آیا حالت Mechafusion در پابجی موبایل بدترین حالت تم است؟

حالت Mechafusion در پابجی

آیا Mechafusion mode در PUBG Mobile بدترین حالت theme است؟

در این مقاله، به این خواهیم پرداخت که چرا حالت Mechafusion در پابجی موبایل یا BGMI بدترین حالت تم است.

با خرید یوسی پابجی موبایل ار جمینجا آیتم های خاصی را که برای پیروزی در مسابقات نیاز دارید سریع و مطمئن خریداری کنید.

در آپدیت نسخه 3.2 فعلی PUBG Mobile یا BGMI، بازی حالت تم Mechafusion را معرفی کرد. برای اولین بار ربات های مکانیزه به PUBG Mobile آمدند. اما به طرز عجیبی، حالت mecha-fusion انتظارات بازیکنان پابجی موبایل را برآورده نکرد. این حالت با واکنش شدید بازیکنان در اینترنت مواجه شد.

مقالات مرتبط »      ده مکان برتر لوت در نقشه میرامار پابجی موبایل یا BGMI

حالت Mechafusion در پابجی موبایل چیست؟

قبل از ورود به موضوع، بیایید اصول اولیه حالت Mechafusion را مورد بحث قرار دهیم. همانطور که از نام آن پیداست، این حالت بر روی ربات ها، فناوری ها و موارد دیگر متکی است. در این حالت، سفینه های فضایی غول پیکری وجود دارند که در اطراف نقشه پرسه می زنند. ویژگی اصلی این حالت «مکان» است که انسان نما یا روبات هستند. ما ابزارهای خاصی مانند تفنگ های آهنربایی، چراغ های فراخوان، جت پک و غیره را در این حالت دریافت می کنیم. آخرین بازیکن یا تیم بازمانده در کشتی مادر، مکانیزم کاملاً زرهی مجهز به سلاح هایی مانند موشک انداز و تفنگ های آهنربایی را دریافت می کند. در این مرحله، به نظر خیلی خوب است، درست است؟ اینطور نیست!

چرا بازیکنان PUBG Mobile حالت Mechafusion را دوست ندارند؟

پس از چندین بار بازی کردن این حالت توسط خودمان و گرفتن نظر از بازیکنان دیگر،
ما فهرست کوتاهی از دلایل احتمالی را انتخاب کرده‌ایم که می‌تواند نشان دهد چرا اکثر بازیکنان اصلاً این حالت را دوست ندارند.

1. تعداد فراخوان کمتر

در حالت‌های تم قبلی مانند Shadow Force و Skyhigh Spectacle، در مجموع 2 و 3 فرصت یادآوری برای یک بازیکن وجود داشت. بیشتر بازیکنان عادت داشتند چون تقریباً چهار ماه با این طرز فکر بازی کرده بودند.

ناگهان، در این حالت Mechafusion در پابجی موبایل، تنها یک فرصت فراخوان وجود دارد. اگر بازیکن در کشتی مادر فرود بیاید و به سرعت حذف شود، آنگاه فقط یک زندگی خواهد داشت. و اگر در کشتی مادر فرود نیایید، تنها شانس شما برای فراخوان برج فراخوان خواهـد بود. مگر اینکه در مراکز Mecha فرود بیایید، جایی که ممکن است کارت فراخوان یا فانوس فراخوان دریافت کنید.

با توجه به این تغییر ناگهانی، بسیاری از بازیکنان به سرعت حذف می شوند و این نسبت F/D را تحت تاثیر قرار می دهد. شانس زنده ماندن در کشتی مادر بسیار کم است زیرا اولاً یک قطره گرم است و ثانیاً مکان‌های زیادی وجود دارد که حریفان می‌توانند پنهان شوند و شما را غافلگیر کنند. این یکی از دلایلی است که بازیکنان از این حالت اجتناب می کنند.

2. بازیکنان پنهان با نام مستعار campers

همانطور که در بالا ذکر شد، تعداد کمپینگ ها یا بازیکنان پنهان به طور قابل توجهی افزایش یافته است. مکان‌های فرود ترجیحی مانند کشتی‌های مادر و مراکز مکانیکی مکان‌های زیادی دارند که بازیکنان در آن‌ها مخفی می‌شوند تا به سرعت تمام شوند. با توجه به این موضوع، بازیکنان دیگر با غافلگیری ناگهانی مواجه می شوند و توسط این کمپینگ ها تمام می شوند.

در بازی هایی مانند PUBG Mobile یا BGMI، کمپینگ غیرقانونی یا مغایر با اخلاق بازی نیست، بسیاری از مردم حتی آن را “Tactical holding” می نامند. اما اگر این را از منظر یک بازیکن رنج دیده ببینیم که هر 3 بازی از 5 مسابقه توسط یک کمپینگ تمام می شود، ناامیدی ایجاد خواهد کرد. این یکی از بزرگترین دلایلی است که بازیکنان از حالت Mechafusion در پابجی موبایل خوششان نمی آید.

3. مکانیک های بیش از حد

جذابیت اصلی این حالت ربات های مکانیزه غول پیکر به نام “Levitrons” است. آخرین بازیکنان ایستاده کشتی های مادر این روبات های بزرگ را دریافت می کنند. این ماشین‌ها دارای سلاح‌هایی مانند موشک انداز و تفنگ آهنربایی هستند. می تواند پرش های بلند انجام دهد. طبق گفته بازیکنان، این ربات ها برای بازیکنانی که در زمین یا داخل ساختمان اند بسیار قدرتمند و سخت هستند.

اولاً، بازیکنان به دلیل امتیازات سلامتی سنگین و سرعت بالا، شلیک کردن آنها را بسیار دشوار می دانند.
ثانیاً، حتی اگر بازیکنی با اسلحه شروع به تیراندازی به سمت آن کند، می‌تواند به راحتی آنها را با ضربه زدن یا بلند کردن آنها با استفاده از تفنگ آهنربا به پایان برساند.

بازیکنان حتی احساس می‌کنند که توسط این مکانیسم‌ها مورد آزار و اذیت قرار می‌گیرند. زیرا آنها از جایی ظاهر می‌شوند و آنها را تمام می‌کنند. آنها حتی پشت جلدهای سخت مانند درختان یا صخره ها هم در امان نیستند. زیرا می توانند از بازوهای خود موشک شلیک کنند. به همین دلیل، بسیاری از بازیکنان از این حالت اجتناب می کنند و مسابقات حالت کلاسیک معمولی را در نقشه های Miramar و Livik انجام می دهند.

4. تعداد کمتری از بازیکنان در آخرین مناطق آن را خسته کننده می کند

PUBG Mobile این حالت های تم را برای جلب توجه بازیکنان معرفی کرد. اما به دلایل ذکر شده، تعداد بازیکنان در آخرین مناطق بسیار کم می شود. نرخ پخش بالای ربات ها در دو دایره اول و تعداد کمتری از فراخوان ها باعث کاهش تعداد بازیکنان در حلقه های نهایی می شود. به همین دلیل، بازیکنان علاقه خود را به این حالت از دست می دهند زیرا در نهایت، این موارد بر نسبت F/D و آمار آنها تأثیر می گذارد. به همین دلیل است که بازیکنان نقشه هایی مانند Livik و Karakin را ترجیح می دهند که در آن تعداد بازیکنان بیشتر از حالت Mechafusion در پابجی موبایل باشد.

5. چیزی برای کشف در Mechafusion وجود ندارد

در حالت Mechafusion در پابجی موبایل، تعداد چیزهایی که باید روی نقشه کاوش کنید بسیار کم است. فقط دو هات دراپ مناسب و چهار مرکز مکانیکی وجود دارد. در برخی موارد، برای بازیکنان کاملاً یکنواخت می شود. پس از مرحله اولیه، تقریباً چیزی برای کاوش روی نقشه وجود ندارد. اگر حالت تم قبلی را که «Skyhigh Spectacle» بود مثال بزنیم، فعالیت‌های جذاب زیادی برای بازیکنان وجود داشت. این یکی از دلایل کم توجهی بازیکنان است.

6. اشکالات و اشکالات سرگرمی را خراب می کنند

اگرچه غیرعادی نیست، اما به نظر می رسد که میزان اشکالات در حالت Mechafusion روز به روز افزایش می یابد. بازیکنان در حال اتمام هستند، چترها به موقع باز نمی شوند، که منجر به آسیب سقوط می شود. سرورهای بازی تقریباً همیشه در نوسان هستند. پینگ MS همیشه در این حالت بالا می ماند. علیرغم تضمین های متعدد ناشران، هنوز رفع نشـده است.

اگر به بخش نظرات هر پست رسانه اجتماعی BGMI یا PUBG Mobile برویم، نارضایتی طرفداران قابل مشاهـده است. خواهیـم دید که بازیکنان از حالت Mechafusion شکایت دارند و درخواست حذف آن را دارند.

سخن پایانی

حالت Mechafusion در پابجی موبایل در شرف حذف شـدن از بازی است. حالت جدید آتلانتیس مبتنی بر اقیانوس در حال حاضر نشانه های خوبی از خود نشان می دهد. چیزهای زیادی در آن حالت تم وجود دارد که می تواند یک بار دیگر بازیکنان ناراضی را جذب کند. ما امیدواریم که Krafton از این حالت تم درس بگیرد و ترفندهای لازم را به حالت آینده بیاورد. که در نهایت هم برای بازی و هم برای بازیکنان عالی خواهد بود.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

استراتژی حمله DragLoon تاون هال 8 کلش اف کلنز : راهنما و ترکیب ارتش

نوشته بعدی

Home Party در پابجی موبایل 3.3 : هر آنچه که باید بدانید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه