استفاده حرفه ای از نارنجک ها در بازی فری فایر

نارنجک ها در بازی فری فایر

استفاده حرفه ای از نارنجک ها در بازی فری فایر

این که شما بتوانید از آیتم هایی که در بازی Free Fire در دسترس هستند به خوبی و به درستی استفاده کنید از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. یکی از آیتم هایی که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و از طرف بسیار کاربردی بوده نارنجک ها در بازی فری فایر هستند.

اما متاسفانه عده‌ای از بازیکنان خصوص بازیکنان تازه وارد هیچ اطلاعاتی در رابطه با استفاده حرفه ای از نارنجک ها ندارند زیرا استفاده درست از نارنجک می‌تواند نتیجه بازی را کاملا به نفع شما تغییر دهد در این مطلب با ما همراه باشید تا در رابطه با نارنجک ها در بازی فری فایر با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

استفاده حرفه ای از نارنجک ها در بازی فری فایر

متاسفانه نارنجک در بازی فری فایر بسیار دست کم گرفته می‌شود زیرا بازیکنان اکثراً نمی‌دانند که این نارنجک ها چه قابلیت های ویژه دارند حال اگر شما جزو بازیکنان تهاجمی باشید و یا تدافعی باشید در هر دو صورت می‌تواند به شما کمک بسیار زیادی کند بنابراین، سعی کنید استراتژی‌های خود را به گونه‌ای تنظیم کنید که استفاده از نارنجک ها حتماً ضروری باشد.

تصور میکنم علت اینکه متاسفانه بسیاری از بازیکنان استفاده از نارنجک ها را نادیده می‌گیرند این است که در رابطه با نحوه استفاده و زمان استفاده از آن اطلاعات کاملی ندارند یعنی هیچ اطلاعی ندارند که بهتر است که یکی و در چه موقعیتی از آنها استفاده شود به همین دلیل تصمیم گرفتم که در این مطلب تجربیات خود را در رابطه با این موضوع با شما به اشتراک بگذارم.

  • نکته اول

در قدم اول شما باید نارنجک ها را بشناسید چندین نارنجک در بازی وجود دارد که، هر یک از آن ها قابلیت های ویژه دارند و هر یک برای موقعیت های خاص و متفاوتی طراحی شده‌اند و برخی از آنها را می توانید خریداری کنید اما برخی دیگر را میتوانید به صورت رایگان به دست آورید البته برخی از نارنجک های خاص نیز به عنوان پاداش در اختیار شما قرار می گیرند.

  • نکته دوم

زمان پرتاب نارنجک ها را جدی بگیرید زمان پرتاب نارنجک ها بیسیار و مهم است و در واقع با پرتاب در زمان درست است که شما می توانید نتیجه مثبتی بگیرید گاهی اوقات متاسفانه شما دارین جک را در این زمان نامناسب پرتاب می کنید و همین موضوع باعث می‌شود که به دشمن کمک کنید در صورتی که شما باید با استفاده از نارنجک ها بازیکنان دشمن را سردرگم کنید و آنها را از دور رقابت‌ها حذف کنید. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ما نارنجک های خود را قدرتمندتر کنید و اسکین های مختلفی را برای آنها خریداری کنید.

  • نکته سوم

انتخاب مکان فرود نارنجک آن بسیار مهم است گاهی اوقات یک فرود اشتباه نارنجک می تواند نتیجه بازی را کاملاً عوض کند در حالت تمرینی حتماً این قضیه را مورد بررسی قرار داد که باید نارنجک را چگونه پرتاب کنید که در مکان مورد نظر شما فرود بیایند متاسفانه گاهی اوقات انتخاب مکان اشتباه و فرود نیامدن نارنجک در مکان مورد نظر می تواند باعث ایجاد مانع و یا خرابی های به ضرر شما شود در واقع انحراف مسیر پرتاب می تواند به شما ضرر بسیار زیادی وارد کند سعی کنید معمولاً در محیط اطراف ساختمان ها اگر قصد پرتاب نارنجک را دارید حتماً تمام شرایط را بسنجید که بتوانید یک پرتاب درست داشته باشید.

نتیجه گیری

اگر شما بتوانید نارنجک را در زمان مناسب و در مکان مناسبی پرتاب کنید مطمئن باشید که می‌تواند پیشرفت قابل توجهی در طول بازی داشته باشید اما اگر در زمان و مکان مناسب و از نارنجک که متناسب با وضعیتی که در آن قرار گرفته استفاده نکنید همه چیز به ضرر شما و به نفع دشمنان شما خواهد شد.

خوشحال میشوم که شما نیز تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر در رابطه با استفاده از نارنجک ها به اشتراک بگذارید در مطالب بعدی نارنجک های مختلف در بازی فری فایر را با یکدیگر مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

5/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه