معرفی بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر

معرفی بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر

در بازی فری فایر سلاح های بسیار زیادی وجود دارد که هر یک از آنها برای موقعیت ها و مکان های خاص های مناسب می باشند. به تازگی اطلاعاتی در رابطه با بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر منتشر شده است که تصمیم گرفته ام این اطلاعات را با شما به اشتراک بگذارم. در آپدیت جدید فری فایر تغییرات در سلاح ها به وجود آمده که بدون شک برای شما نیز می تواند، جذاب باشد در ادامه در رابطه با آپدیت جدید سلاح ها صحبت خواهم کرد.

معرفی بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر

همانطور که میدانید تنوع کاراکتر های بازی فری فایر نسبت به سایر بازی های بتل رویال بیشتر است، به همین دلیل توسعه‌دهندگان بازی فری فایر علاوه بر اینکه کاراکتر های بازی را در هر آپدیت به روز رسانی می کنند باید سلاح های بازی را نیز با توجه به قابلیت های جذب کاراکترها و اضافه شدن کاراکتر های جدید به روز رسانی کنند.

  • اسلحه Bizon

این اسلحه جزو جدیدترین سلاح های SMG در بازی فری فایر می باشد که برای رقابت های برد نزدیک جزو قدرتمندترین سلاح ها است. از آنجایی که سرعت شلیک بسیار بالایی دارد در نتیجه می تواند تاثیر بسیار زیادی نیز از خود برجای بگذارد اما، نکته ای که در رابطه با این سلاح وجود دارد این است که دقت بالایی ندارد بنابراین شما در هنگام استفاده از آن باید مراقب باشید.

بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر

اما خوشبختانه شما با استفاده از اتچمنت های Muzzle + Foregrip + Stock میتوانید اسلحه خود را قدرتمند تر کنید و برای رقابت های برد نزدیک و میان برد به عنوان یک سلاح کشنده می توانید از این اسلحه استفاده کنید. این اسلحه در حال حاضر بهترین سلاح فری فایر در اپدیت جدید است.

  • اسلحه G36

این اسلحه که جزو جدیدترین سلاح های AR در بازی فری فایر می باشد از دو حالت شلیک پشتیبانی می کند که در حالت اول که برای رقابت های دوربرد مناسب است شما می‌توانید آسیب بیشتری به بازیکنان وارد کنید، اما در حالت دوم که برای رقابت های برد نزدیک به شما پیشنهاد می شود می‌توانید آسیب کمتری به بازیکنان وارد کنید و باید با دقت بیشتری از این اسلحه در این حالت استفاده کنید.

بهترین سلاح های اپدیت ob35 فری فایر

  • اسلحه M24

این اسلحه از زمانی که در بازی فری فایر در دسترس قرار گرفت به یکی از محبوب ترین سلاح های تک تیرانداز در این بازی تبدیل شده است است زیرا زمانی که شما در حال استفاده از این اسلحه هستید به راحتی می توانید حرکت کنید اما متاسفانه برد بالایی ندارد و نمی تواند آسیب بسیار زیادی از خود بر جای بگذارد. البته که با خرید جم فری فایر میتوانید اتچمنت های مختلفی را از فروشگاه داخل بازی برای قدرتمندتر کردن سلاح خریداری کنید. به همین‌ دلیل توسعه دهندگان بازی فری فایر در آپدیت جدید آسیب این اسلحه را تا حدود ۸ درصد بیشتر کرده‌اند و در نهایت شما با شلیک دو الی سه گلوله میتوانید بازیکنان دشمن را از بین ببرید.

سلاح فری فایر

  • اسلحه FAMAS-III

یکی از سلاح هایی که کنترل آن در بازی فری فایر بسیار سخت می باشد این اسلحه است که برای رقابت های تهاجمی مناسب بوده و از طرفی دارای شلیک خودکار نیست بنابراین در هنگام استفاده از آن باید بسیارکنید، البته بهتر است که از این اسلحه در اواخر رقابت هایی که شرکت می کنید استفاده کنید زیرا میتواند آسیب پنج درصدی از خود برجای بگذارد.

بازی فری فایر

  • اسلحه  SCAR

به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان بازی فری فایر در تلاشند تا میزان آسیب این اسلحه را افزایش دهند. در حال حاضر آسیبی که توسط این اسلحه وارد می‌شود متوسط می باشد و بهتر است که از آن در انتهای رابطه هایی که شرکت می کنید استفاده کنید.

اپدیت ob35 فری فایر

  • اسلحه M1887

و ما میرسیم به قدرتمندترین شاتگان در بازی فری فایر که تنها با شلیک یک گلوله می توانید بازیکنان را از بین ببرید! اما توسعه‌ دهندگان بازی فری فایر تصمیم گرفته اند که سرعت شلیک گلوله و همچنین برد این اسلحه را افزایش دهند.

اپدیت ob35 فری فایر

نتیجه گیری

نکته مهمی که در هنگام استفاده از سلاح ها باید به آن توجه کنید این است که علاوه بر اینکه اسلحه مورد نظر چه قابلیتی دارد باید بتوانید کنترل آن اسلحه را نیز به خوبی در دست بگیرید و بدانید که در چه موقعیتی باید از آن استفاده کنید!

اگر شما نیز تجربه استفاده از این سلاح ها را دارید، تجربیات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش نکات و ترفند های کلیدی بازی فری فایر

نوشته بعدی

بهترین اسکین های گان در بازی پابجی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه