بهترین لود اوت MG3 پابجی موبایل : راه اندازی پیوست را کامل کنید

بهترین لود اوت MG3

بهترین بارگیری MG3 برای PUBG Mobile : تنظیم اتچمنت را کامل کنید

در اینجا، می توانید بهترین لود اوت MG3 در پابجی موبایل را پیدا کنید. اگر دوست دارید با MG3 بازی کنید، این مقاله را بخوانید.

MG3 یکی از قدرتمندترین مسلسل های سبک (LMG) در تمام PUBG Mobile است. این اسلحه دارای ظرفیت خشاب بزرگ و عقب نشینی کم است که آن را به یکی از بهترین سلاح های گرم برای نبردهای نزدیک و به طور کلی در بیشتر موقعیت ها تبدیل می کند.

با خرید یوسی پابجی موبایل از جمینجا شخصیت خود را در بازی قویتر و زیباتر کنید.

به عنوان گواهی بر قدرت این سلاح، شما فقط می توانید آن را در قطرات هوا پیدا کنید – یک آیتم فوق العاده کمیاب در بازی.

اگر در یافتن بهترین بارگیری برای MG3 مشکل دارید، ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. در این مقاله بهترین گزینه های پیوست برای MG3 در PUBG Mobile را توضیح داده ایم. ما همچنین آمار سلاح های MG3 را قرار داده ایم تا بتوانید درک بهتری از کارایی این سلاح داشته باشید.

مقالات مرتبط »    بهترین لود اوت Honey Badger پابجی موبایل با تنظیم کامل اتچمنت ها

بهترین لود اوت MG3 پابجی موبایل

گرچه ممکن است برای مبتدیان شگفت‌انگیز به نظر برسد، MG3 تنها از یک پیوست پشتیبانی می‌کند: Scope. انتخاب دامنه بستگی به بازی و شرایط نبرد مربوط به آن دارد.

برای برخی، این تعداد محدود اسلات به معنای فضای کمتری برای سفارشی‌سازی است. اما برای ما، این یک چالش برای آن دسته از طرفداران سرسخت PUBG Mobile است که برای انجام یک کار دشوار آماده هستند.

در اینجا بهترین لود اوت MG3 در پابجی موبایل آمده است:

  • محدوده: Red Dot Sight/4x Scope

برای برخوردهای نزدیک، بهترین گزینه Red Dot Sight همراه با حالت آتش 990 دور در دقیقه است. چنین ترکیبی باعث می شود MG3 به سختی قابل کنترل باشد، اما به اسلحه گرم زمان سریعی برای کشتن می دهد.

آیا می خواهید از MG3 برای آتش سوزی های میان برد و دوربرد استفاده کنید؟ در چنین حالتی، ما به شدت توصیه می کنیم از 4x Scope و حالت آتش پیش فرض با سرعت شلیک 660 گلوله در دقیقه استفاده کنید. این امر MG3 را شبیه به M416 می کند، یکی از قدرتمندترین سلاح ها در برد دور.

آمار سلاح

اگر هنوز نمی دانید که چرا MG3 بهترین مسلسل سبک در PUBG Mobile است، به خواندن این راهنما ادامه دهید. در اینجا، آمار سلاح های MG3 را خواهید دید.

این اعداد می توانند شما را به درک دقیق تری از اینکه چرا این LMG قدرتمند بسیار کمیاب است و انحصاری ایردراپ رندر شده است، بیابید.

آمار MG3 در PUBG Mobile به شرح زیر است:

  • توان: 40
  • نرخ آتش: 86
  • برد: 57
  • حجم خشاب: 75
  • پس زدن: 76

اگرچه آمار MG3 دیوانه کننده به نظر می رسد، اما این سلاح گرم یک نقطه ضعف قابل توجه دارد – بارگیری مجدد و سرعت حرکت کند.

اگر مهمات شما با MG3 تمام شود، تقریبا برای 10 ثانیه آسیب پذیر خواهید شد. برای بازیکنان ماهر، این مدت زمان برای کشتن شما کاملاً کافی است. در هر صورت در استفاده از این سلاح احتیاط کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

درآمد کالاف دیوتی موبایل به صورت مادام المعمر به 3 میلیارد دلار رسید

نوشته بعدی

چالش انتقام شاهزاده در کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه