آموزش کامل نحوه دریافت گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل

گان لجندری در کالاف

Call of Duty Mobile : چگونه سلاح های افسانه ای را بدست آوریم؟

گرفتـن یک سلاح افسانه ای یکی از مأموریت های اصلی اکثر بازیکنان Call of Duty Mobile است. حتی برخی از افراد این بازی را فقط برای جمع آوری اسلحه های افسانه ای انجام می دهند. این راهنما را بخوانید و نحوه دریافت گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل را خواهیـد فهمید.

گان لجندری

نحوه دریافت گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل

ابتدا باید بدانید که در CoD Mobile پنج طبقه سلاح وجود دارد :

  1. Common (معمولی)
  2. Rare (کمیاب)
  3. Epic (حماسی)
  4. Legendary (افسانه ای)
  5. and Mythic (اسطوزه ای).

رایج و نادر فقط سلاح های معمولی هستند که نمی توانند هیچ ویژگی یا عناصر منحصر به فردی داشتـه باشند. و اسلحه های افسانه ای و اسطوره ای هیجان انگیزترین در Call of Duty Mobile هستند. آنها انیمیشن ها، پوسته ها و حتی پیوست های شگفت انگیزی دارند. به خواندن راهنما ادامه دهید و خواهید فهمید که چگونه آنها را دریافت کنید.

متأسفانه باید بدانید که گرفتن گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل بدون پرداخت پول غیرممکن است. البته می توانید از سیستم لاکی دراو استفاده کنید. اما شانس شما برای به دست آوردن آیتم های افسانه ای حتی در این راه بسیار کم خواهـد بود.

مقالات مرتبط »  آموزش کامل نحوه بازکردن Kilo 141 کالاف دیوتی موبایل

واقعیت این است که 2 راه برای دریافت آیتم های افسانه ای در CoD Mobile وجود دارد. اولین مورد این است که نقشه ها را مستقیماً از فروشگاه خریداری کنید. و نقطه ضعف اصلی این است که می توانید فقط سلاح های افسانه ای قدیمی را که قدیمی به نظر می رسند از فروشگاه تهیه کنید.

شما باید چرخ شانس را بچرخانید و بتل پس پریمیوم را تکمیل کنید تا گان لجندری کالاف دیوتی موبایل جدید به دست آورید. اما باید به خاطر داشتـه باشید که هر سلاح افسانه ای به مرور زمان منسوخ می شود. بنابراین، دستیابی به سلاح‌های تازه و جدید مستلزم صرف هزینه‌های بی‌پایان در این بازی ویدیویی است. خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل یک راه مطمئن برای دستیبابی به لجندری گان می باشد.

در نتیجه، یک سلاح افسانه ای یک جنبه پرداخت به برد CoD Mobile است. دریافت رایگان آنها غیرممکن است. و حتی اگر پول بپردازید، توسعه دهندگان به طور مرتب سلاح های جدید اضافه می کنند. بنابراین، اسلحه پوست افسانه ای شما به سرعت منسوخ می شود.

 

3.4/5 - (7 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش بهترین لود اوت SP-R 208 در کالاف دیوتی مدرن وارفار 2

نوشته بعدی

آیا رابط کاربری مدرن وارفار 2 خوب است؟ Call of Duty Modern Warfare 2

5 دیدگاه در “آموزش کامل نحوه دریافت گان لجندری در کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه