چگونه در بازی فری فایر پیشرفت کنیم

آموزش بازی فری فایر

محل قرارگیری کراس هیر، استریف کردن، تمرین نشونه گیری( Aim training) ، اگر این کلمات تا به حال به گوشتون خورده و دقیقا نمی دانید که معنی هر کدام چیست ، جای درستی آمدید. در این مقاله از بازی فری فایر قصد داریم چندین نکته کلیدی و مهم را به شما آموزش دهیم که با یادگیری و اجرای این نکات می توانید مهارت های خود را ارتقا دهید و به یک بازیکن حرفه ای تبدیل شوید.

حرفه ای شدن در زمینه نشونه گیری و Aim یک پروسه نسبتا طولانی است. اینگونه نیست که چند تا نکته آموزشی بخوانید بعد فردا از خواب بیدار شید و ببینید که خدای تیر اندازی و نشونه گیری شدید. برای اینکه به طور کلی مهارت خود را در نشونه گیری و Aim قوی کنید باید در نظر داشته باشید که چیز های دیگری هم بر روی نشونه گیری شما تاثیر می گذارند.

آموزش پیشرفت در بازی فری فایر
بسیاری از افراد فکر می کنند که بازیکنان تنها در ۲ دسته از مهارت های کارکتر استفاده می کنند، یک دسته افراد هستند که بدون اینکه به کارایی آن توانایی کارکتر توجه کنند از آن استفاده می کنند و دسته دیگر با استراتژی و تاکتیک از این مهارت ها استفاده می کنند. باید به شما بگوییم ما طیف گسترده ای از بازیکنان با تفکر ها و سبک های بازی ها مختلف داریم. شما می توانید جزو ازیکنان حرفه ای فری فایر باشید یا جزو دسته افراد بی توجه و بی دقت که به مهارت های کارکتر دقت نمی کنند باشید. این را نگفتیم که نا امید شوید یا فکر کنید الان باید کلی مطلب آموزشی بخوانید و یاد بگیرید چطور بهتر بازی کنید. تنها چیزی که لازم هست اینه که با صبر و شکیبایی و به آرامی از تمامی کارکتر ها استفاده کنید و توانایی های هر یک را به خاطر بسپارید.
برای خرید جم فری فایر با مناسب ترین قیمت اینجا کلیک کنید.

شما باید هر روز این کار را انجام دهید. شما باید درباره تمام کارکتر های بازی فری فایر اطلاعات داشته باشید تا بدانید از هر کدام به چه نحو استفاده کنید. نکته در اینجا این است که شما باید مدتی از زمان خود را به یاد گرفتن توانایی کارکتر ها اختصاص دهید. این کار را باید تا جایی ادامه دهید که با تمام کارکتر ها و توانایی هایشان حرفه ای شوید. یکی دیگر از مواردی که اهمیت زیادی دارد این است که تعداد دفعاتی که با یک کارکتر شکست می خورید را حتما در ذهن داشته باشید تا به گذشت زمان از پیشرفت خود آگاه شوید.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر
شما باید طوری از توانایی های کارکتر استفاده کنید که بتوانید دشمنانتون را بکشید. ممکن است در مواردی دچار اشتباه شوید و یا خرابکاری کنید، اما هیچ ایرادی ندارد چون مهمترین موضوع این هست که شما در حال یادگیری هستید. همیشه سعی کنید بعد از اینکه اشتباهی مرتکب می شوید ، مشکل را پیدا کنید و سعی کنید با حل کردن این مشکلات دیگر همچین اشتباهی را تکرار نکنید. این موضوع به بالاتر رفتن رنک شما هم کمک زیادی می کند.

توانایی کارکتر 

یکی از مهمترین بخش های بازی توانایی های کارکتر می باشد. تعداد دفعاتی که استفاده از توانایی کارکتر ها به شما کمک کرد تا پیروز بازی شوید را حساب کنید، آنجاست که به اهمیت زیاد توانایی کارکتر ها پی می برید. بیش از ۷۰ درصد بازیکنان از توانایی کارکتر خود به درستی استفاده نمی کنند. اینکه شما در چه زمانی از توانایی کارکتر خود استفاده می کند اهمیت زیادی دارد. مثلا اگر زود یا دیر استفاده کنید ، به مشکل خواهید خورد.

این اشتباهی است که می توانید آن را اصلاح کنید. چیزی که ممکن است بلافاصله بگویید این هست که یادگیری و تکرار و تمرین توانایی ها کاری حوصله سر بر و سخت است. دیدن دموها و تمرین کردن خسته کننده است. به همین دلیل است که باید برای حرفه ای شدن در بازی این قدم را بردارید. باید طی مرور زمان و خرد خرد این مهارت ها را یاد بگیرید. فقط به اندازه ای باید تمرین کنید که خودتان در بازی راحت باشید. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که هر دست که بازی می کنید نکته جدیدی را یاد بگیرید. سوال بعدی که باید از خودتان بپرسید این است کخ آیا واقعاً برای پیشرفت تلاش نمی کنید؟ آیا در تلاش برای رسیدن به یک رنک بالا هستید؟ خوب، اگر این ذهنیت شما باشد، احتمالاً متاسفانه به آن درجه نخواهید رسید.

فشار ذهنی 

یکی دیگر از مواردی که باید به آن توجه زیادی کنید، حفظ آرامش در حین بازی است. در بیشتر موارد دلیل خطا رفتن شلیک های بازیکنان استرس و عدم آرامش ذهنی بازیکنان است. خصوصا در بازی های رنک که پیروزی در آنها اهمیت بالایی برای تمام بازیکنان دارد، زیاد شاهد این چنین رفتار هایی از بازیکنان هستیم.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر

موضوع این است تحمل این فشار ها در بازی در واقع یک مهارت است. این چیزی است که در واقع باید یاد بگیرید که چگونه خود را در بازی کنترل کنید. همه به طور ذاتی نمی توانند این کار را انجام دهند. هر بازیکنی، از جمله شما، باید یاد بگیرد که چگونه این فشار های روحی را مدیریت کنید. به طور کلی بازی های شوتر استرس زیادی را به بازیکنان وارد می کنند و دلیل آن این است که از هر طرف خطراتی شما را تحت تاثیر قرار می دهند.

این می تواند به دلایل مختلفی باشد، یا به رنک اهمیت زیادی می دهید ، یا باخت را نمی توانید قبول کنید. در نتیجه این همه تنش به بازیکنان وارد می شود، این موضوع تاثیر مستقیم بر روی عملکرد شما در بازی دارد. اکنون، اولین چیزی که باید در مورد استرس های درون بازی بدانید، زمان است. شما باید درک کنید که زمان بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید اهمیت دارد. این فقط برای دیدن یک دشمن و مجازات آنهاست در حالی که آنها حتی نمی دانند شما آنجا هستید.

شما نیازی به عجله و استرس ندارید و گاهی اوقات حتی اگر دشمن شما را ببیند هیچ دلیلی برای نگرانی نیست، برای مدتی دور مپ می دوید بدون اینکه به کسی شلیک کنید. به همین ترتیب، باید توجه داشته باشید که واقعا چقدر طول می کشد تا دشمنان شما را بکشند. توجه داشته باشید که واقعاً چقدر زمان در اختیار دارید و سعی کنید از زمانتون به بهترین شکل استفاده کنید، دقت داشته باشید که اگر بتوانید خودتان را کنترل کنید و استرس زده نشوید ، می توانید بهترین بازدهی را در بازی داشته باشید.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر

بازیکنان رنک می‌دانند که در نهایت رتبه ی عددی آنها که با عدد مشخص می شود اهمیت ندارد. چیزی که آنها را متمایز می کند این است که آنها تصمیم می گیرند به هر حال به نحوه بازی کردن خود اهمیت دهند. این بازیکنان یاد میگیرند ترس ها و استرس های خود را به بهترین نحو مدیریت کنند تا هیچگونه ضرری در بازی نکنند. این معمولاً یا اساساً هرگز اتفاق نمی افتد. کاری که آنها در عوض انجام می دهند این است که خود را در مرکز توجه قرار دهند.آن ها میدانند که کوچک ترین عامل خارجی تمرکز آنها را به هم بزند باعث ضعف در آنها می شود. آنها اجازه نمی دهند به نقطه ای برسد که در واقع بر عملکرد آنها در بازی تأثیر بگذارد. بسیاری از اوقات افراد حرفه ای یک گام به عقب برمی دارند، استراحت می کنند، روزهای مرخصی می گیرند یا هر کاری که لازم است انجام می دهند. این تضمین می کند که هیچ عامل خارجی باعث از دست رفتن تمرکز آنها نمی شود.

آموزش بازی فری فایر

اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که که در بازی رنک احساس استرس می کنید، باید بهتون بگم که تمام بازی های رفابتی به همین شکل هستند و ممکن هست شما از اشتباه کردن و یا شکست خوردن در این بازی ها احساس اظطراب کنید. این را بدانید که لازم نیست همیشه پیروز شوید، آنچه اهمیت دارد این هست که شما بهترین خودتان باشید و توقع های بیجا نداشته باشید.

تمرین برای بازی های رنک

یک نکته مهم برای آن دسته از بازیکنان که علاقه زیادی به بازی های رنک و به چالش کشیدن خودشان دارند این هست که سعی کنید همیشه یک اکانت آزمایشی یا تست داشته باشید. این اکانت دوم نقش اسمورف را ندارد، بلکه نقش این را دارد که شما سعی کنید در این اکانت به بهترین نحو ممکن بازی کنید. سعی کنید با این اکانت دوم ، به رنکی که در اکانت اول هستید برسید. مثلا فرض می کنیم که شما در رنک Gold2 هستید.

سعی کنید تا زمانی با اکانت دوم بازی کنید که دقیقا به رنک اکانت اول برسید.

این موضوع باعث می شود که شما بدانید وقتی توانستید با اکانت دومتون به رنک بالاتر از اکانت اولتون برسید، این به آن معناست که شما لیاقت و توانایی رنک های بالاتر را دارید. با این کار شما اگر شکست بخورید هم هیچ استرس و جای نگرانی ندارد چون در اکانت دومتان هستید.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر

این متود هاپستاچ نام دارد و استراتژی بسیار خوبی برای آن دسته از بازیکنانی است که در بازی دچار استرس و اظطراب می شوند. توجه داشته باشید، زمانی که در اکانت دوم بازی می کنید باید سعی کنید عملکرد بهتری از اکانت اولتون داشته باشید.
اکنون، تعامل ها یا هوشمندانه هستند یا بسته به نتیجه نهایی، دل خوش می کنند. چند بار تا به حال در اثر یک Gloo Wall جان خود را از دست داده اید یا از طریق دود یا دشمنی که هرگز نتوانسته اید به آن شلیک کنید، به شما شلیک شده است؟  همه آن سناریوها همان چیزی است که شما باید سعی کنید از آن بر روی دشمن استفاده کنید. اینها چیزهایی هستند که ذاتاً قدرتمند هستند اما دوئل نیستند. آنها در عوض بر اساس حس بازی و تصمیم گیری هستند.

چنین چیزهایی را در بسیاری از بازی‌های دیگر، حتی بازی‌هایی مانند MOBA، میبینید. بسیاری از این سناریوها وجود دارند که در آنها می‌توانید دشمنان را بر اساس چیزهایی که به مهارت‌های مکانیکی گسترده نیاز ندارند، مجازات کنید. در عوض، این موقعیت‌ها به شما نیاز دارند که درک خوبی از آنچه در حال وقوع است داشته باشید. این به معنای میزان بالایی از حس بازی است. این چیزی است که واقعاً می توانید در بازی های خود بگنجانید و چیزی است که می توانید دائماً خود را برای انجام بهتر تحت فشار قرار دهید. کاری که می توانید انجام دهید این است که شروع به تماشای گیم پلی پخش کننده هایی کنید که با گیم پلی خود هوشمندتر هستند. شروع کنید به یادداشت برداری از برخی از تصمیماتی که آنها می گیرند و در واقع برای آنها ارزش قائل می شود.

بازی کردن با سلاح ها

برای مثال اگر سلاحی همچون M1887 را دارید ، باید نهایت استفاده را از این سلاح معرکه ببرید و به نفع خودتون از آن استفاده کنید. یکی از چیز هایی که باید توجه زیادی به آن داشته باشید این است که برخی از سلاح ها به کوچکترین تمرینی برای حرفه ای شدن در آن نیاز ندارید و فقط کافیست آن سلاح را پیدا کنید، آنوقت می توانید به طور معجره آسایی در بازی موفق شوید.

منضبط بودن یکی دیگر از مهمترین چیز هایی است که باید به آن اهمیت دهید. بعضی وقت ها ممکن است احساس کنید همه چیز بر ضد شما قرار گرفته است، اما از خود سوال کنید که آیا این مشکلات از خودتان نیست؟

این را از خود بپرسید، چند بار در یک تیم دشمن قرار گرفته اید. شما ممکن است هفت بازی را برده باشید و بعد از آن تیم های دشمن شروع به عملکرد خوب کنند. حالا شما بازی ها را یکی پس از دیگری از دست می دهید و شکست می خورید. بنابراین، “چه چیزی تغییر کرد” سوال خوبی برای پرسیدن است. به طور معمول دلیل تغییر در نتیجه بازی به عملکرد شما ربط مستقیم دارد. . شاید تیم شما کمی بیش از حد از خود راضی شده و دچار غرور شده اند که همین موضوع باعث شده حریف خود را دست کم بگیرند و در ادامه شکست بخورند.

آموزش نکات مهم بازی فری فایر

 اساساً، همیشه ارزش آن را دارد که تمام تلاش خود را تا انتها انجام دهید. بنابراین کاری که می‌توانید در اینجا انجام دهید این است که مطمئن شوید وقتی وارد بازی‌هایتان می‌شوید، هرگز دشمن خود را دست کم نگیرید. همیشه خود را گرم کنید و مطمئن شوید که تنها زمانی وارد بازی شوید که بتوانید به بهترین شکل بازی کنید. شما نمی خواهید بگویید که هدف شما در حال حاضر واقعاً از بین رفته است. با چنین بهانه هایی، شما از قبل شکست خود را تنظیم می کنید. بهترین راه برای خلاص شدن از شر این مشکل این است که سعی کنید بی نقص بازی کنید. قبل از بازی خود را گرم کنید تا بتوانید بهترین عملکرد خود را در بازی انجام دهید.

پیشرفت و توسعه

دقت داشته باشید که پیشزفت در بازی فری فایر مثل مسابقه دو ماراتون است، فقط شما نیستید که سخت تلاش می کنید. بازیکنان زیادی مثل شما در حال تلاش برای پیروزی و یا بالا بردن رنک هستند، چیزی که شما را متمایز می کند این است که از آنها بهتر عمل کنید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

چطور کالاف دیوتی موبایل را بر روی کامپیوتر بازی کنیم

نوشته بعدی

آموزش ارسال جم برای دوستان در فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه