معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile مپ های بسیار زیادی وجود دارد که هریک از آنها برای رقابت‌های خاصی مناسب می باشند و در واقع اشتباه بزرگی که تمامی بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل می‌کنند این است که تصور می‌کنند که می‌توانند در تمامی مپ ها عملکرد مشابهی داشته باشند و از یک استراتژی و ترفند استفاده کنند و همین امر موجب شکست آنها در مپ های مختلف می‌شود.

در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با مپ های حالت گروهی بازی کالاف دیوتی موبایل با شما صحبت کنم و توضیحی در رابطه با تمامی مپ هایی که برای حالت گروهی در بازی کالاف دیوتی موبایل مناسب  هستند را به شما بدهم اگر شما نیز از طرفداران رقابت‌های گروهی در بازی کالاف دیوتی موبایل هستید قطعاً مطالعه این مطلب می تواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

معرفی مپ های بازی کالاف دیوتی موبایل

فراموش نکنید که استراتژی که در یک مپ میتواند شما را به پیروزی برساند ممکن است در مپ دیگری نتواند باعث پیروزی شما شود زیرا، هر یک از ماه‌ها و دارای لوکیشن‌های مختلف و چالش‌های مختلفی هستند به همین دلیل شما باید بسیار هوشمندانه در تمامی مدت ها به اجرای بازی بپردازید.

 • مپ Crash

قابل دسترس در مود های : Search and Destroy

این مپ یکی از پرطرفدارترین مپ ها در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد که شما خیابان های بسیار زیاد و همچنین ساختمان‌های بسیار زیادی را در آن مشاهده می‌کنید و اکثر رقابت‌هایی که در این مپ شکل می گیرد در این دو مکان میباشد لوکیشن این مپ یکی از شهرهای کشور اسپانیا می باشد.

 • مپ Crossfire

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

یکی دیگر از مپ های پرطرفدار در بازی کالاف دیوتی موبایل این مپ می باشد که شبیه سازی یکی از نسخه های بازی کالاف دیوتی است.

شما در این مپ می‌توانید هلیکوپترهای را مشاهده کنید که در فضای مپ قرار گرفته اند و بهتر است از این مپ برای رقابت های برد نزدیک استفاده کنید زیرا، سلاح هایی که در اختیار شما قرار می گیرد و فضایی که در این مپ ایجاد شده است برای رقابت‌های برد نزدیک طراحی شده!

 • مپ Docks

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

اما پر طرفدار ترین مپ کالاف دیوتی موبایل این متن می باشد که، شما باید از اسنایپرها در این مپ استفاده کنید.

البته اگر قصد دارید که جزو برندگان این مپ باشید شما می توانید ساختمان های بسیار زیاد و همچنین خیابان های بسیار زیادی را در این مپ مشاهده کنید که البته این شانس هم به شما داده می شود که از ساختمان ها به عنوان یک پوشش دفاعی برای خود استفاده کنید.

 • مپ Dome

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Kill Confirmed

این مپ در سال ۲۰۱۹ در یکی از نسخه های بازی کالاف دیوتی رونمایی شد و برای رقابت های 2 نفره مناسب می باشد این مپ شبیه ساز شهر لندن بوده و شما می توانید یک پل را مشاهده کنید که مناطق مختلف را به یکدیگر متصل کرده است.

 • مپ Firing Range

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

یکی از مپ های کوچک در بازی کالاف دیوتی موبایل این مرحله می باشد که باز هم شبیه ساز نسخه بازی کالاف دیوتی است. شما میتوانید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از فروشگاه ما سطح بازی خود را تا حد قابل توجهی ارتقا دهید.

در رابطه با این مپ باید به شما بگویم که شما یک پایگاه را مشاهده می کنید و برای رقابت های برد نزدیک طراحی شده است. اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستند که در رقابت‌های برد نزدیک تخصص دارید و از سلاح‌های برد نزدیک می توانید به خوبی استفاده کنید به شما پیشنهاد می کنم که در این مپ بازی را اجرا کنید.

 • مپ Hackney Yard

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint

این دارای ابعاد متوسطی میباشد و بر یکی از لوکیشن های کشور آمریکا طراحی شده است.

در رابطه با این مپ باید بگویم که شما ساختمان‌های کوچکی را در این مپ مشاهده می کنید همچنین آیتم های دیگری هستند که، به عنوان پوشش دفاعی می توانید از آنها استفاده کنید لازم به ذکر است که میزان درگیری در این مپ بسیار زیاد می باشد بنابراین باید حسابی مراقب باشید.

 • مپ Hijacked

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

یکی از مپ های کوچک در بازی کالاف دیوتی موبایل که در سال ۲۰۱۹ برای اولین بار در یکی از نسخه های بازی کالاف دیوتی رونمایی شد و لوکیشن آن براساس شهر لندن می باشد، به شما این امکان را می دهد که در ساختمانهای بسیار زیادی که در این وجود دارد به رقابت بپردازید و البته که از آنها به عنوان یک پوشش دفاعی استفاده کنید.

 • مپ Highrise

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed,

این مپ زمانی که در نسخه کالاف دیوتی موبایل در دسترس قرار گرفت و چهار تغییراتی شد اما، شما می‌توانید قایق‌های تفریحی بسیار زیادی را در این مپ مشاهده کنید که برای رقابت‌های برد نزدیک بسیار مناسب بوده که در رابطه با این مپ وجود دارد این است که ابعاد آن بسیار کوچک می‌باشد بنابراین، اکثر رقابت‌هایی که در این مپ شکل می‌گیرد رقابت‌های برد نزدیک است.

 • مپ Killhouse

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Free-for-All, Kill Confirmed, Gunfight

در این مپ شما می توانید ساختمان های بسیار زیادی را مشاهده کنید که ارتفاع بسیار زیادی دارند بنابراین، شما می توانید از ارتفاعات ساختمان ها برای رقابت‌های که شرکت می کنید استفاده کنید.

مکان دیگری که در این مپ وجود دارد سر کوی هلیکوپتر می باشد در واقع این مپ یکی از محله های پرطرفدار برای تک تیراندازها و بازیکنانی است که رقابت های دوربرد را ترجیح می دهند، علاوه بر این یک مکان دیگر در این مپ وجود دارد که بخاطر وجود جرثقیل غول پیکری که در آنجا است که جزو محبوب‌ترین مناطق در این مپ می باشد.

توجه داشته باشید که استفاده از اسکوپ ها در این مپ میتواند به شما کمک بسیار زیادی کند.

 • مپ Meltdown

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All

اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که استفاده از سلاح‌های smg را ترجیح می‌دهند باید به شما بگویم که این مپ برای شما طراحی شده است. در این مپ شما میتوانید از شاتگان ها و همچنین سلاح‌های این کلاس ( smg ) استفاده کنید و جزو مغز های کوچک و پر طرفدار در بازی کالاف دیوتی موبایل می باشد.

 • مپ Monastery

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch

یکی دیگر از مکان هایی که دارای ابعاد متوسط می باشد و در واقع لوکیشن آن یک نیروگاه هسته‌ای در کشور پاکستان است این مپ می باشد. شما در این مپ به صورت رقابت‌های برد نزدیک بازی را اجرا کنید.

 • مپ Nuketown

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Domination, Free-for-All, Hardpoint

لوکیشن این مپ یک صومعه در کشور چین می باشد که ابعاد این ممپ بسیار کوچک بوده و تقریباً فضای داخلی و خارجی آن می‌تواند شما را به چالش بکشد. استفاده از سلاح‌های برد نزدیک‌ را  فراموش نکنید.

 • مپ Oasis

قابل دسترس در مود های : Frontline

یکی محبوب ترین نقشه هایی که زمانی که در دسترس قرار گرفت توانست طرفداران بسیار زیادی را به خود اختصاص دهد این مپ بوده! زیرا ظاهر و لوکیشن‌های آن بسیار جذاب بود و در واقع فضای آن یک تأسیسات هسته‌ای در کشور آمریکا است.

لازم به ذکر است که این مبلغ ابعاد کوچکی دارد و پر از درگیری و از طرفی برخی از آیتم برای غارت کردن می باشد، اگر قصد اجرای در این مپ را دارید باید حسابی مراقب خود از طرفی سریع باشید.

 • مپ Raid

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

در این مپ شما با یک فضای لوکس و یک هتل بسیار زیبا روبرو خواهید شد که چالش‌های بسیار زیادی را برای شما در بر خواهد داشت.

 • مپ Rust

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Free-for-All, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint, Gunfight

این مپ دارای ابعاد متوسط حتی می باشد و در واقع شما یک عمارت بزرگ در شهر لس آنجلس واقع شده است را مشاهده خواهید کرد. اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که رقابت های دوربرد را ترجیح می دهید و یا جزو تک تیرانداز ها در بازی کالاف دیوتی موبایل هستید اجرای بازی در این مپ را به شما پیشنهاد می کنم شما می توانید از فضای داخلی عمارت و همچنین گاراژ هایی که وجود دارد برای غافلگیر کردن دشمنان استفاده کنید.

 • مپ Shipment

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Free-for-All, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint, Gunfight

این مپ برای نخستین بار در یکی از نسخه های بازی کالاف دیوتی در دسترس قرار گرفت و ابعاد بسیار کوچکی داشت و در واقع یکی از مناطق نفتی کشور افغانستان را پوشش می دهد که دارای فضایی بیابانی بسیار زیادی است و از طرفی این منابع نفتی دارای برج‌ها و سازه‌های بسیار بلندی هستند به شما توصیه می‌کنم که اگر قصد دارید رقابتی پرچالش و از طرفی دوربرد را تجربه کنید در این مپ به اجرای بازی بپردازید.

 • مپ Shoot House

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Domination, Kill Confirmed, Hardpoint

یکی از کوچک ترین و شلوغ ترین مپ ها در بازی کالاف دیوتی موبایل این مپ میباشد که، شما میتوانید یک فضای مرتبط با کشتی سازی را مشاهده کنید که شامل کانتینر ها و وسایل بسیار زیادی است.

شما می توانید از این کانتینرها به عنوان یک پوشش دفاعی برای خود استفاده کنید از طرفی آیتم های بسیار زیادی برای غارت در این کانتینرها نیز وجود دارد اما، باید بسیار مراقب و از طرفی بسیار سریع باشید.

 • مپ Slums

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Kill Confirmed, Hardpoint

یکی از مپ هایی که دارای ابعاد متوسط و می‌توان گفت نسبتاً کوچکی دارد این نقشه می باشد که، برای تک تیراندازها بسیار مناسب بوده و اگر از بازیکنان هستید که از اسنایپرهای استفاده میکنید به شما توصیه می‌کنم که از این مرد استفاده کنید توجه داشته باشید که در این نقشه ساختمان ها و پوشش های دفاعی بسیار زیادی وجود دارد بنابراین، اگر جزو بازیکنانی هستید که رقابت های نزدیک برد را ترجیح می‌دهند باید بگویم که این مپ برای شما بسیار مناسب بوده!

 • مپ Standoff

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

فضای این مپ مرتبط با یکی از شهرهای مرزی بین کشور چین و قرقیزستان است. شما در این فروشگاه ها و خانه ها را مشاهده می کنید که، در خیابان اصلی شهر وجود دارند بنابراین امکان اینکه توسط سایر بازیکنان غافلگیر شوید بسیار زیاد است باید علاوه بر اینکه سریع باشید بسیار باهوش باشید و حسابی مراقب اطراف خود باشید این مپ برای تمامی سبک های بازی مناسب می باشد.

 • مپ Sudal Harbor

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Hardpoint

فضای این مپ در واقع یک شهر کاملا بندری می باشد که، شما را با چالش‌های بسیار زیادی روبرو می کند زیرا، شما می توانید انبار ها و همچنین بازار های متفاوتی را مشاهده کنید که قطعاً در روند بازی و همچنین نحوه حرکت شما تأثیر منفی خواهد گذاشت به همین دلیل بهتر است که در این مپ به صورت رقابت های نزدیک برد بازی را اجرا کنید.

 • مپ Summit

قابل دسترس در مود های : Frontline, Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

فضای این مپ کاملاً زمستانی بوده و در واقع شما یک فضای کاملاً برفی را مشاهده می‌کنیم که دارای ساختمان‌ها و همچنین پوشش های دفاعی مناسب می باشد. در این مپ بهتر است به رقابت‌های نزدیک برد بپردازید توجه داشته باشید که استفاده از صخره ها می تواند کمک بسیار زیادی به شما بکند ابعاد این مپ کوچک میباشد.

 • مپ Takeoff

قابل دسترس در مود های : Team Deathmatch, Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

این مپ برای رقابت‌های برد نزدیک مناسب است و ممکن است در ابتدا همه چیز بسیار آرام به نظر برسد اما، شما نقشه یک استادیوم را مشاهده می کنید که یک استادیوم هاکی میباشد.

شما با چالش‌های بسیار زیادی برای اجرای بازی در این منطقه روبرو هستید. اگر جزو بازیکنانی هستید که رقابت های دوربرد را به خوبی اجرا می کنید و یا جزو بازیکنانی است که رقابت های نزدیک بود را به خوبی اجرا میکنید باید به شما بگویم که برای هر دو دسته بازیکنان این مپ بسیار مناسب و کاربردی است.

 • مپ Terminal

قابل دسترس در مود های : Search and Destroy, Domination, Free-for-All, Hardpoint

یکی از مپ های بسیار معروف در بازی کالاف دیوتی موبایل که بر اساس مبارزات و ماموریت های انتخابی در کشور روسیه طراحی شده است این مپ می باشد. شما با یک موقعیت فرودگاهی در یک نقشه با ابعاد متوسط رو به رو هستید که علاوه بر اینکه در داخل فرودگاه می توانید به رقابت بپردازید در فضای بیرونی فرودگاه نیز شما می توانید بازی را اجرا کنید از طرف دیگر می‌توانید در داخل هواپیماها نیز بازی را اجرا کنید.

در مقالات بعدی به طور کامل مپ ها را با یکدیگر بررسی کرده و در رابطه با ترفندهای اجرای بازی در آنها نیز با شما صحبت خواهم کرد.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما کاربران عزیز واقع شده باشد اگر شما نیز تجربه اجرای بازی در هر یک از این مپ ها را دارید خوشحال می شوند که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی کال اف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

نقد و بررسی اسلحه SVD کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

استفاده حرفه ای از نارنجک ها در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه