آموزش نحوه گرفتن Monolith در کلش اف کلنز Clash of Clans

گرفتن Monolith در کلش

چگونه Monolith را در کلش اف کلنز دریافت و استفاده کنیم؟

سوپرسل بالاخره تاون هال 15 را به کلش اف کلنز اضافه کرد. بیش از یک سال از آخرین آپدیت تاون هال گذشته بود و بازیکنان مشتاقانه منتظر یک سطح جدید بودند. آپدیت Townhall 15 با بسیاری از ویژگی های تغییر دهنده بازی مانند Spell Towers، Monolith و Electro Titan همه را شگفت زده کرده است. این راهنما در مورد نحوه گرفتن دفاع قدرتمند Monolith در کلش اف کلنز صحبت می کند.

گرفتن Monolith در کلش اف کلنز : هر آنچه که باید بدانید

توضیحات Monolith در کلش اف کلنز می گوید :

“اولین آزمایش سازنده در استفاده از اکسیر تاریک برای یک ساختمان به چیزی واقعاً ترسناک منجر شد. هرچه هدف Monolith قوی تر باشد، آسیب بیشتری وارد می کند. دفاع از دهکده خود عالی است، اما برای حمله کمی ترسناک است.”

Monolith اولین ساختمان دفاعی در کلش اف کلنز است که هزینه آن Dark Elixir است. سوپرسل Monolith را برای مقابله با قهرمانان قدرتمند اضافه کرد. این دفاع در برابر نیروهای با امتیاز سلامتی بالا بهترین عملکرد را دارد و آن را برای همه قهرمانان و واحدهایی مانند Electro Dragon، Electro Titan، Dragon و Golem کشنده می کند.

Monolith پس از رسیدن به سطح 15 تاون هال در کلش اف کلنز باز می شود. پس از ارتقای تاون هال خود به سطح 15، بازیکنان می توانند Monolith را با 300000 Dark Elixir از فروشگاه خریداری کنند. برای خرید جم کلش اف کلنز از سایت جمینجا با قیمت مناسب اقدام کنید.

آمار Monolith در کلش اف کلنز

هر ضربه Monolith ، واحد HP دستگاه را با کسری از حداکثر سلامت آن کاهش می دهد. در اینجا آمار و هزینه Monolith در کلش اف کلنز آمـده است :

سطح آسیب پایه در ثانیه آسیب پایه در هر شلیک خسارت پاداش در هر شلیک نقاط ضربه هزینه ساخت (اکسیر تیره) زمان ساخت
1 150 225 14% HP 4,747 300,000 18d
2 200 300 15% HP 5,050 360,000 19d

در سطح 2، هر حمله Monolith به 300 و 15 درصد از حداکثر نقاط سلامت واحد می رسد. به بازیکنان توصیه می شود Monolith را در هسته پایه خود یا نزدیک تاون هال قرار دهند. اگر Monolith نادیده گرفتـه شود، می تواند قهرمانان دشمن را در عرض چند ثانیه نابود کند.

هنگام قرار گرفتن در برابر Monolith، به بازیکنان توصیه می شود که به اندازه کافی طلسم Freeze و Invisibility را بیاورند. از دست دادن یک قهرمان به Monolith می تواند حملات شما را در کلش اف کلنز خراب کند.

مقالات مرتبط »  خرید بلیط طلایی کلش اف کلنز

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Mileage Points پابجی نیو استیت چیست و چگونه از آنها استفاده کنیم؟

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه تغییر سرور در پابجی نیو استیت PUBG: New State

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه