چالش انتقام شاهزاده در کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

چالش انتقام شاهزاده

راهنمای بهترین deck ها برای چالش Prince’s Revenge در بازی Clash Royale

اکنون برخی از دک‌های برتر را که می‌توانید برای چالش انتقام شاهزاده در کلش رویال استفاده کنید، بررسی می‌کنیم. چهارمین و آخرین چالش آپدیت فصل 51 با حضور شاهزاده در حال حاضر زنده است. در این چالش، نسخه خشمگین او را در اختیار خواهیم داشت.

مقالات مرتبط »    سطح ستاره در کلش رویال : راهنمای کامل، نکات و نحوه ارتقاء آن

بهترین دک ها برای چالش انتقام شاهزاده در کلش رویال

داشتن شاهزاده در عرشه برای این چالش، تنوع قوی و دامنه‌ای از کارت را با هدف قرار دادن برج‌ها ارائه می‌دهد. که می‌تواند به طور قابل توجهی برای استراتژی شما مفید باشد. تعداد زیادی عرشه وجود دارد که برای استفاده از توانایی خشم او وجود دارد. و اگر به حال خود رها شود می تواند ویرانگر باشد.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

بنابراین، در اینجا سه انتخاب برتر ما با توجه به این رویداد است.

1. Prince, Giant Skeleton, Dark Prince, Zap, Bats, Flying Machine, Ice Golem, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.4

یک عرشه کم هزینه و در عین حال آسیب سنگین، شاهزاده شرط پیروزی در کنار شاهزاده تاریک است. ایده این است که از آنها برای ایجاد فشارهای قوی، ترجیحاً پشت تانک استفاده کنید. بنابراین ما اسکلت غول پیکر را داریم تا در حین انجام پشتیبانی اضافی، پشتیبانی از تانک را نیز ارائه کنیم.

از آنجایی که Raged Prince در این رویداد گزینه بهتری برای فشار خواهد بود، از Dark Prince و Flying Machine برای ارائه پشتیبانی از فشارهای خود استفاده کنید. برای مقابله با زمین و ازدحام، خفاش‌ها، Ice Golem و Log به‌عنوان حواس‌پرتی نیز مفید هستند.

2. Prince, Mega Knight, Arrows, Zap, Bats, Princess, Bandit, Wall Breakers

میانگین هزینه اکسیر: 3.4

ما مگا نایت سنگین وزن را داریم، و در حالی که با شاهزاده جفت می‌شویم، بهترین استراتژی برای دنبال کردن این است که شاهزاده را پشت مگا نایت قرار دهیم یا بعد از دفاع در برابر حمله حریف از او برای فشار متقابل استفاده کنیم.

بار دیگر، شما گزینه‌های Arrows و Zap را برای دفاع در برابر گروه‌های دشمن مانند اسکلت‌ها، مینیون‌ها و غیره دارید. Bandit می‌تواند یک کارت پشتیبان ضروری برای دفاع، در کنار دیوار شکن‌ها باشد. شاهزاده خانم و خفاش ها می توانند به عنوان پشتیبانی مهم باشند.

3. Prince, Princess, Dart Goblin, Goblin, Rascals, Rocket, Goblin Gang, Goblin Barrel, The Log

میانگین هزینه اکسیر: 3.8

یکی از دک های محبوب در بازی، به استفاده بهتر از توانایی شاهزاده کمک می کند. در اینجا، شما از شاهزاده به عنوان شرط پیروزی اصلی خود استفاده خواهید کرد، و از او حمایت می کنید، Log برای پاک کردن ازدحام یا حواس پرتی شاهزاده روی زمین مفید است.

نیروهای کم هزینه اکسیر مانند Goblins و Princess به شما کمک می کنند دوچرخه سواری کنید و آسیب های دامنه آنها مفید است. Goblin Barrel همچنین یک حواس‌پرتی فوق‌العاده است و به شما کمک می‌کند تا به برج‌های حریف آسیب بزنید تا حواس‌پرتی ضروری را انجام دهید.

سخن پایانی

چالش شاهزاده ممکن است خیلی هیجان انگیز نباشد زیرا یک چالش بازیافتی نیروهای خشم است. با این حال، عرشه هایی که نام بردیم، عرشه هایی هستند که در صورت استفاده صحیح می توانند شانس موفقیت شما را افزایش دهند. بسیار مهم است که عرشه‌های مختلف را امتحان کنید، با آن‌ها در نبردها بازی کنید و مواردی را پیدا کنید که با سبک بازی و ترجیحات کارت شما مطابقت دارند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین لود اوت MG3 پابجی موبایل : راه اندازی پیوست را کامل کنید

نوشته بعدی

لیست اپراتورهای سیزن 6 وارزون و مدرن وارفار 2 (فهرست کامل)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه