10 مکان برتر لوت در نقشه میرامار پابجی موبایل یا BGMI

لوت در نقشه میرامار

PUBG Mobile or BGMI : بهترین مکان های Loot در نقشه Miramar

در مقاله امروز به بهترین مکان های لوت در نقشه میرامار پابجی موبایل یا BGMI خواهیم پرداخت.

خرید یوسی پابجی موبایل در جمینجا با آیدی بازی شما انجام می شود.

در PUBG Mobile یا BGMI، غارت یکی از ضروری ترین چیزها برای زنده ماندن و برنده شدن در بازی است. بدون لوت مناسب، در بازی موفق نخواهید بود. Miramar بزرگترین نقشه در میان 4 نقشه موجود در بازی است. این یک نقشه بیابانی 8×8 با صخره های بزرگ، کوه ها و پشته های عمیق است. با وجود اینکه بزرگترین نقشه است، نقاط غارت آن کاملاً محدود است.

مقالات مرتبط »       تنظیمات چهار انگشتی پابجی موبایل با یک طرح سفارشی

بهترین مکان های لوت در نقشه میرامار پابجی موبایل یا BGMI

10. Impala

ایمپالا مکانی عالی برای تماشای شروع بازی است. در منطقه ساحلی واقع شـده و به بزرگراه متصل است. بازیکنان می توانند در ساختمان های بزرگ این شهر غارت خوبی به دست آورند.

9. El Azahar

الازهر یک شهر کوچک است که در سمت راست بالای نقشه قرار دارد. علیرغم اینکه مکان کوچکی است، نرخ اسپاون غارت آن بسیار بالاتر از بسیاری از شهرهای بزرگتر است. اگر رقابت کمتر و غارت های خوب می خواهیـد، پس باید اینجا فرود بیایید.

8. Valle del Mar

واله دل مار یک شهر رنگارنگ در کنار اقیانوس است که توسط پل De Toro به دو نیم شـده است. در غرب پل یک مدرسه جالب و در شرق یک کلیسای زیبا قرار دارد. کلید حفظ این شهر، کنترل پل است. زیرا این تنها مسیر مستقیم بین سرزمین اصلی و جزیره است. بازیکنان می توانند در اینجا انتظار غارت خوبی داشتـه باشند.

7. Cruz del Valle

کروز دل واله در سمت راست بالای نقشه قرار دارد. این یک مکان عالی لوت در نقشه میرامار برای بازیکنان منفعل و فشار دهندگان رتبه است. زیرا تعداد افراد کمتری در اینجا فرود می آیند. بازیکنان می توانند در اینجا غارت خوبی دریافت کنند.

6. Monte Nuevo

مونته نوو شهری نیمه بزرگ است که در سمت چپ وسط نقشه قرار دارد. این شهر مورد علاقه بسیاری از تیم های رقابتی حرفه ای است. زیرا چرخش از اینجا بسیار آسان است زیرا چهار بزرگراه را در یک مکان می پیوندد. بازیکنان می توانند انتظار لوت های خوب و همچنین تعداد زیادی دشمن را در این شهر داشتـه باشند.

5. Los Leones

لس لئونز، بزرگترین شهر میرامار، در سمت راست پایین نقشه قرار دارد. با بسیاری از ساختمان های چند طبقه بزرگ، برج ها و انبارها غنی شـده است. این شهر به دلیل نرخ بالای لوت در بین بسیاری از بازیکنان مورد علاقه است. اما، در اینجا بازیکنان می توانند انتظار دشمنان زیادی را نیز داشتـه باشند.

4. El Pozo

ال پوزو که در گوشه سمت چپ بالای نقشه قرار دارد، مکان لوت عالی در نقشه میرامار پابجی موبایل برای هر نوع بازیکنی است. زیرا به اندازه کافی وسیع است. تقریباً دو جوخه می توانند غارت مناسب را از اینجا دریافت کنند. اما به دلیل نرخ اسپاون لوت بالاتر، بازیکنان می توانند در اینجا انتظار دشمنان بیشتری داشتـه باشند.

3. San Martin and Hacienda del Patron

سن مارتین تقریباً در وسط نقشه قرار دارد. این یک شهر نیمه بزرگ با تعداد زیادی ساختمان، یک نیروگاه، یک خانه کنترل چند طبقه و بسیاری دیگر است. نرخ غارت در اینجا بسیار بالا است. اما از آنجایی که تقریباً در وسط نقشه قرار دارد، بازیکنان می توانند در اینجا با چندین تیم روبرو شوند.

Hacienda del Patron در قسمت بالایی شهر سن مارتین واقع شـده است. این یک مجتمع از نوع خانه های ییلاقی با اتاق های زیادی است. نرخ اسپاون لوت نیز در اینجا بسیار بالا است. اما مورد علاقه بسیاری از بازیکنان است، بنابراین دشمنان زیادی را در اینجا خواهیـد دید.

2. Chumacera

چوماسرا یک شهر بزرگ است که در قسمت پایین نقشه قرار دارد. پشت آن را کوه بزرگ Minas del Valle پوشانـده است. Chumacera به دو قسمت تقسیم می شود، یکی “چومای بالایی” و دیگری “چومای پایینی”. نرخ اسپاون لوت در اینجا بالاست.

نرخ فرود دشمن نیز در اینجا بسیار بالاست. با این حال، از آنجایی که در قسمت پایین نقشه قرار دارد، بازیکنان باید قبل از ادامه یک وسیله نقلیه چهار چرخ پیدا کنند.

1. Pecado

پکادو، درست در وسط نقشه، قلب میرامار است. می توان آن را بهترین نقطه غارت در میرامار دانست. علیرغم اینکه یکی از کوچکترین شهرهای روی نقشه است، نرخ اسپاون غارت آن بسیار بالا است. تقریباً هر قسمت از نقشه از اینجا قابل دسترسی است.

ساختمان کازینو بزرگ، ساختمان رد پرس و ساختمان «L» برای غارت ایده آل هستند. اما از آنجایی که در وسط نقشه قرار دارد، بازیکنان می‌توانند در اینجا منتظر درگیری شدید با اسلحه باشند. زیرا تقریباً مورد علاقه همه دوستداران Miramar است.

مکان های دیگر

در اینجا چند مکان وجود دارد که می توانیم غارت های خوبی به دست آوریم:

  • مغازه های اقلام
    اگر ژتون های فروشگاهی کافی دارید، می توانید غارت کامل خود را از فروشگاه های اقلام واقع در مرکز شهرهای بزرگ مانند پکادو، سن مارتین و غیره تکمیل کنید.
  • مکان های ویژه رویداد
    نرخ تخم ریزی غارت در مکان های رویداد موضوعی خاص بسیار بالا است. اگر تا آخرین لحظه در این مکان‌ها زنده بمانید، می‌توانید به راحتی غارت بسیار خوبی برای کل مسابقه از آن مکان‌ها دریافت کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویداد زامبی ها را بکش در وارزون موبایل : جوایز، نحوه دریافت و موارد دیگر

نوشته بعدی

چالش راکت رامبل در کلش رویال : معرفی بهترین دک ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه