نکات و ترفندهای دیوارهای Gloo در فری فایر : چگونه با آنها مقابله کنیم؟

Gloo در فری فایر

نکات و ترفندهایی برای مقابله با دیوارهای Gloo در FreeFire

The Gloo Wall یک نارنجک قابل پرتاب در Garena Free Fire است. دیوار Gloo به جای انفجار و آسیب رساندن به دشمنان، یک نارنجک دفاعی است که یک مانع موقت برای استفاده به عنوان پوشش اضطراری ایجاد می کند. این می تواند بسیار مفید باشد، اما همچنین می تواند از کشتن شما جلوگیری کند، اگر ندانید چگونه آن را حل کنید. امروز، نکاتی را در مورد مقابله با دیوارهای Gloo در فری فایر به شما نشان خواهیـم داد! با جمینجا همراه باشید.

نحوه برخورد با دیوارهای Gloo در گارنا فری فایر

نارنجک‌های دیوار Gloo را می‌توان در سراسر نقشه، مانند هر آیتم دیگری یافت. هنگامی که یک بازیکن یک نارنجک Gloo Wall را پرتاب می کند، یک دیوار ضخیم در محل تشکیل می شود که از کاربر در برابر آسیب محافظت می کند. Gloo Walls می‌تواند قبل از شکستن آسیب زیادی را تحمل کند، بنابراین بازیکنان زمانی که پوشش به راحتی در دسترس نباشد از آن‌ها استفاده می‌کنند.

یک بازیکن می تواند تا سه Gloo Walls را همزمان داشتـه باشد. اگر بخواهنـد دیگری بسازند، قدیمی ترین دیوار گلو به طور خودکار از بین می رود. دیوارهای Gloo نیز به مرور زمان خراب می شوند و پس از گذشت زمان به طور کامل شکسته می شوند.

اگر مدتی است که Garena Free Fire را بازی می‌کنید، احتمالاً در موقعیتی قرار گرفته‌اید که یک بازیکن ناآشنا را تحت تأثیر قرار داده است، فقط برای اینکه آنها دیوار Gloo را بشکنند. چند راه برای مقابله با دیوارهای Gloo در فری فایر وجود دارد و در اینجا برخی از آنها وجود دارد. همه آنها را امتحان کنید تا ببینید چه چیزی برای شما بهتر است!

1. هدف خود را کنار بزنید!

یکی از فوری‌ترین واکنش‌ها به کسی که از دیوار Gloo استفاده می‌کند، کنار زدن آنها است. بستـه به فاصله بین شما و هدفتان، این ممکن است کار کند یا نه. اگر در حال حاضر واقعاً به هدف خود نزدیک شده اید، می توانید به طرفین حرکت کنید تا جناحین را بپوشانید و امیدوار باشید که آنها از قبل راه شما را دنبال نکرده باشند. اگر خیلی دور باشید، دشمنتان ممکن است شما را ببیند که از هر سمتی که در ذهن دارید می‌آیید، بنابراین ممکن است خیلی خطرناک باشد.

مقالات مرتبط »  ترفند حرفه ای استفاده از دیوار گلو در بازی فری فایر

2. از مواد منفجره برای خارج کردن آنها استفاده کنید!

یک راه مطمئن تر برای بیرون راندن دشمنان از پشت دیوار Gloo، پرتاب یک نارنجک یا هر نوع مواد منفجره روی دیوار است. سعی کنید آن را خیلی دور پرتاب نکنید – می خواهید مستقیماً پشت دیوار گلو هدف بگیرید. زیرا اگر نارنجک‌ها خیلی دور فرود بیایند، می‌توانند پشت دیوار گلو پناه بگیرند.

اگر نارنجک را در نقطه ای عالی فرود بیاورید، دشمن را مجبور می کند که از دیوار گلو دور شود، در غیر این صورت آنها در معرض خطر آسیب سنگین هستند. از آنجایی که دشمن در حال تقلا برای یافتن یک نقطه امن دیگر است، این شانس شماست که آنها را به هلاکت برسانید، اما مراقب باشید زیرا ممکن است اسلحه‌های آتشین بیرون بیایند!

3. با توانایی های شخصیت مقابله کنید!

شخصیت‌های خاصی توانایی‌هایی دارند که می‌تواند به آنها کمک کند Gloo Walls را به طور مؤثرتری از بین ببرند. برای مثال، Xayne’s Xtreme Encounter به او اجازه می‌دهد تا آسیب بیشتری به دیوارهای Gloo و سپرها وارد کند. Ice Iron Nairi به او اجازه می دهد با استفاده از تفنگ های تهاجمی به دیوارهای Gloo آسیب بیشتری وارد کند. شخصیت‌های دیگر مانند اسکایلر توانایی مقابله با موانع را نیز دارند.

4. از تجهیزات تخصصی استفاده کنید!

سلاح های خاصی در Garena Free Fire برای مقابله با موانع و سپرها مناسب تر هستند. برجسته ترین نمونه M82B است، یک تفنگ تک تیرانداز با قدرت بالا که می تواند در دیوارهای Gloo نفوذ کند. اگر M82B دارید، اگر بدانید دشمن کجاست، می‌توانید مستقیماً از آن شلیک کنید.

مثال دیگر، اگر کمی مخاطره آمیزتر باشد، شعله افکن است. شعله‌انداز در بیشتر مواقع در نبرد عملی نیست. زیرا شما با دشمنانی که واقعاً از شما دور هستند می‌جنگید. اما شعله‌افکن می‌تواند یک دیوار گلو را در عرض چند ثانیه ذوب کند! به کمک جم فری فایر می توانید توانایی های بسیاری بدست اوردید.

اینها روش های ترجیحی ما برای مقابله با دیوارهای Gloo در فری فایر هستند. اگر نکته یا ترفند دیگری دارید، در نظرات زیر با ما در میان بگذارید!

5/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه دریافت جنگجوی سنتوزا در فری فایر به صورت رایگان

نوشته بعدی

چگونه می توان لباس های BTS در فری فایر را دریافت کرد؟ راهنمای کامل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه