چالش Raging Ram Rider کلش رویال : راهنمای بهترین دک ها

چالش Raging Ram Rider

راهنمای بهترین عرشه های چالش Raging Ram Rider کلش رویال

چالش Raging Ram Rider کلش رویال ، چهارمین و شاید آخرین چالش فصل 47 “کتاب کلش می 2023” اینجاست. این چالش Raging Ram Rider را به کلش رویال باز می گرداند. مدتی است که بازیافت شده است و با به‌روزرسانی‌ها و تغییرات تعادل، لازم است به دنبال گزینه‌های خوب عرشه باشید. که برای آن‌ها برخی از بهترین دک‌هایی را که می‌توانید برای چالش Raging Ram Rider در کلش رویال استفاده کنید، مورد بحث قرار خواهیم داد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بهترین دک برای چالش Raging Ram Rider کلش رویال

مشابه چالش های ویژه عرشه کارت، Ram Rider را نمی توان از هر عرشه حذف کرد. کارت ویژه Ram Rider هنگام شارژ عصبانی می شود، بنابراین در عین سرعت بالاتر آسیب بیشتری وارد می کند. بنابراین، در اینجا سه گزینه پیشنهادی عرشه ما بدون ترتیب خاصی وجود دارد.

مقالات مرتبط »   Card Evolution کلش رویال ، ویژگی جدیدی که به زودی ارائه می شود

1. Ram Rider, Skeletons, Fire Spirit, Snowball, Knight, Earthquake, Bomb Tower, Archer Queen

میانگین هزینه اکسیر: 3.0

اولین عرشه ما یک چرخه ارزان قیمت است. حفظ Ram Rider به عنوان تنها شرط برد در این عرشه. Skeletons، Fire Spirit و Snowball کارت‌هایی هستند که ارزان و قابل انطباق هستند و می‌توانند برای حواس‌پرتی، دوچرخه‌سواری یا بیرون بردن نیروهای کم‌سلامت مورد استفاده قرار گیرند.

نایت و برج بمب برای تعادل دفاعی انتخاب می شوند. طلسم های زلزله می توانند به هر طریق ممکن کار کنند، و کوئین، او یک واحد پشتیبانی عالی است. اگر دوست دارید می‌توانید طلسم‌ها را خرد کرده و تغییر دهید، اما هسته را در Ram، Knight و Queen لمس نکنید.

2. Ram Rider, Archer Queen, Bandit, Electro Spirit, Royal Ghost, Lightening, Mega Knight, Snowball

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

کمی نامرئی مقابله با آن را آسان می کند، و این دقیقاً همان چیزی است که این عرشه در آن مزیت دارد. حمله Ram و Mega Knight است، جایی که مگا نایت می تواند به عنوان یک تانک برای منحرف کردن ضربه ها از Ram Rider عمل کند.

یک بار دیگر، برای واحد پشتیبانی، ما ملکه را انتخاب می کنیم، زیرا او تعادل عالی را به عرشه ارائه می دهد، ترجیحاً در برابر هوا. برای پشتیبانی بیشتر، Bandit، Electro Spirit و Royal Ghost را داریم که برای کنترل جمعیت نیز کار می کند. مطمئناً مقداری بالاتر از اکسیر است، اما زمانی که در آخرین لحظه می دوید کشنده است.

3. Ram Rider, PEKKA, Baby Dragon, Golden Knight, Electro Wizard, Fireball, Snowball, Barbarian Barrel

میانگین هزینه اکسیر: 4.0

عرشه نهایی از یک استراتژی طلسم دوگانه + تانک استفاده می کند. این عرشه به شما این امکان را می دهد که در صورت استفاده صحیح، یک ضدحمله محکم داشته باشید. Ram Rider به خوبی با PEKKA جفت می شود که در عین حال یک تانک و واحد دفاعی قدرتمند است.

شما بچه اژدها با گلوله آتشین و گلوله برفی را برای آسیب زدن به پاشش دارید، در حالی که طلسم ها می توانند فشار را باطل کنند. بشکه می تواند به ضربه زدن کمک کند، در حالی که Electro Wizard نیز یک کارت ابزار اصلی برای کمک به کاهش سرعت Ram Rider حریف شما است.

سخن پایانی

این رویداد قبلاً زنده بود، بنابراین رویداد جدیدی ایجاد نمی‌کند. آنها ممکن است با این رویدادهای تکراری بی فکر باشند، اما با این حال، بازی کردن آنها سرگرم کننده است. عرشه‌ها ممکن است همیشه برای هر بازیکنی کار نکنند، اما وقتی کارت‌ها به درستی بازی می‌شوند، عرشه‌های آزمایش شده و اثبات‌شده همیشه به نفع شما کار می‌کنند. لطفاً هر گونه توصیه بیشتر برای دکور را در نظرات ارائه دهید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بازگشت نقشه بتل رویال آلکاتراز در کالاف دیویی موبایل (2023)

نوشته بعدی

همکاری فری فایر و اسپایدرمن در سراسر Spider-Verse برای محتوای هیجانی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه