چالش سال نو کلش اف کلنز : نحوه شکست چالش Happy New Year 2023

چالش سال نو کلش

Clash of Clans: چگونه چالش سال نو مبارک 2023 را شکست دهیم؟

در چالش سال نو مبارک 2023 کلش اف کلنز به راحتی سه ستاره کسب کنید!

جمینجا خرید جم کلش اف کلنز را با بهترین قیمت تضمین می کند.

درست مانند موارد دیگر، کلش آف کلنز دوباره چالش جدید و مبارک سال نو 2023 خود را ارائه کرده است. درست مانند سایر رویدادهای قبلی، سوپرسل یک پایگاه رویداد ارائه کرده است. و بنابراین بازیکنان باید پایگاه را به طور کامل نابود کنند تا آن 3 ستاره را به دست آورند. و جوایز رویداد را نیز دریافت کنند. بنابراین، اجازه دهید راهنمای دقیقی را مرور کنیم. که از طریق آن بازیکنان می توانند به راحتی 3 ستاره در این پایگاه رویداد جدید دریافت کنند.

مقالات مرتبط »  ستاره کلش اف کلنز: نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

معرفی چالش سال نو مبارک در کلش اف کلنز

مناسبت فرخنده سال نو توسط همه مردم در سراسر جهان جشن گرفتـه می شود. کلش آف کلنز چالش سال نو مبارک را نیز برای بازیکنان معرفی کرده است تا آنها را با جوایز بزرگ نیز تبریک و تهنیت بگوید. در پاکسازی پایگاه ها، کلش آف کلنز به بازیکنان 400 امتیاز EXP و یک معجون سازنده به عنوان جایزه رویداد می دهد.

نحوه کسب سه تاره در چالش سال نو 2023 کلش اف کلنز

پایگاه رویداد مبارک سال نو یک پایگاه دشوار است. و برای نمایش پوسته قهرمان جدید برای Gold Pass، قهرمان جنگجو است. برای شروع، نیروهای داده شده، مطمئن شوید که Grand Warden روی زمین است. گولم‌ها را انتخاب کنید. و یکی از آن‌ها را در ناحیه درست نقشه قرار دهید. این کار باعث می‌شود تسلا پاشیده شود و از شر تله‌های Skeleton خلاص شوید.

یک جادوگر به جنوبی‌ترین انبار، یک جادوگر به شمالی‌ترین ذخیره‌سازی با یک جادوگر در محل ذخیره‌سازی در سمت راست تالار شهر، این در واقع برج طلسم نامرئی را ایجاد می‌کند. حالا چهار مجسمه اژدها، یک گولم را روی هر یک از آن‌ها قرار دهید. و به دنبال آن یک PEKKA قرار دهید. روی هر یک از آن ها، پادشاه و نگهبان بزرگ به مجسمه جنوبی و سپس ملکه و دو جادوگر به مجسمه شرقی می رسند. با زوم کردن بر روی توانایی پادشاه، از آنجایی که می‌خواهد بربرها تخم‌ریزی کنند، توانایی نگهبان بزرگ سعی می‌کند این کار را قبل از انفجار آن بمب غول‌پیکر انجام دهد.

سپس،

قهرمان سلطنتی را به مجسمه Grand Warden، و یک جادوگر را در سمت توپ در سمت چپ آن قرار دهید. هنگامی که هر دوی این دفاع ها از بین رفت، بازیکنان می توانند دو نفر از جادوگران را پشت قهرمان سلطنتی قرار دهند. تا ذخیره طلا را به همراه یک نسخه پشتیبان از ملکه هدف قرار دهند. هنگامی که او در حدود 50 سال سلامتی است و به تاون هال حمله می کند، بازیکنان باید از توانایی او استفاده کنند. اگر بازیکنان خوش شانس باشند، می توانند نفس او را تغییر دهند تا تلاش کنند و توانایی قهرمان سلطنتی را تا زمانی که ضربات پراکنده از بین بروند، حفظ کنند.

اکثر اوقات بازیکنان می توانند این کار را انجام دهند و سپس از Ability استفاده کنند. این به رسیدن به توپخانه عقاب در انتهای عقب کمک می کند. گاهی اوقات ملکه کماندار زنده می ماند تا آن را از بین ببرد. حتی اگر نه، بازیکنان این سه ستاره را دریافت خواهند کرد. بنابراین، با کسب یک برد 3 ستاره مناسب، بازیکنان با معجون سازندگان و 400 امتیاز EXP پاداش خواهند گرفت.

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه برطرف کردن افت FPS در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

معرفی بهترین سبک های نام مستعار فری فایر در سال 2022

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه