مگا مینیون در کلش رویال : تکامل کارت و هر آنچه باید بدانید

فصل 51 کلش رویال

طرفدار کلش رویال یک مفهوم Mega Minion Evolution با توانایی عقب انداختن نیروها را به اشتراک می گذارد.

کارت مفهومی تکامل مگا مینیون در کلش رویال با توانایی به عقب انداختن سربازان در انجمن r/ClashRoyale Reddit ارائه شد. با ورود Card Evolution، مفاهیم کارت کلش رویال از انجمن r/ClashRoyale Reddit پر از ایده های درخشان برای معرفی برخی مفاهیم برای هر فصل شده است. یکی دیگر از این مفهوم کارت در Reddit ظاهر شده است.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

ویدیوی مفهومی تکامل مگا مینیون در کلش رویال، یک پیچیدگی خنده دار را به اشتراک می گذارد

ما بار دیگر از u/MehmetSalihKoten این ایده را داریم که به طور گسترده در جامعه شناخته شده است. به ویژه برای به اشتراک گذاری مفاهیم کارت جذاب. مانند کارت ساختمان آهنربا، بالون رها کردن سرباز، مفهوم کارت برج ساعت، مفهوم کارت فن، و مفهوم ماهیگیر تاریک. او اخیراً مفاهیم تکامل مگا نایت و شاهزاده را ارائه کرده است.

مقالات مرتبط »    Iberian International Dreamhack Madrid Autumn 2023 کلش رویال : تمام آنچه نیاز است بدانید

او این بار برای مگا مینیون در کلش رویال این ایده را مطرح کرده است. Mega Minion در حال حاضر یک کارت ارزش قدرتمند در بازی است. و مقدار زیادی آسیب وارد می کند. با این حال، توانایی تکامل، ظرفیت عقب راندن نیروهای دشمن خواهد بود. مشخصه ای که تعداد انگشت شماری از کارت های دیگر قبلاً دارای آن هستند.

ویدئویی که او به اشتراک گذاشت نیز همین موضوع را داشت. غولی که از سمت دیگر نزدیک می‌شود در حالی که مگا مینیون تکاملی به آن حمله می‌کند اما در همان زمان آن را به عقب می‌برد. در واقع داشتن کارت ایده بسیار خوبی است. اما با گذشت چند ثانیه، او با قدرتمند کردن حمله و گرفتن سه برج در یک حرکت، شکایات پرداخت به برد بازی را بررسی کرد، که دیدن آن خنده دار بود.

به طور کلی، جامعه افکار مثبت خود را در مورد این ایده ابراز کردند و در عین حال در پایان ویدیو خنده داشتند. کارت‌های تکامل زیادی در راه است. پس باید منتظر بمانیم و ببینیم کدام یک از این مفاهیم در آینده اقتباس می‌شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آپدیت PUBG Mobile 2.8 : لینک دانلود APK، تاریخ انتشار و پچ نات ها

نوشته بعدی

نحوه دریافت شاتگان آرگوس در کالاف دیوتی موبایل – Argus Shotgun

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه