ابزار نارضایتی رهبران قبیله از متا و تروفی های کلن کپیتال

تروفی های کلن کپیتال

رهبران قبیله Clash of Clans از متا و تروفی های Clan Capital ابراز نارضایتی می کنند

اخیراً رهبران قبیله در کلش آف کلنز شروع به ابراز نارضایتی در مورد متا و سیستم تروفی های کلن کپیتال کرده اند. که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

Clan Capital کلش اف کلنز یکی از بهترین حالت های معرفی شده اخیر بوده است. که گیم پلی بازی را به سطح بسیار لذت بخشی رسانده است. با این حال، با گذشت زمان، باید دانست که تلاش بسیار زیاد به دست نخورده نگه داشتن سطح علاقه کمکی نمی کند. و این ممکن است دلیلی در اینجا نیز باشد.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

طلسم قبرستان جزئی از متا و تروفی های کلن کپیتال بوده است و چند قبیله آن را دوست ندارند

در طول آخر هفته‌های Raid در Clan Capital، جوایز سرمایه بر اساس فعالیت قبیله شما به دست می‌آید. هنگام راه اندازی حملات یا هنگام دفاع از قبیله خود، جوایز سرمایه افزایش یا کاهش می یابد. بر اساس قوانین حمله منظم اعمال شده. با این حال، این به نفع چند قبیله نیست. و رهبران تصمیم گرفته اند مخالفت خود را ابراز کنند و نظرات خود را با رعایت قوانین تروفی بیان کنند.

مقالات مرتبط »    بهترین راه برای استفاده از آرچر در کلش اف کلنز

به طور خاص، دشواری در حفظ تروفی های کلن کپیتال نهفته است. زیرا قبیله ها برای استراحت در تعطیلات آخر هفته های حمله جریمه می شوند. که منجر به کاهش کلی تروفی ها در طول فصل می شود. بیوگرافی ویرایش شده این قبیله نشان دهنده نگرانی های مطرح شده توسط رهبران قبیله در مورد این جنبه از گیم پلی است.

یکی دیگر از نارضایتی های بیان شده در مورد متا است که استفاده مکرر از طلسم قبرستان بوده است. این طلسم به ازای هر 3 فضای اسکان سربازان شکست خورده، 1 اسکلت ایجاد می کند، و این بسیار محبوب بوده است که بازیکنان خارج از این تمرین حرکت نمی کنند.

بقیه بازیکنان، بخش جوایز، این را به خوبی دریافت نکرده اند. آنها بر این باورند که درخواست از تیم توسعه دهنده برای کم نکردن جایزه برای انجام ندادن حملات، چیزی رقابتی نیست. متا نیاز به به‌روزرسانی دارد، اما این کار فقط در صورت رسیدن به‌روزرسانی امکان‌پذیر است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

چالش قهرمان گابلین کلش اف کلنز را به راحتی سه ستاره بگیرید!

نوشته بعدی

میستری شاپ فری فایر مکس به بیرون درز کرد : تاریخ شروع، سرورها وجوایز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه