حالت Dragon Ball Super در پابجی موبایل نسخه 2.7 توضیح داده شد

Dragon Ball Super در پابجی

Battle Royale : مد Dragon Ball Super در آپدیت PUBG Mobile 2.7 توضیح داده شد

در این مقاله، نویسنده به بررسی حالت Dragon Ball Super در پابجی موبایل نسخه 2.7 می پردازد. و چندین شخصیت، یک نقشه کاملاً جدید، آیتم‌های گیم‌پلی، ویژگی‌های خاص و مکانیک‌هایی را توئضیح می دهد که در انتظار گیمرها هستند.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود که در کمتر از 30 دقیقه مقدار یوسی مورد نظر وارد اکانت شما می شود.

مدت‌ها منتظر به‌روزرسانی PUBG Mobile 2.7 بودیم. که حالت همکاری جدید و هیجان‌انگیزی را معرفی می‌کند. و دنیای نمادین Dragon Ball Super universe را با گیم‌پلی محبوب بتل رویال ترکیب می‌کند. این حالت در 15 جولای در دسترس خواهد بود و یک تجربه انفرادی را ارائه می دهد. که در آن بازیکنان می توانند خود را در نقشه ای به سبک انیمیشن به عنوان شخصیت های نمادین Dragon Ball غوطه ور کنند.

مقالات مرتبط »    جوایز پرایم گیمینگ جولای 2023 پابجی موبایل

توضیح حالت کاملاً جدید Battle Royale : Dragon Ball Super در آپدیت PUBG Mobile 2.7

انتخاب شخصیت و توانایی ها

شما می توانید شخصیت های محبوب سری دراگون بال را در حالت Battle Royale: Dragon Ball Super در پابجی موبایل 2.7 انتخاب کنید. هر شخصیت دارای مهارت های منحصر به فردی است. که با شخصیت و سبک های مبارزه آنها مطابقت دارد. ز جمله شخصیت های قابل انتخاب در حالت Dragon Ball Super در پابجی موبایل آپدیت 2.7 عبارتند از :

  • Son Goku،
  • Vegeta،
  • Ultimate Gohan،
  • Piccolo
  • و Frieza.

Vegeta، شاهزاده غرور ساییان، در نبردهای نزدیک به برتری می رسد. حمله اصلی او شامل شلیک پی در پی کیدان است. با این حال، حمله مورد اتهام او شامل آزاد کردن چند Kidan برای آسیب منطقه کوچک است. هنگامی که Vegeta به دشمن برخورد می کند، انرژی به دست می آورد. که می تواند برای آسیب قابل توجه در جهت هدف تخلیه شود.

Son Goku، ساییان افسانه ای، با ضربه معمولی خود، در آسیب انفجاری تخصص دارد و کیدان را شلیک می کند. او با ضربات باردار خود می تواند دائماً با Ki Blasts به دشمنان آسیب برساند. توانایی ویژه گوکو به او اجازه می دهد تا به سمت جوی استیک حرکت کند. که می تواند به صورت متوالی جمع آوری و استفاده شود.

Ultimate Gohan می تواند بین حالت های هدف و حملات Kidan با شلیک سریع جابجا شود. حمله باردار او آسیب فوری به حریفان مجاور وارد می کند. توانایی منحصر به فرد گوهان یک مانع کروی ایجاد می کند که پرتابه های ورودی را مسدود می کند. و به او یک مزیت دفاعی در PUBG Mobile می دهد.

Piccolo از امواج انرژی همراه با هدف دقیق استفاده می کند تا با هر شلیک آسیب بیشتری وارد کند. حمله باردار او به او اجازه می دهد تا یک موج انرژی عظیم را راه اندازی کند. که برای نبردهای دوربرد ضروری است. توانایی ویژه پیکولو به او اجازه می دهد در PUBG Mobile ناپدید شده و در جهت خط تیره شارژ شود.

Frieza در نبردهای دوربرد با به کارگیری ضربات قدرتمند کیدان برتری می یابد. حمله او شامل پرتاب یک کیدان بزرگ برای آسیب به منطقه است. توانایی منحصر به فرد Frieza به او این امکان را می دهد تا قبل از پریدن به هوا و له کردن آن، آسیب رساندن و فرستادن دشمنان به پرواز در PUBG Mobile، مکانی را انتخاب کند.

نقشه و آیتم های گیم پلی به سبک انیمه

حالت Battle Royale: Dragon Ball Super یک مپ جدید اضافه می کند. نقشه ای به سبک انیمه 1.6 در 1.6 کیلومتر با مناظر باشکوه. این محیط بی نظیر شما را در دنیای Dragon Ball غرق می کند. و کل تجربه بازی را در PUBG Mobile بهبود می بخشد.

آیتم های منحصر به فرد جدیدی برای بهبود مکانیک گیم پلی معرفی شده اند. Ki، نوع جدیدی از عرضه، در اطراف نقشه یافت می شود و برای حملات Kidan مورد نیاز است. شما باید سطوح Ki خود را مدیریت کنید. با ضربه زدن روی یک دکمه زمانی که آن کم است، خود را شارژ کنید. Ki به دو نوع تقسیم می شود:

  1. Ki معمولی که برای حملات استاندارد استفاده می شود
  2. و Ki شارژ شده که برای حملات باردار قدرتمند استفاده می شود.

ارتقاء کلی

همچنین در سراسر منطقه توزیع شده اند. و به شما امکان می دهند حملات خود را در PUBG Mobile بهبود بخشید. این کالاها که شامل کریستال های روح هستند را می توان جمع آوری کرد و برای تقویت حملات کی استفاده کرد. حملات با پیشرفت در سطح آسیب بیشتری وارد می‌کنند و برای ارتقای سطح 2 به کریستال‌های روح نیاز است.

Tactical Capsules با کپسول های Buku امکان پرواز در مسافت کوتاه را فراهم می کند. و کپسول های دود دید را پنهان می کند. تا در طول تعامل با PUBG Mobile، مزایای تاکتیکی را به گیم پلی بازی بدهید.

Armour همچنین می‌توان لوازمی را تهیه کرد که سلامت بیشتری و سطوح کیفیت متنوعی را در PUBG Mobile فراهم می‌کند. برای به دست آوردن یک مزیت قابل توجه در میدان جنگ، باید به دنبال به دست آوردن تجهیزات با کیفیت بالاتر باشید. زره آسیب‌های حمله اخیر را که باعث شکستن آن می‌شود، جذب می‌کند و در موقعیت‌های پر استرس یک راه نجات حیاتی ارائه می‌کند.

ویژگی های خاص و مکانیک های گیم پلی

برای افزایش تجربه بازی، حالت Battle Royale: Dragon Ball Super در پابجی موبایل 2.7 از عناصر اضافی مختلف و اصول بازی استفاده می‌کند:

جریان های صعودی یک گزینه سفر در مسافت متوسط را ارائه می دهند که به شما امکان می دهد با جریان بالا روی زمین تماس برقرار کرده و به هوا بلند شوید. جهت سقوط را می توان تغییر داد و امکان پیکربندی مجدد نقشه استراتژیک را فراهم کرد.

گدازه های آتشفشانی یک خطر خطرناک در میدان جنگ است. هنگامی که از دهانه ها فوران می کند در محدوده تنظیم شده آسیب می بیند. قدم گذاشتن بر روی گدازه به طور مداوم سلامتی را از بین می برد و نیاز به احتیاط و حرکت تاکتیکی دارد.

نقاط تله پورت عنصر شگفتی و سرعت را اضافه می کند. پورتال ها به شما این امکان را می دهند که با ورود به یکی و خروج از دیگری به راحتی نقشه را طی کنید. زمان های خنک کننده استفاده بیش از حد را منع می کند و تصمیم گیری استراتژیک را تشویق می کند.

مناطق انرژی، که مناطق شهری خاصی هستند که به طور تصادفی در شروع مسابقه انتخاب می شوند، پاداش های سودمندی را در اختیار شما قرار می دهند. این مناطق سرعت حرکت بیشتر، ریکاوری سریع‌تر سلامتی و تدارکات بیشتر را ارائه می‌دهند و شما را مجذوب می‌کنند تا وارد PUBG Mobile شوید و نسبت به حریفان خود برتری پیدا کنید.

جعبه های گیم پلی انحصاری از طریق جعبه های زمان بندی شده و جعبه های نقشه در اطراف نقشه معرفی می شوند. جعبه های زمان بندی شده به طور تصادفی رخ می دهند و پس از انقضای تایمر حاوی گنجینه های ارزشمندی هستند. جعبه‌های نقشه، که بر روی نقشه پراکنده شده‌اند، برای کسانی که در نزدیکی آن‌ها قرار می‌گیرند، تدارکات و پاداش‌های بیشتری فراهم می‌کنند.

نقاط بازیابی با ارزش هستند

زیرا آنها به سرعت سلامت و زره را در هنگام تماس بازیابی می کنند. با این حال، آنها برای جلوگیری از استفاده بیش از حد، زمان خنک شدن دارند و تصمیم گیری استراتژیک را در طول درگیری های سخت تقویت می کنند.

Revival Altars همکاری و فرصت‌های دوم را تشویق می‌کند. هم تیمی های حذف شده را می توان برای مدت محدودی در این مکان ها احیا کرد. بازیکنانی که احیا شده اند، در نزدیکی محراب، تیم را تقویت کرده و پویایی بازی را در PUBG Mobile احیا می کنند.

 

3.3/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

Mortar : کارت بعدی برای به دست آوردن تکامل کارت در کلش رویال

نوشته بعدی

فیدد ویل جدید فری فایر مکس در جولای 2023 با یک انیمیشن ورود همراه است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه