آموزش کامل نحوه دریافت مجوز مسابقات پابجی موبایل PUBG Mobile

مجوز مسابقات پابجی

چگونه مجوز مسابقات PUBG Mobile را دریافت کنیم؟

در این مقاله به بررسی نحوه ارسال درخواست و دریافت مجوز مسابقات پابجی موبایل می پردازیم.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

PUBG Mobile Esports امسال برای معرفی رویدادهای جدید با چندین تیم و سازمان‌دهنده وارد همکاری شده است. سوپر لیگ موبایل PUBG (PMSL) در سه ماهه اول سال 2023 در آسیای جنوب شرقی آغاز شد. 15 تیم برای سازماندهی رویدادهایی شریک شدند. که توسط بتل رویال محبوب شناخته می شوند. علاوه بر این، تیم ها از لیگ مشارکتی امتیازات زیادی دریافت خواهند کرد. اکنون، PUBG Mobile دوباره برنامه مشارکت خود را راه‌اندازی کرده است. و از برگزارکنندگان دعوت می‌کند تا به آن بپیوندند. از این برنامه، برگزارکنندگان فردی می‌توانند برای مجوز مسابقات پابجی موبایل درخواست دهند. و می‌توانند رویدادهای خود را تحت راهنمایی رسمی PUBG Mobile Esports تبلیغ کنند.

مقالات مرتبط »   حالت Dragon Ball Super در پابجی موبایل نسخه 2.7 توضیح داده شد

PUBG Mobile Esports x Partnership League: مزایای شریک شدن

PUBG Mobile Esports مزایای زیادی را برای برگزارکنندگان رویداد فراهم می کند. این بازی پس از دریافت مجوز مسابقات پابجی موبایل، پشتیبانی خاصی را که برگزارکنندگان شخص ثالث به آن نیاز دارند، ارائه می‌کند.

 • سازمان‌دهندگان از حفاظت از حق چاپ توسط PUBG Mobile Esports برخوردار خواهند شد.
 • این مسابقات تبلیغات رسانه های اجتماعی را از دسته های اجتماعی رسمی PUBG Mobile دریافت خواهند کرد.
 • رویدادها از پشتیبانی فنی برخوردار می شوند و می توانند تیم ها را به رویدادهای رسمی بفرستند.
 • علاوه بر این، PUBG Mobile فرصت هایی را برای سازمان دهندگان برای همکاری در برندسازی آینده باز خواهد کرد. به رسمیت شناختن PUBG Mobile Esports یکی دیگر از ویژگی های چشمگیر برنامه مشارکت است.

نحوه درخواست مجوز مسابقات پابجی موبایل

برگزارکنندگان علاقه مند می توانند مراحل را دنبال کرده و برای ارسال برنامه ها و دریافت مجوز به PUBG Mobile مراجعه کنند. اولین کاری که سازمان دهندگان باید انجام دهند این است که یک حساب ورود به سیستم شخص ثالث ایجاد کنند. در اینجا نحوه انجام این کار آمده است:

 • روی پیوندی کلیک کنید که شما را به صفحه وب سایت رسمی برنامه برای دریافت مجوز می برد. در مرحله بعد، قبل از ارسال درخواست، باید برای یک حساب کاربری ثبت نام کنید.
 • با کلیک بر روی دکمه “Sign Up” به صفحه بعدی می روید که در آنجا فرمی را مشاهده می کنید. آن را با جزئیات لازم که می خواهد پر کنید. شما باید نام، نام شرکت، توضیحات شرکت، آدرس ایمیل و رمز عبور خود را ارسال کنید. بازیکنان برای دریافت کد تایید ایمیل باید روی دکمه “Request” کلیک کنند.
 • ایمیل خود را بررسی کنید و کد را کپی کنید. توجه داشته باشید که توضیحات به شما امکان می دهد فقط چند کاراکتر را وارد کنید. بنابراین، هر چیزی که مربوط به مسابقات/سازمان شما (کانال یا وب‌سایت یوتیوب) است، از جایی که رویدادهای خود را اجرا می‌کنید، آن را ارسال کنید.
 • بازیکنان می توانند دوباره به سایت برگردند و کد تأیید را پر کنند. اکنون بر روی “ubmit” کلیک کنید. پیام “Registration was successful” روی صفحه نمایش شما ظاهر می شود.

چگونه برای مجوز اقدام کنیم؟

پس از انجام تنظیمات حساب کاربری مرحله بعدی درخواست مجوز مسابقات پابجی موبایل است. مراحل ارسال درخواست را دنبال کنید.

 • با آدرس ایمیل و رمز عبور وارد شوید. پس از ورود به سیستم، روی دکمه “Request License” کلیک کنید و به صفحه بعدی هدایت خواهید شد.
 • ابتدا “Region” خود را انتخاب کنید. هنگامی که این کار را انجام دادید، برخی از “General Requirements” را نشان می دهد و از شما می پرسد که آیا مسابقات شما آنها را برآورده می کند یا خیر. اگر آنها برآورده شدند، روی دکمه “Requirements are met” کلیک کنید. سپس فرمی ظاهر می شود که از شما می خواهد اطلاعات کلی را پر کنید.
 • اکنون، فرم را با اطلاعاتی که درخواست می کند پر کنید. و روی «Next Step» کلیک کنید. اکنون باید «Event Information» را پر کنید. این فرم اهمیت زیادی دارد زیرا تصمیم می گیرد که آیا شما واجد شرایط هستید یا نه برای سازماندهی یک تورنمنت. آن را با دقت پر کنید.

بازیکنان می توانند دکمه “توافق” را به عنوان “بله” علامت گذاری کنند و روی دکمه “مرحله بعدی” کلیک کنند. این مرور همه چیزهایی را که تاکنون نوشته اید به شما نشان می دهد. آن را به طور کامل بررسی کنید و اگر مشکلی ندارد، ادامه دهید و روی «ارسال» کلیک کنید. حالا، PUBG Mobile چند روز طول می‌کشد تا تأیید اولیه را به شما بدهد. پس از دریافت تاییدیه، باید فرم تایید پیشرفته، فرم اطلاعات تیم و فرم اجرای مسابقات را ارسال کنید.

سخن پایانی

PUBG Mobile Esports Hub پورتالی توسط PUBG Mobile برای برگزارکنندگان مسابقات است. فرآیند کامل درخواست و دستورالعمل ها به همراه جزئیات مسابقات را می توان در پورتال ذخیره کرد. ثبت نام در پورتال برای دسترسی به هاب کافی است. قبل از درخواست مجوز، ابتدا دستورالعمل ها را مطالعه کنید.

مسابقات شخص ثالث به چهار سطح تقسیم می شوند. این ردیف ها بر اساس عواملی مانند جایزه، مشارکت پیش بینی شده، تنظیم پخش و مقیاس جغرافیایی است. برنامه برای سازمان دهندگان است. اشخاص ثالث مجاز به درخواست از طرف یک سازمان دهنده نیستند مگر اینکه سازمان دهندگان این اختیار را به طرف برای انجام این کار تفویض کرده باشند. PUBG Mobile ظرف 14 روز به برنامه پاسخ می دهد و یک ردیف برای مسابقات درج می کند. برگزارکنندگان می توانند برای بیش از یک مجوز اقدام کنند. فقط کافی است این روند را دوباره تکرار کنید تا درخواست دیگری ارسال کنید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 اینها هستند

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه باز کردن Striker 45 SMG در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه