مناظر روستایی کلش اف کلنز : فهرست کامل هوم ویلج ها با جزئیات

مناظر روستایی کلش

منظره های home village کلش اف کلنز : لیست کامل با جزئیات

مناظر روستایی کلش اف کلنز در طول سال ها!

مناظر یکی از ویژگی‌های کلش آف کلنز است که اخیراً به آن اضافه شده است. تا حال و هوای درون بازی را برای بازیکنان تازه و جدید نگه دارد. مناظر بر عملکرد عادی روستا یا پایگاه تأثیر نمی گذارد و صرفاً برای اهداف تزئینی یا آرایشی است. بازیکنان در ابتدا فقط با یک منظره شروع می‌کنند. و بعد از ارتقای سطح تاون هال خود در سطح 14 و 15، می‌توانند قفل سایر مناظر را باز کنند. در این مقاله، فهرست کاملی از مناظر روستایی در کلش اف کلنز را فهرست می‌کنیم.

سایت جمینجا با هدف خرید جم کلش اف کلنز ارزان، مستقیم و فوری و سایر آفر های این بازی زیبا طراحی و راه اندازی شده است.

مناظر روستایی کلش اف کلنز : Home Village

قابلیت انتخاب بین مناظر روستایی در کلش اف کلنز، یک ویژگی نسبتاً جدید است که در همان زمانی که تاون هال سطح 14 بیرون آمد، به وجود آمد. از آن زمان، شاهد آمدن مناظر بیشتری به بازی بوده‌ایم و می‌توان لیست کامل آن را در زیر مشاهده کرد.

1. کلاسیک

این اولین منظره ای است که یک بازیکن با شروع بازی کلش اف کلنز برای اولین بار به آن دسترسی پیدا می کند. این مناظر چیزی جدا از حالت عادی نیست، زیرا به نظر می رسد که در یک جنگل با ساحل در یکی از لبه های آن قرار دارد. همچنین یک آبشار در قسمت بالای نقشه وجود دارد. زمانی که از مناظر دیگری استفاده نمی شود به طور پیش فرض فعال می شود.

2. کلاسیک (پاییز)

نسخه پاییزی مناظر کلاسیک از همه جنبه‌ها به جز یکی از منظره‌های اصلی یکسان است. یکی از جنبه هایی که آنها را متمایز می کند، رنگ پوشش گیاهی در این مناظر است که به جای سبز، قهوه ای است. این نشان دهنده فصل پاییز در کلش اف کلنز است که زمان مناسب سال نزدیک می شود.

3. کلاسیک (زمستانی)

درست مانند نسخه پاییزی مناظر کلاسیک، نسخه زمستانی آن نیز تقریباً مشابه آن است، بدون دو جزء. این مناظر شامل پوشش گیاهی قهوه ای رنگ از نسخه پاییزی مناظر است، به جز قسمتی از آن که پوشیده از برف است. آبشار را می توان به صورت یخ زده نیز مشاهده کرد.

4. مناظر جنگل

مناظر جنگل اولین مناظری با تم غیر کلاسیک بود که توسط سوپرسل به کلش اف کلنز اضافه شد. دارای نوع متفاوتی از پوشش گیاهی در اطراف پایه است که بسیار متراکم تر از آن چیزی است که در مناظر کلاسیک می بینیم. آبشار نیز بسیار بارزتر است و بخش زیادی از قسمت بالایی را اشغال می کند. همراه با تاون هال 14 منتشر شد.

5. مناظر جادویی

مناظر جادویی تنها مناظری در کلش اف کلنز است که می توان آن را کاملا رایگان و بدون زحمت به دست آورد، تنها چیزی که نیاز دارید ارتقای تاون هال خود به سطح 15 است. آب به جای دریا سنگ ها با یکپارچه های کریستالی صورتی جایگزین شده اند. زمین نیز تا حدودی غیر طبیعی است.

6. سازه های متضاد

مناظر Clashy Constructs، همانطور که از نام آن پیداست، بر اساس موضوعی از ساخت و ساز است که با وجود معادن و سایر ساختمان‌ها در سمت راست مشخص است. به جای جنگل های سرسبز، نوع متفاوتی از پوشش گیاهی در اطراف پایه با درختان کاج و رخنمون های صخره ای را نشان می دهد. دارای یک ساحل و بندر خاکی است که مجسمه سر یک اجنه در پایین سمت راست قرار دارد. در ژوئن 2020 برای خرید در دسترس بود و 6.99 دلار قیمت داشت.

7. مناظر دزدان دریایی

مناظر دزدان دریایی در نوامبر 2020 و 2022 برای خرید در دسترس بود و این خرید شامل جایزه 2 میلیون طلا و 2 میلیون اکسیر نیز بود. قیمت آن 6.99 دلار است. این مناظر شبیه یک محیط دزدان دریایی است که برجسته ترین آن از طریق آب هایی است که پایگاه را احاطه کرده اند. همچنین یک قلعه در سمت چپ و یک یارو به شکل یک جمجمه بزرگ در بالا وجود دارد.

8. مناظر حماسی زمستانی

مناظر زمستانی حماسی، همانطور که از نامش پیداست، بخشی از به‌روزرسانی زمستانی در Clash of Clans در دسامبر 2020 بود. منظره ناهموار و برفی است، آبشار با قلعه جایگزین شده است، در حالی که پایگاه با مه بنفش احاطه شده است. همچنین پلی با دو مجسمه پادشاه بربر وجود دارد. پوست با جایزه 2 میلیون اکسیر و طلا همراه است.

9. کوه Hog

مناظر کوه هاگ و نام آن به طور مستقیم به کلش آف کلنز آرنا با همین نام اشاره دارد. کلش رویال، درست مانند کلش آف کلنز، بخشی از کلش یونیورس است که الهام‌بخش مستقیم این مناظر است. این منطقه با صخره های بلند، یک صومعه و دو مجسمه عظیم از Hog Riders خوش منظره است. در فوریه 2022 راه اندازی شد و 6.99 دلار قیمت داشت. این جایزه شامل 2.5 میلیون اکسیر و طلا است.

10. مناظر حماسی جنگل

مناظر جنگل حماسی یکی از درخشان‌ترین مناظری است که می‌توانید آن را به موضوع روستای زادگاه خود تبدیل کنید. در وسط دشت علفزار عظیمی است که رودخانه ای از کنار آن می گذرد. قرمز و طلایی رنگ‌های غالب هستند و همچنین یک Grand Warden با پوست Jungle Warden در بالا سمت راست وجود دارد. این مناظر 6.99 دلاری در آوریل 2021 منتشر شد و 2.5 میلیون اکسیر و طلا دریافت کرد.

11. مناظر 9th Clashiversary

مناظر نهم کلشیورسری به مناسبت نهمین سالگرد بازی کلش اف کلنز پس از انتشار منتشر شد و فضای مهمانی را در دهکده ی زادگاهش مجسم می کند. چراغ‌های نئون روشن لبه‌های روستا را با چیزی تزئین می‌کنند که به نظر می‌رسد نوعی جشن در آنجا برگزار می‌شود. همچنین یک صحنه رقص بزرگ در بالای آن وجود دارد. این منظره 6.99 دلار قیمت داشت و در آگوست 2021 همراه با 2.5 میلیون طلا و اکسیر منتشر شد.

12. مناظر قبرستان کدو تنبل

مناظر Graveyard Pumpkin که در آستانه هالووین منتشر شد، روح هالووین را در طراحی خود به تصویر می کشد. از طراحی آفتابی روشن که نمونه کلش آف کلنز است فاصله زیادی دارد و درعوض تیره و تار با رنگ مایل به سبز شبح وار در سراسر مکان است. قبرستانی با مه شدید وجود دارد که با کدو تنبل و دیگر اشیاء معمولی مشخصه هالووین روی نقشه پر شده است. در اکتبر 2021، 2.5 میلیون طلا و اکسیر به مبلغ 6.99 دلار اعطا کرد.

13. مناظر روز برفی

پس از انتشار مناظر با تم زمستان 2020، مناظر زمستانی حماسی، روز برفی، مناظر بعدی با تم زمستانی در کلش اف کلنز بود. قیمت آن 6.99 دلار بود و 2.5 میلیون طلا و اکسیر اهدا شد. مناظر شبیه به سلف خود است اما به نوعی فصل را بهتر منتقل می کند. به عنوان مثال، سطح چمنی منظم زمستان حماسی با برف در مناظر روز برفی جایگزین شده است.

همچنین به نظر می رسد یک دهکده کوچک در لبه های آن با کلبه های کوچک و تزئینات کریسمس وجود دارد. برای تکمیل همه چیز، پیچ و خم های ساخته شده از پرچین ها در سمت چپ بالای نقشه وجود دارد. اگرچه به احتمال زیاد این یک تصادف است، اما نقشه شباهت زیادی به صحنه فیلم The Shining دارد.

14. مناظر کوه Tiger

این مناظر دیگری است که از ظاهر کلی نقشه در طول روز منحرف شده و در عوض برای تطبیق با شب طراحی شده است. ویژگی اصلی این مناظر، عمارت عظیم سر ببر با چشمانی درخشان است. همچنین چندین مسیر و مجتمع وجود دارد که با مشعل ها در سراسر مناظر روشن شده اند. قیمت آن 6.99 دلار بود و در ژانویه 2022 و نوامبر 2022 همراه با 2.5 میلیون طلا و اکسیر عرضه شد.

15. مناظر اولیه

مناظر اولیه فاقد هر گونه پوشش گیاهی برجسته در داخل و اطراف روستای زادگاه است. ظاهری ماقبل تاریخ با اسکلت های غول پیکر حیواناتی که مدت هاست مرده اند و همچنین پایین بدن یک حیوان دریایی از نوعی که در صخره های بالای دهکده گیر کرده است را به تصویر می کشد. به طور کلی، نقشه کاملاً خالی است اما موفق می شود موضوع خود را کاملاً کارآمد به تصویر بکشد. این منظره 6.99 دلار قیمت داشت و در مارس 2022 و نوامبر 2022 در فروشگاه موجود بود و شامل 2.5 میلیون طلا و اکسیر بود.

16. مناظر سایه

مناظر سایه به خودی خود انرژی ای را ساطع می کند که وقتی به طراحی این مناظر خاص نگاه می کنیم، به نوعی تاریک و پیشگویی است. پایه زمینی نقشه به جای چمن، کاشی‌های سنگی است و مجسمه‌های اژدها نیز نقشه را تزیین می‌کنند. برای همگام شدن با موضوع، عنصر آتش با چندین استخر اکسیر نیز در آنجا بسیار غالب است. قیمت این منظره 6.99 دلار، شامل 2.5 میلیون طلا و اکسیر بود و در آوریل 2022 و نوامبر 2022 اکران شد.

17. مناظر رویال

این مناظر برگرفته مستقیم از یکی دیگر از بازی های دنیای کلش، کلش رویال است. در کلش رویال، عرصه ای به نام رویال آرنا وجود دارد که این صحنه از آن الهام گرفته شده است. ساختمان های سلطنتی درخشان، حیاط و سر غول پیکر پادشاه بربر در بالای نقشه محصور شده است. این مناظر با موسیقی صحنه کلش رویال در ژوئن 2022 قیمتی معادل 6.99 دلار داشت و شامل 2.5 میلیون طلا و اکسیر بود.

18. مناظر تابستانی

مناظر تابستانی در کلش اف کلنز منتشر شد، به خصوص برای آپدیت تابستانی در فصل تعطیلات. موضوع ساحلی خوش منظره با ماسه، جویبارهای در اطراف پایه و پوشش گیاهی استوایی را دنبال می‌کند. خانه های ساحلی و چادرهای کمپینگ در میان دیگر وجود دارد. این پوسته در ژوئن 2022 نیز عرضه شد و 2.5 میلیون طلا و اکسیر نیز به قیمت 6.99 دلار دریافت کرد.

19. مناظر 10th Clashiversary

مناظر دهمین Clashiversary تمام تاون هال های مختلف از سطح 1 تا 14 را به نمایش می گذارد تا نشان دهد که بازی تا چه حد از دوران ابتدایی آن پیشرفت کرده است. سفر یک بازیکن را نشان می دهد که به آرامی در سلسله مراتب بالا می رود و در نقطه ای در بالای هرم می نشیند. مناظر ویژه سالگرد در آگوست 2022 و 6.99 دلار قیمت داشت. همچنین شامل 2.5 میلیون طلا و اکسیر است.

20. مناظر پیکسل

در سال 2022، دهمین Clashiversary برای بزرگداشت یک دهه به یاد ماندنی کلش آف کلنز، به شکلی باشکوه جشن گرفته شد. بنابراین به‌روزرسانی نه یک، بلکه دو منظره را به ارمغان آورد که یکی از آنها مناظر پیکسل است. مناظر به خودی خود ساده است و طراحی آن از گرافیک 8 بیتی ساخته شده است تا حس یکپارچه سازی را به بازی منتقل کند. اجزاء هر چند، بدون تغییر باقی می ماند. این مناظر روستایی کلش اف کلنز به صورت رایگان در دسترس بود و می توان با جمع آوری 15 ستاره در 10 سال چالش کلش، آن را به دست آورد. در مقایسه با دیگر مناظر دهکده در کلش اف کلنز، این یک جایزه مستقل بود و هیچ منبع پاداشی به آن تعلق نمی گرفت.

21. مناظر کلش فست

مناظر کلش فست، همانطور که از نامش پیداست، فصلی جشن را در دنیای کلش آف کلنز به تصویر می‌کشد که حضور یک کارناوال در دهکده خانگی را منعکس می‌کند. انواع بادکنک ها، بادکنک ها، فستون ها و … به عنوان وسایل تزئینی به چشم می خورد. چادرها و همچنین دروازه ای به کارناوال به شکل سر بربر و گراز سوار وجود دارد. خرید این منظره 6.99 دلار هزینه داشت که شامل 2.5 میلیون طلا و اکسیر بود و در سپتامبر 2022 منتشر شد.

22. مناظر حماسی جادویی

مناظر Epic Magic، وقتی از منظر صرفاً زیبایی‌شناختی به آن نگاه کنیم، یکی از زیباترین مناظری است که هنوز از زمان شروع مفهوم به بازی اضافه شده است. نه تنها این، بلکه این نقشه همچنین دارای موسیقی تم جادویی برای همراهی با حال و هوا است. چندین رخنمون صخره ای از اشکال هندسی و آنچه به نظر می رسد اکسیر متبلور با یک دریاچه عرفانی در پایین وجود دارد. در اکتبر 2022 همراه با 2.5 میلیون طلا و اکسیر در دسترس بود. قیمت آن 6.99 دلار است.

23. مناظر وحشتناک

همانطور که از نامش پیداست، مناظر شبح وار، یکی از مناظر برجسته کلش آف کلنز برای یک جشنواره، در این مورد، هالووین است. این مناظر که به طور خاص برای Spooktober طراحی شده است با اعماق مه آلود زیر سبز درخشان و مناظر شوم اطراف آن وهم‌آور است. برخی از جزایر شناور نیز با استفاده از پل های سنگی به هم متصل می شوند. قیمت آن 6.99 دلار بود، 2.5 میلیون طلا و اکسیر اعطا شد و در اکتبر 2022 در دسترس بود.

24. مناظر شاد

منظره Jolly آخرین نسخه از مناظر ویژه کریسمس است که کلش آف کلنز هر سال به بازی معرفی می کند. پایگاه دهکده توسط اشیایی احاطه شده است که معمولاً کریسمس را تعریف می کنند مانند کوکی ها، آب نبات ها و جعبه های هدیه. همچنین یک خانه آراسته در بالا وجود دارد که با چراغ های کریسمس و نوع تزئین شده است. قیمت این منظره 6.99 دلار است و پس از اکران در دسامبر 2022، 2.5 میلیون طلا و اکسیر دریافت کرد.

25. مناظر تئاتر سحر و جادو

منظره تئاتر جادویی برای جشن سال نو قمری در کلش اف کلنز منتشر شد که به سال نو چینی نیز معروف است. مناظر خلق و خوی سال نو را با چراغ های روشن، فانوس ها، یک پارک کوچک تزئین شده و یک صحنه غول پیکر در بالای نقشه نشان می دهد. اگر بحثی در مورد زیباترین نقشه وجود داشته باشد، این نقشه ممکن است به کیک تبدیل شود. 6.99 دلار بود و 2.5 میلیون طلا و اکسیر اعطا کرد. این در ژانویه 2023 منتشر شد. این یکی از بی نظیرترین مناظر روستایی در کلش اف کلنز است.

26. مناظر نقاش

با توجه به رنگارنگ‌ترین و درخشان‌ترین مناظر روستایی که به کلش آف کلنز اضافه می‌شود، مناظر Painter جدیدترین افزوده شده به موجودی در حال رشد اسکین‌های کلش آف کلن است. هر کجا که در این مناظر نگاه کنید، رنگ های روشن وجود دارد. دریاچه رنگی و همچنین آبشارها و چشمه ها وجود دارد. این پوسته منحصر به فرد به عنوان یک جایزه در چالش فصل مارس برای کسانی که 2600 امتیاز یا بیشتر جمع کرده اند، ارائه شد. توجه داشته باشید که این فقط برای بازیکنان درجه طلایی است.

سخن پایانی

این برای لیست کامل مناظر روستایی است که در کلش اف کلنز موجود است. هر کدام به طرق خاصی با بقیه متفاوت است و بنابراین بازیکنان جذابیت های متفاوتی نسبت به انواع مختلف مناظر دارند. اما منصفانه است که بگوییم گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد و مطمئناً همینطور باقی خواهد ماند.

 

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آزمایشگاه پابجی نیو استیت : نحوه دسترسی، کدها، پخش زنده

نوشته بعدی

بازسازی رویال آرنا در کلش رویال با استفاده از بلندر در مدت 150 ساعت !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه