همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

سیزن جدید پابجی موبایل در دسترس قرار گرفته و ویژگی های بسیار جدید در این بازی کم کم در حال رونمایی هستند. یکی از ویژگی هایی که هم اکنون در در مپ ارانگل و میرامار در دسترس میباشد، ویژگی Emergency Pickup پابجی موبایل است که به طور کامل در این مطلب در رابطه با آن صحبت کنم.

همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل قابل خریداری می باشد و شما می توانید با استفاده از آن چهار بازیکن کمک کنید تا سرعت خود را در طول بازی افزایش دهند و بتوانند خود را به یک نقطه امن برساند بنابراین شما با استفاده از ابزار می توانید تنها در عرض چند ثانیه وارد بازی شوید. توجه داشته باشید که این آیتم همانند یک بسته می باشد که در طول بازی باید بتوانید آن را پیدا کنید و به محض پیدا کردن آن با استفاده از بخش Quick Item می توانید آن را فعال کنید و از آن استفاده کنید.

  • نحوه استفاده از Emergency Pickup

اما مهمترین نکته و بهتر است بگویم که مهم‌ترین چالش زمانی که هر آیتم جدیدی در بازی پابجی رونمایی می شود این است که چگونه باید از آن استفاده کرد تا کمترین خطای ممکن را داشته باشیم.

همه چیز درباره قابلیت جدید Emergency Pickup در بازی پابجی موبایل

نکته ای که در رابطه با استفاده از این وسیله باید مد نظر داشته باشید این است که، شما ۷ ثانیه فرصت دارید از آن استفاده کنید و باید در فضای باز از این وسیله استفاده کنید اگر در داخل وسیله نقلیه و یا در داخل ساختمان هستید به هیچ وجه از آن استفاده نکنید و از طرف دیگر مراقبه اطراف خود در هنگام استفاده از این وسیله های جدید باشید. با خرید یوسی پابجی موبایل میتوانید سطح بازی خود را نسبت به سایر رقبا ارتقا دهید.

و اما نکته دیگری که بسیار مهم است اگر در مینی مپ در حال اجرای بازی هستید در هنگام فرود خیلی مراقبه اطراف خود باشید شما باید در مناطق امن فرود بیاید این نکته را هرگز فراموش نکنید، بنابراین پیش از ورود به خوبی منطقه قصد فرود آمدن در آن را دارید بررسی کنید.

  • مزایای استفاده از Emergency Pickup

با استفاده از این وسیله به راحتی می توانید در مرکز دایره نهایی فرود بیاید و کمپ بزنید همین موضوع باعث می‌شود که شما برتری بسیار زیادی نسبت به سایر دشمنان داشته باشید.

نکته ای که در هنگام استفاده از این وسیله بسیار مهم است این است که زمانی که در روی آسمان قرار دارید توجه داشته باشید که بازیکنان دشمن به راحتی می‌توانند شما را مورد هدف قرار دهند بنابراین باید سعی کنید در منطقه‌ای با سرعت فرود بیایید که پوشش دفاعی لازم را داشته باشد و اما شما نیز می‌توانید بازیکنان دشمن را نابود کنید همه چیز بستگی به سرعت شما و همچنین که کدام یک دیگری را سریع تر دیده است بستگی دارد.

با استفاده از این وسیله می توانید بازیکنان دشمن را غافلگیر کنید، تنها کافیست مرکز یک منطقه را در نظر بگیرید و شروع به شلیک کنید این باعث می شود که بازیکنان دشمن به منطقی که شما در آن قرار دارید وارد شوند و سپس با استفاده از این وسیله می توانید به راحتی پشت سر آنها فرود می آید و آنها را غافلگیر کنید. برای استفاده از این وسیله کافیست کمی باهوش باشید.

فراموش نکنید که تعداد کشتن بازیکنان بیشتر باعث پیروزی شما نخواهد شد بلکه مدت زمان زنده ماندن شماست که باعث میشود شما نسبت به سایر بازیکنان میشود.

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

استفاده حرفه ای از نارنجک ها در بازی فری فایر

نوشته بعدی

5 ویژگی جدید اپدیت OB34 بازی فری فایر free fire

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه