بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 اینها هستند

بهترین سلاح های سیزن 7

بهترین گان ها در Call of Duty Mobile فصل 7 (2023)

می توانید بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 را در اینجا بررسی کنید. زیرا فصل 7 با عنوان Heat Wave منتشر شده است و با چندین تغییر تعادل سلاح همراه است که متای Call of Duty: Mobile را به هم می زند.

فصل  7 : Heat Wave ، آخرین به‌روزرسانی بزرگ که برای Call of Duty: Mobile عرضه می‌شود، اکنون برای دانلود و پخش در دسترس است. فصل جدید یک اسلحه کاملاً جدید، Striker 45 SMG، نقشه چندنفره جدید، Seaside، حالت MP جدید، Safeguard، تغییرات حالت مسابقات، یک رویداد جدید با موضوع تابستان، Summer Sizzle و موارد دیگر را معرفی کرده است.

تیم پشتیبانی آنلاین جمینجا آماده پاسخگویی سریع به سوالات ثبت و پیگیری سفارشات خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل در 7 روز هفته می باشد.

جدای از آن، بسیاری از سلاح ها در این فصل متعادل بودند. و متای COD:Mobile را تغییر دادند. سلاح هایی مانند BK57، DRH، ASM 10 و KR 44، همراه با سلاح های دیگر، طرفداران زیادی دریافت کردند.

همه این تغییرات می تواند تصمیم گیری در مورد بهترین بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 را دشوار کند. اما خوشبختانه کمک در دسترس است. همانطور که در زیر به تفصیل بهترین اسلحه در هر یک از 9 دسته سلاح های COD:Mobile را با در نظر گرفتن تمام باف ها و نرف های اخیر توضیح می دهیم.

مقالات مرتبط »    نحوه کاهش پینگ در کالاف دیوتی موبایل با ابزار رادار پلاس

بیایید وارد آن شویم.

بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

در کالاف دیوتی موبایل 9 دسته سلاح وجود دارد. که عبارتند از:

  • Secondary (تپانچه، melee، راکت انداز)
  • تفنگ های ساچمه ای (شاتگان)
  • مسلسل های دستی (SMG)
  • تفنگ های تهاجمی (ARs)
  • مسلسل سبک (LMG)
  • Marksman Rifle (اسلحه های تیراندازی نیمه اتوماتیک)
  • Sniper Rifle (تفنگ های تک تیرانداز)

در زیر، ما به هر دسته نگاه می کنیم و بهترین ها را در هر کدام تعیین می کنیم – به شما ایده خوبی در مورد اینکه در چه تفنگ هایی باید تخصص داشته باشید و کدام ها بهتر است روی زمین باقی بمانند، می دهیم.

بسیاری از اسلحه های ذکر شده در زیر در خارج از دروازه عالی خواهند بود، اما برخی دیگر ممکن است بهترین عملکرد را داشته باشند زمانی که ضمیمه های خاصی در دسترس شما باشد.

برای دسترسی به تمام ضمیمه ها باید اسلحه ها را سطح کنید. برای سرعت بخشیدن به این فرآیند، راهنمای ما در مورد تسطیح سریع سلاح ها در COD: Mobile را بررسی کنید.

بهترین سلاح های Secondary سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

وقتی صحبت از ثانویه می شود – به نظر ما – بهتر است با یک تپانچه بروید. در حالی که melee ها سرگرم کننده و، بله، کشنده هستند. آنها بدیهی است که به شما نیاز دارند تا از گلوی حریف خود پایین بیایید. در حالی که یک تپانچه می تواند شما را در فاصله نزدیک به متوسط بیرون بیاورد.

با این اوصاف، تعدادی گزینه در اینجا وجود دارد. از جمله L-CAR 9 و .50GS، اما ما احساس می کنیم بهترین از این دسته MW11 است.

این تپانچه در فصل 9 بسیار جذاب بود که آن را صراحتاً مضحک کرد. و در حالی که قدرت آن تا حدودی کاهش یافته است، هنوز هم یک تپانچه سریع شلیک و ضربه بالا است. که می تواند با طیف گسترده ای از اتصالات نصب شود.

با رفتن به فصل 7، هنوز هم ثانویه ای است که با آن کار خواهیم کرد.

افتخارات: L-CAR 9, .50GS, Katana.

بهترین سلاح های Shotgun سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

از نظر تفنگ های ساچمه ای، این R9-0 است که بر متا تسلط داشته است و به نظر نمی رسد در فصل 7 تغییر کند. بیش از یک شات قبل از اینکه باید دوباره محفظه شود.

این مکانیسم شلیک سریع آن را کشنده می کند. اگر اولین شات عالی را نگیرید، می‌توانید به سرعت از آن با یک ثانیه شماره‌گیری شده‌تر پشتیبان بگیرید.

خشاب‌های گرد بلند و پیوست‌های بی‌شمار آن را به گونه‌ای همه کاره می‌سازد که چند تفنگ ساچمه‌ای دیگر می‌توانند با KRM-262 که بسیار شبیه به R9-0 است، تنها رقیب واقعی در متای COD: Mobile Season 7، رقابت کنند.

افتخارات: KRM-262، BY-15، HS0405.

بهترین سلاح های SMG  سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

بیایید آن را از سر راه برداریم؛ بهترین مسلسل در فصل 7 همچنان CBR4 است – علیرغم تغییرات بی شماری که در سال گذشته دیده است.

علیرغم این تغییرات، که شامل عصب‌ها و همچنین بوفه‌ها می‌شود، CBR4 هنوز یک «آب‌کننده» مطلق یک تفنگ است. شلیک سریع، کم پس زدن، و قادر به درگیر شدن با حریف تا برد متوسط، و شما SMG عالی دارید.

گزینه های زیادی در این کلاس وجود دارد – ما عاشق PPSh-41 هستیم – اما اگر “بهترین” را می خواهید، CBR4 است.

افتخارات: PPSh-41، MAC-10.

بهترین سلاح های AR سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

تغییرات زیادی در کلاس تفنگ‌های تهاجمی در فصل 7 رخ داده است. با Peaceekeeper MK2 و سایرین که همگی طرفداران خود را دریافت کردند.

از این میان، Peaceeeper MK2 بهترین بود،. و زمانی در صدر فهرست طبقه بندی تفنگ های تهاجمی ما قرار داشت. اما جدیدترین تغییرات، که باعث کاهش ضربه فلنچ و گسترش ADS می شود، برای بازگرداندن آن به آنجا کافی نیست.

برای ما، M13 هنوز بهترین تفنگ تهاجمی در COD: Mobile است. این AR ساخت آمریکا بسیار آسان برای استفاده، با طیف گسترده ای از پیوست ها، یک جک از همه حرفه ها و استاد برخی از آنها نیز هست.

افتخارات: FFAR 1,AK117, Peaceekeeper MK2, Kilo 141.

جدا از موارد فوق، ما همچنین می خواهیم اشاره کنیم که Grau 5.56 جدید اضافه شده در حال شکل گیری است تا یک تفنگ تهاجمی عالی باشد. در برداشت های اولیه ما، بخشی از برخی از بهترین AR های موجود در بازی است.

گفتنی است، برای فاصله متوسط و نزدیک، Grau 5.56 بهتر از Peaceeeper MK2 و M13 است.

بهترین سلاح های LMG سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

با توجه به کلاس مسلسل های سبک، نگاه کردن به Holger 26 سخت است.

هادس که وارد فصل 9 شده بود، شاهد بهبود خروجی آسیب، برد مؤثر و گسترش گلوله بود. در سطح پایه خود، همچنین دارای یک LMG 100 دور بزرگ است. که آن را به یک هیولای مطلق در دستان راست تبدیل می کند.

با تغییرات اندکی در سایر LMG ها در فصل 7، انتظار داریم که Holger 26 به عنوان LMG انتخابی ادامه یابد.

افتخارات: Hades، Chopper، S36.

بهترین سلاح های Marksman Rifle سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

هیچ تغییر واقعی در کلاس تیرانداز در فصل 7 وجود ندارد. یعنی SKS همچنان بر این کلاس تسلط دارد.

SKS مدتهاست که یک سلاح محبوب در Call of Duty بوده است و در COD:Mobile نیز تفاوتی ندارد.

این تفنگ تیرانداز قادر به کشتن یک تیر در هنگام ضربه زدن به سر و دو شلیک در هنگام ضربه زدن به بالاتنه است. بنابراین اگر دوست دارید حریفان خود را در فاصله دور دست نگه دارید، گزینه های بهتری وجود ندارد.

افتخارات: SVD.

بهترین سلاح های Sniper Rifle سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023

آیا تفنگی در COD: Mobile در دوره طولانی‌تری نسبت به تفنگ تک تیرانداز DL Q33 غالب بوده است؟ CBR 4 ممکن است با آن مخالفت کند، و دیگر تفنگ تک تیرانداز قابل توجه، ZRG 20mm، با صدای بلند وارد شد. اما هیچ یک از آنها عمر طولانی DL Q33 را نداشتند – مورد علاقه افراد معمولی و حرفه ای به طور یکسان.

یکی از معدود اسلحه های موجود در بازی که می تواند حریفان را تک تیراندازی کند، DL Q33 تک تیرانداز     است. دقت مرگبار و با نرخ شلیک نسبتاً بالا، اگر بتوانید به طور مداوم شلیک کنید، تعداد کمی برابر است.

DL Q33 ضمیمه امضای جدید خود را در طول فصل 2 عصبی کرد. با این حال، این تنها بر عملکرد اسلحه در بتل رویال تأثیر می گذارد. تغییر به اندازه کافی بزرگ نیست که بتوان آن را از بالای لیست ردیف تفنگ های تک تیرانداز مشاهده کرد.

افتخارات: ZRG 20mm، XPR-50.

 

3.8/5 - (6 امتیاز)
نوشته قبلی

گلد پس آگوست 2023 کلش اف کلنز همراه با پوسته جدید نگهبان آینده

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت مجوز مسابقات پابجی موبایل PUBG Mobile

1 دیدگاه در “بهترین سلاح های سیزن 7 کالاف دیوتی موبایل 2023 اینها هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه