سطح ستاره در کلش رویال : راهنمای کامل، نکات و نحوه ارتقاء آن

سطح ستاره در کلش رویال

Clash Royale : راهنمای کامل سطح ستاره و نکات

در این مقاله، اجازه دهید ببینیم که سطح ستاره در کلش رویال چه می کند.

لوازم آرایشی و بهبودها چیزی است که اکثر طرفداران در یک بازی دوست دارند. و کلش رویال این کار را به خوبی انجام داده است. سطح ستاره اگرچه سطوح ستاره جدید برای مدتی از راه رسیده است، درک آنها کار خوبی خواهد بود.

با خرید جم کلش رویال از جمینجا ، به باز کردن قفل صندوق ها، خرید صندوق ، طلا و سایر موارد در بازی سرعت ببخشید.

سطح ستاره در کلش رویال

معرفی

در کلش رویال، زمانی که در مورد Star Level صحبت می کنیم، در واقع در مورد بهبودهای آرایشی جالبی صحبت می کنیم که می توانید روی کارت های خود اعمال کنید تا آنها را دلپذیرتر نشان دهید. توجه به این نکته مهم است که Star Levels هیچ تاثیری بر نحوه عملکرد کارت ها یا خود بازی ندارد. در واقع، آنها به سادگی وجود دارند تا کارت های شما را برجسته و چشمگیرتر نشان دهند.

مقالات مرتبط »     کارت تکامل Royal Recruits کلش رویال : آمار، توانایی ها و موارد دیگر

اولین بار در به‌روزرسانی دسامبر 2018 اضافه شد، سطوح ستاره‌ای را می‌توان از سطح 6 به دست آورد. جدول زیر نشانه‌ای از سطح مورد نیاز برای کارت‌ها و امتیازها را نشان می‌دهد.

 سطح ستاره  امتیاز ستاره مورد نیاز  سطح کارت مورد نیاز 
1 5,000 7
2 10,000 10
3 20,000 13

جمع آوری امتیاز ستاره

برای شروع افزایش سطح ستاره یک کارت در کلش رویال ، باید چند امتیاز ستاره جمع آوری کنید. شما می توانید با انجام کارهایی مانند اهدای کارت به اعضای قبیله خود، شرکت در رویدادهای خاص و دستیابی به نقاط عطف خاص در بازی، امتیاز ستاره جمع آوری کنید. می‌توانید با کلیک کردن روی نوار سطح بالای خود که طلایی را نشان می‌دهد، نقاط ستاره انباشته شده خود را بررسی کنید.

به دست آوردن کارت های حداکثر از طریق روش های مختلف مانند باز کردن صندوقچه ها یا معاملات نه تنها به شما امتیاز ستاره می دهد، بلکه به شما طلا نیز می دهد. شما 1 طلا برای هر کارت مشترک، 10 طلا برای هر کارت کمیاب، 100 طلا برای هر کارت Epic، 1000 طلا برای هر کارت Legendary و 2000 طلا برای هر کارت قهرمان دریافت خواهید کرد.

نحوه انجام ارتقاء سطح ستاره در کلش رویال

برای انجام ارتقاء در کلش رویال و دسترسی به سطح ستاره، باید با رفتن به تب Cards در بازی شروع کنید. هنگامی که آنجا هستید، کارت خاصی را که می خواهید سطح ستاره را برای آن ارتقا دهید، انتخاب کنید. در صفحه کارت، گزینه ای برای ارتقا با استفاده از Star Points، درست در کنار گزینه ارتقا مشاهده خواهید کرد.

اگر به اندازه کافی امتیاز ستاره در دسترس دارید، می توانید به سادگی با کلیک بر روی دکمه ارتقا، سطح ستاره در کلش رویال آن کارت خاص را ارتقاء دهید. قبل از ارتقا، حتی می توانید یک نمای کلی از اینکه چگونه Star Level باعث بهبود لوازم آرایشی کارت در هنگام ارتقاء می شود، دریافت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

راهنمای شخصیت Orion در فری فایر : توانایی ها، ترکیب شخصیت ها و موارد دیگر

نوشته بعدی

چالش استخدام سلطنتی کلش رویال : راهنمای بهترین عرشه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه