آموزش نحوه دریافت مدال Nuclear در کالاف دیوتی موبایل

مدال Nuclear در کالاف

چگونه در COD Mobile مدال Nuclear بگیریم؟

Call of Duty: Mobile دارای مدال های بسیار متنوعی است. که بازیکنان می توانند با انجام ماموریت های خاصی در بازی به دست آورند. تا زمان نگارش، عنوان چند نفره دارای بیش از 86 مدال است که مدال هسته ای یکی از آنهاست.

برای کسانی که نمی‌دانند، مدال Nuclear یکی از معروف‌ترین مدال‌های بتل رویال در کالاف دیوتی موبایل است. کسب مدال های خاص اغلب به عنوان یک هدف در چالش های فصلی مختلف دیده می شود و مدال هسته ای نیز تفاوتی ندارد.

با این حال، توسعه دهندگان هرگز به نحوه کسب این مدال ها در Call of Duty: Mobile اشاره نمی کنند. به همین دلیل بسیاری از بازیکنان در کسب مدال هسته ای با مشکل مواجه می شوند. اما به لطف این راهنمای جامع در اینجا، توضیح کاملی برای مدال هسته‌ای COD Mobile داریم.

با خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل از جمینجا ، از پشتیبانی قوی برترین فروشگاه سی پی در ایران بهره مند شوید.

مقالات مرتبط »  آموزش نحوه کسب مدال Giant Killer در کالاف دیوتی موبایل

مراحل کسب مدال Nuclear در کالاف دیوتی موبایل

کسب مدال Nuclear در کالاف دیوتی موبایل یک کار نسبتا آسان است. بازیکنان COD Mobile فقط باید 30 دشمن را بدون مرگ بکشند. از آنجایی که این یک دستاورد انحصاری چند نفره است، بازیکنان نمی توانند مدال هسته ای را در حالت BR کسب کنند.

برای شروع، بازیکنان باید در حالت چند نفره COD Mobile بارگذاری شوند. برای اینکه کار را به طور موثر انجام دهید، ما به شدت توصیه می کنیم که یک تفنگ تهاجمی را در بارگیری سلاح خود تجهیز کنید تا به طور مؤثر با مخالفان خود مقابله کنید.

یک بار در مسابقه، به 30 streak بکشید و مدال Nuclear به حساب کالاف دیوتی موبایل شما واریز می شود.

این تنها روش کسب این مدال است. با این وجود، اگر بازیکنان در حین انجام آن با مشکلی مواجه شدند، حتماً نظر خود را در زیر بگذارید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد Play & Win a Pan فری فایر مکس جدید با پوسته pan رایگان

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه انجام اینفرنو دراگون گلیچ در کلش رویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه