راهنمای بیلدر هال 8 کلش اف کلنز : اولویت‌ها، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌ها

راهنمای بیلدر هال 8

راهنمای کلش اف کلنز Builder Hall 8 : اولویت‌های ارتقاء، بهترین پایگاه‌ها، استراتژی‌های حمله و ….

این راهنمای بیلدر هال 8 به اولویت‌های ارتقا، بهترین پایگاه‌ها، تکنیک‌های حمله و موارد دیگر برای در کلش اف کلنز می‌پردازد.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

کلش آف کلنز اخیراً با Builder Base 2.0 به‌روزرسانی بزرگی دریافت کرده است که شاهد تغییرات بزرگی در پایه سازنده بوده است. معرفی بیلدر هال 10 استراتژی ها و منابع مفید زیادی را برای جذاب نگه داشتن بازی باز کرده است. به همین دلیل، استراتژی های به کار گرفته شده در سطوح پایین بیلدر هال تغییر کرده اند و باید به خوبی تطبیق داده شوند. بنابراین توصیه می شود قبل از ارتقا به سطح بعدی در مورد آن فکر کنید، در غیر این صورت گیج خواهید شد.

مقالات مرتبط »   چالش پادشاه گابلین کلش اف کلنز را با این استراتژی ها شکست دهید!

راهنمای بیلدر هال 8

معرفی

بیلدر هال سطح 8 هشتمین سطح بیلدر هال در کلش اف کلنز است. این بازی به عنوان بخشی از بروزرسانی بیلدر بیس در می 2017 معرفی شد. Builder Hall 8 ساختارها، نیروها و ساختمان های دفاعی جدید و اضافی را به همراه دارد و به بازیکنان اجازه می دهد تا پایگاه بیلدر خود را بیشتر گسترش دهند و تقویت کنند.

یکی از موارد قابل توجه در بیلدر هال 8، مگا تسلا است، یک ساختمان دفاعی قدرتمند که هم واحدهای زمینی و هم هوایی را هدف قرار می دهد. برای ارتقا به بیلدر هال 8، بازیکنان باید هزینه ساخت 2,800,000 بیلدر گلد را جمع آوری کنند. ظرفیت تالار بیلدر در این سطح حداکثر به 1300000 بیلدر گلد و اکسیر می رسد.

اولویت های ارتقاء

برای اطمینان از شروع قوی و پیشرفت ثابت در بیلدر هال 8 در کلش آف کلنز، بسیار مهم است که به دقت برنامه ریزی کنید و پایگاه خود را راه اندازی کنید. ایجاد یک پایگاه موثر مستلزم در نظر گرفتن ارتقاءهای ضروری برای ترکیب ارتش و دفاع شما است. برای ساده‌سازی فرآیند برای بازیکنان، یک راهنمای اولویت ارتقای اولیه را ارائه می‌دهیم که ترتیب توصیه‌شده برای ارتقاء عناصر مختلف پایگاه شما را مشخص می‌کند و تصمیم‌گیری آگاهانه و پیشرفت کارآمد را برای شما آسان‌تر می‌کند.

1. دفاع

خوب، شما باید مطمئن باشید که انتخاب ما قرار است چه باشد، زیرا هیچ راهی وجود ندارد که از ارتقاء دفاعیات غافل شوید. از آنجایی که مگا تسلا تنها گزینه قفل جدید موجود است، باید اولین انتخاب شما باشد. مگا تسلا، در میان دفاع های هم سطح، از نظر آسیب وارد شده در بیلدر بیس، رتبه دوم را دارد و سنگ شکن تنها دفاعی است که از آن پیشی گرفته است.

2. Builder Barracks

Power PEKKA، یک نیروی جدید، ارزش تبلیغات را دارد، بعدی که قفل را باز می کند. این عمدتا به دلیل استراتژی های حمله در سطح جدید بیلدر هال است و باز کردن قفل تمام نیروها ترکیبات احتمالی بیشتری را در اختیار شما قرار می دهد. با این حال، باید در اسرع وقت با ارتقاء آزمایشگاه ستاره دنبال شود. ارتقاهای PEKKA را با Baby Dragon دنبال کنید.

3. Star Laboratory

برای دستیابی به نتایج بهینه با ارتقای نیروهای خود، اولویت دادن به ارتقای آزمایشگاه بسیار مهم است. تمرکز بر ارتقای سربازان خاص ضروری است، زیرا چهار سطح Power PEKKA انتخاب پیشنهادی برای اولویت بندی در هنگام شکست دادن پایگاه های کاملاً ارتقا یافته است.

4. Storages and Collectors

برای ارتقاء بیشتر، به حملات زیادی نیاز دارید و برای ذخیره آنها، به ذخیره سازی و جمع کننده نیاز دارید. هر دو ذخیره‌سازی Gold و Elixir از سطح قبلی بیلدر هال به اندازه کافی برای ارتقای اولیه هستند، اما زمانی که شما سریع‌تر فشار می‌آورید باید ارتقاء داده شوند. هر کدام را برای Gold و Elixir ارتقاء دهید و سپس دیگری را دنبال کنید. برای کلکسیونرها هم همینطور.

آیتم های آنلاک شده در بیلدر هال 8

دفاع جدید: مگا تسلا

مگا تسلا یک ساختمان دفاعی در بیلدر بیس است که در بیلدر هال سطح 8 موجود می شود. از رعد و برق زنجیره ای به عنوان مکانیسم حمله خود استفاده می کند و به آن اجازه می دهد به هدف اولیه در محدوده خود آسیب برساند. در صورت امکان، رعد و برق به سمت هدف ثانویه تا 3 کاشی دورتر قوس می‌دهد و 60 درصد آسیب اولیه را وارد می‌کند.

سطح آسیب در هر ثانیه آسیب در هر شلیک HITPOINTS هزینه ساخت (بیلدر گلد) زمان ساخت (روز)
1 95 380 700 3,000,000 2
2 104 416 800 3,100,000 3
3 115 460 950 3,200,000 4
4 126 504 1,100 3,300,000 5
5 139 556 1,300 3,400,000 6
6 153 612 1,500 3,600,000 7
7 168 672 1,700 3,800,000 8
8 185 740 1,900 4,000,000 10

استراتژی های حمله

1. Power PEKKA + Raged Barbarian

Power PEKKA بدون شک یکی از بهترین نیروهای موجود پس از به‌روزرسانی اخیر است، و از این رو این یکی از بهترین و پرکاربردترین تکنیک‌های حمله در حال حاضر بوده است. PEKKA توسط Raged Barbarians پشتیبانی می شود که به حفظ تعادل عالی در زمین کمک می کند.

ترکیبی از نیروها می تواند به دلخواه شما باشد، می توانید یک بمب افکن را انتخاب کنید تا راه را برای ماشین و همچنین PEKKA باز کنید. Cannon Cart به خوبی در پشت یک تانک کار می کند زیرا به هر چیزی که در جلو باشد آسیب زیادی وارد می کند. اکثر بازیکنان یک استراتژی سنگین PEKKA را انتخاب می کنند و به دنبال آن Battle Machine، که با یک حمله 6 ستاره آسان مواجه می شود.

2. Baby Dragon Cart

استراتژی دوم با Baby Dragons است که با Cannon Carts جفت می شود. با آپدیت اخیر، Baby Dragon توانایی قدرتمند Fiery Sneeze را به دست آورد و وضعیت خود را به عنوان یکی از سربازان درجه یک بازی تثبیت کرد.

گاری ها همچنین توانایی خمپاره مانندی دارند که به از بین بردن پدافندهای هدف گیری هوایی با آسیب زیاد کمک می کند. این استراتژی بسیار خوب عمل می کند

3. کمبو کشتی مینیون را رها کنید

کسانی که سالن سازنده قبلی را قبل از به روز رسانی بازی کرده اند، ممکن است این استراتژی را به خاطر بسپارند. خوب، این بار هم عالی کار می کند.

مینیون‌ها در خارج کردن اهداف دور از دسترس عالی هستند، در حالی که Hero قبل از اینکه بازیکن بتواند کشتی‌ها را به پایگاه بیاندازد، دفاع خوبی به دست می‌آورد. استراتژی حمله دو مرحله ای نیز بسیار مناسب عمل می کند که به شما امکان می دهد با ترکیب نیروها انعطاف پذیر باشید.

اینها همه چیز در مورد راهنمای بیلدر هال 8 کلش اف کلنز است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

میستری شاپ فری فایر مکس به بیرون درز کرد : تاریخ شروع، سرورها وجوایز

نوشته بعدی

رویداد Play Fist Fight در فری فایر مکس با جعبه غارت سلاح و ووچر گلدرویال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه