چالش سال نو قمری کلش اف کلنز : چگونه 3 ستاره داشته باشیم ؟

چالش سال نو قمری

چگونه چالش سال نو قمری را در کلش اف کلنز سه ستاره کنیم؟

رویداد سال نو قمری 2023 کلش آف کلنز پوسته جدید Lunar Queen، چالش درون بازی و موارد دیگر را به ارمغان می آورد

رویدادهای سال نو قمری همیشه در کلش آف کلنز ویژه هستند. زیرا تیم تلاش می کند تا کارهای خلاقانه ای را برای جذب طرفداران انجام دهد. این بار در سال خرگوش، کلش آف کلنز رویدادهای هیجان انگیزی را به عنوان بخشی از چالش سال نو قمری 2023 با پوسته جدید آرچر کوئین، چالش درون بازی و موارد دیگر برای بازیکنان در نظر گرفته است.

با توجه به بحث تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، جمینجا برای رفع این مشکل خرید جم کلش اف کلنز با قیمت ارزان را انجام می دهد.

مقالات مرتبط »

چالش سال نو قمری کلش اف کلنز اینجاست

تیم کلش آف کلنز چند پیشنهاد هیجان انگیز برای بازیکنان ارائه کرده است که می توانید در بازی به آنها دسترسی داشته باشید. برای خاص کردن این رویداد، کلش آف کلنز پوسته ای با مضمون به همراه مناظر سفارشی آماده کرده است. که به جشن گرفتن سال قمری به شکلی رنگارنگ کمک می کند.

 

جذاب ترین پیشنهاد، پوسته کاملاً جدید آرچر کوئین است. پوسته Legendary Lunar Queen مجهز به جلوه های بصری و صوتی است. همچنین دارای مدل و بافت های سفارشی است. انیمیشن‌های ویژه یکی دیگر از ویژگی‌های مثبت آن است. و واحدهای تولید شده سفارشی خود را دارد که آن را به یک پوسته منحصر به فرد تبدیل می‌کند. این برای خرید از طریق فروشگاه درون بازی در دسترس است.

Magic Theatre Scenery

یکی دیگر از قسمت های زیبای این رویداد است. که می توانید آن را از فروشگاه خریداری کنید. این پیشنهاد همراه با 2.5 میلیون طلا و اکسیر است. در مناظر، بازیکنان می توانند یک تئاتر باز را ببینند. که پایه آن توسط چراغ ها و ساختمان های سنتی احاطه شده است.

 

مهارت های خود را در چالش سال نو قمری آزمایش کنید

به عنوان بخشی از رویداد جاری، کلش آف کلنز یک چالش سال نو قمری نیز دارد. چالش این است که در پایگاه تاون هال 10 سه ستاره بگیرید و 400Xp به همراه یک بیل موانع به عنوان جایزه دریافت کنید. با این حال، چالش آنقدر که به نظر می رسد آسان نیست. زیرا یک پایه TH10 معمولی نیست. تله های فراوان و وزوزهای تسلا آن را به یک مهره سخت برای شکستن تبدیل می کند.

بنابراین، چگونه می توانید آن را پاک کنید؟ خوب، ما نیازی به پیروی دقیق از هیچ روتینی نداریم، با این حال، یک برنامه استراتژیک هنگام حمله، قانون اساسی است که باید دنبال شود. با استراتژی Lavaloon که از قبل در بین نیروها وجود دارد، بازیکنان ممکن است برای 3 ستاره شدن پایگاه کمی مشکل داشته باشند.

نکاتی برای غلبه بر چالش سال نو قمری کلش اف کلنز

 • تله ها را فعال کنید شما بادکنک هایی برای انجام این کار دارید. در سه گوشه (پایین، بالا و راست) یک یا دو لون را رها کنید تا بتوانید تله‌ها را فعال کنید. و در حالی که اسکلت‌ها را بیرون می‌کشید، برج سمی کنید. Barbarians و Wallbrakers نیز همین را دنبال می کنند.
 • دو دیوار شکن را برای نیاز به ایجاد فضایی برای قهرمانان، ترجیحاً در نزدیکی مجسمه Grand Warden یا قسمت پایینی دفاع هوایی ذخیره کنید.
 • شما می توانید راه رفتن ملکه خود را از هر طرف، از بالا یا راست شروع کنید. با این حال، طلسم سم را کاملاً قرار دهید تا بتوانید اکثر اسکلت ها را در یک حرکت تمیز کنید. در سمت بالا، از گدازه و لون در قلعه استفاده کنید تا جاروها و برج های جهنمی را بیرون بیاورید.
 • تسلاها را با استفاده از بادکنک‌ها تمیز کنید. اما مطمئن شوید که حداقل 16 تا 18 لون برای بیرون آوردن سایر قسمت‌ها با استفاده از Lavahound در نظر بگیرید.
 • طلسم پادشاه و اسکلت را در منطقه ای که از آن عبور کرده اید مستقر کنید تا از چندین دفاع دفاع کنید. اگر می خواهید آنها را عصبانی کنید. اگر می خواهید، با چند عدد لون منطقه را تمیز کنید.
 • هنگامی که پادشاه و ملکه وارد پایگاه شدند، حمله LavaLoon را با جادوهای باقی مانده انجام دهید. و در عین حال سایر دفاع ها را با لون های یدکی پاک کنید. از خشم در هیلر/لون در وسط همراه با استفاده از هل اسپل در مکان های مناسب استفاده کنید.

نیروهای موردنیاز عبارتند از:

 • 2 بربرها (سطح 7)
 • 6 دیوار شکن (سطح 6)
 • 32 بادکنک (سطح 8) و هفت بالون سطح 8 به عنوان تقویت کننده
 • 4 شفا دهنده (سطح 5)
 • 2 والکیری (سطح 5)
 • 3 سگ گدازه (سطح 3)
 • پادشاه بربر (سطح 68)
 • آرچر ملکه (سطح 83)
 • 1 طلسم شفا (سطح 7)
 • 4 طلسم خشم (سطح 5)
 • 1 طلسم سمی (سطح 6)
 • 1 طلسم اسکلت (سطح 3)

سال نو قمری

سه ستاره بودن این پایگاه آسان نیست. نباید انتظار داشت که این کار در اولین تلاش او انجام شود. با این حال، می توانید یک بار پایگاه را بررسی کنید تا ببینید تله ها کجا هستند تا بتوانید حمله را از قبل برنامه ریزی کنید. و سپس استراتژی خود را برای رسیدن به نتیجه اعمال کنید.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دانلود نسخه بتا 2.4.5 پابجی موبایل در اندروید با استفاده از فایل APK

نوشته بعدی

پردرآمدترین تیم فری فایر در سال 2022 چه رقمی را بدست آورد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه