میستری شاپ فری فایر مکس به بیرون درز کرد : تاریخ شروع، سرورها وجوایز

میستری شاپ فری فایر

Free Fire MAX Mystery Shop فاش شد : تاریخ شروع، سرورها، جوایز و …

درز جدیدی در مورد میستری شاپ فری فایر مکس آینده برای سرورهای منتخب به صورت آنلاین منتشر شده است. ویدیوی این رویداد موردانتظار توسط @mr.feat07، در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته شد. یکی از دیتاماینرهای معروف داده در جامعه بازی. او پیش نمایشی از چند جایزه و سایر جزئیات مرتبط در مورد این رویداد ارائه کرد.

با خرید جم فری فایر از جمینجا ، واریز جم بدون نیاز به اطلاعات اکانت و تنها با آیدی و اسم شما در بازی انجام می شود.

اگر اطلاعات فاش شده دقیق در نظر گرفته شوند، فقط یک هفته دیگر به Mystery Shop باقی مانده است. و شما دوباره فرصت را خواهید داشت که خزانه را با کلکسیون های هیجان انگیز با تخفیف قابل توجه پر کنید. این نشت بدون شک کل جامعه را مجذوب خود کرده است. جزئیات بیشتر در بخش های بعدی بررسی می شود.

مقالات مرتبط »    شش سالگی فری فایر را با رویدادها و جوایز جدید جشن بگیرید

میستری شاپ فری فایر مکس لو رفت

Mystery Shop احتمالاً یکی از مورد انتظارترین رویدادهای Free Fire MAX است. زیرا لیست گسترده ای از کلکسیون های جذاب را با قیمت های بسیار پایین ارائه می دهد. طبق اطلاعات افشا شده توسط @mr.feat07، رویداد میستری شاپ فری فایر مکس ممکن است در تاریخ 14 ژوئیه 2023 (جمعه، ۲۳ تیر) برگزار شود. به صورت زنده در سرورهای هند و بنگلادش! با این حال، داده ماینر تاریخ پایان خاصی را مشخص نکرده است. با این وجود، منطقی است که فرض کنیم حداقل یک هفته اجرا خواهد شد.

برای جوایز، دو جایزه بزرگ برای میستری شاپ فری فایر مکس آینده ممکن است شامل Matrix Boi Bundle و Starlight Gal Bundle باشد. علاوه بر این، بر اساس تکرارهای قبلی Mystery Shops، انتظار می‌رود که مجموعه جوایز دارای چندین شکلک جذاب دیگر، کوپن‌ها، جعبه‌ها و موارد دیگر باشد.

تاکید بر این امر ضروری است که این موارد فقط درز کرده اند. پس باید با مقداری شک و تردید در نظر گرفته شوند. این موارد هنوز توسط توسعه دهندگان تایید نشده است. در نتیجه، رویداد یا جوایز مشخص شده ممکن است به عنوان بتل رویال اضافه شود یا خیر.

پوسته اسلحه Evo فری فایر مکس آینده به بیرون درز کرد

دیتا ماینرهای معروف هندی @sawgaming_2.0 و @knightclown_official پستی را در دسته‌های اینستاگرام خود به اشتراک گذاشتند. آنها تصاویری از پوست تفنگ Evo Woodpecker را منتشر کردند که معتقدند ممکن است در روزهای آینده به Free Fire MAX اضافه شود.

در این پست، دیتا ماینر به اشتراک گذاشت که احتمال زیادی وجود دارد که پوسته تفنگ در عنوان بتل رویال به عنوان بخشی از به‌روزرسانی آتی OB41 که انتظار می‌رود در ماه آگوست منتشر شود، وجود دارد. با این حال، آنها نام، امتیازات یا سایر جزئیات این پوسته را به اشتراک نگذاشتند. و بازیکنان اکنون منتظر اطلاعات بیشتری هستند.

به جرات می توان گفت که پوسته های تفنگ Evo یکی از مورد علاقه ترین آیتم های Free Fire MAX هستند. و Garena نیز از انتشار موارد جدید در بازی خودداری نمی کند. آخرین معرفی در این دسته Chromasonic MP40 است که در سرور هند قابل دسترسی است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

ابزار نارضایتی رهبران قبیله از متا و تروفی های کلن کپیتال

نوشته بعدی

راهنمای بیلدر هال 8 کلش اف کلنز : اولویت‌ها، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه