات چند نفره، حداکثر 20 دشمن را بکشند.

Persistence Perk یک Red Perk است. که به شما امکان می دهد رگه های امتیازی خود را حتی پس از مردن در جنگ ادامه دهید. با این حال، برای به دست آوردن امتیاز، باید امتیاز اضافی یا دو برابری کسب کنید. بازیکنان می توانند با رسیدن به سطح 11 در Call of Duty: Mobile، Persistence Perk را باز کنند.

مقالات مرتبط »  آموزش نحوه دریافت پوسته Red Team 141 Ghost در کالاف دیوتی موبایل

توجه داشته باشید :

امتیازات فقط یک بار در هر مسابقه مؤثر است و هزینه های امتیاز دو برابر می شود. پس این از ما در مورد نحوه استفاده از Persistence Perk در کالاف دیوتی موبایل است.

 

1/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نحوه دانلود آخرین نسخه بتا پابجی موبایل و لیست آخرین ویژگی ها

نوشته بعدی

بهترین ترکیب حمله تاون هال 11 در بازی کلش اف کلنز را بشناسید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه