همه چیز درباره چالش Ignite and Fight کلش اف کلنز در ماه دسامبر

Ignite and Fight کلش

چالش Ignite and Fight دسامبر در کلش آف کلنز : اطلاعات و موارد دیگر

چالش‌های سرباز کلش آف کلنز به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا ترکیب‌های مختلف ارتش را آزمایش کنند و جوایز انحصاری مانند آیتم‌های جادویی، اکسیر، طلا و امتیازات تجربه کسب کنند.

جدیدترین چالش نیروها در بازی Ignite and Fight نام دارد. بازیکنان باید از Super Dragons در ترکیب ارتش خود استفاده کنند و در 10 نبرد چند نفره برنده شوند. کسانی که تا 15 دسامبر 2022 (پنج شنبه، ۲۴ آذر) موفق به انجام این کار شدند، برنده جوایز انحصاری داشتند.

در این مقاله نگاهی خواهیـم داشت به چالش Ignite and Fight در کلش اف کلنز، جوایز آن و بهترین استراتژی های حمله برای تکمیل آن.

مقالات مرتبط »  همه چیز درباره چالش Witch Slap کلش اف کلنز در ماه دسامبر

توضیحات داخل بازی و سایر جزئیات در مورد چالش Ignite and Fight در کلش اف کلنز

چالش Ignite and Fight در کلش اف کلنز رسماً به شرح زیر است:

“به آسمان بروید و شب را روشن کنید زیرا سوپر اژدها دشمنان شما را نابود می کند.”

نیروهای اژدها در بازی زمانی که به سطح 7 رسید می توانند به Super Dragon ارتقاء داده شوند. برای تقویت سه روزه اژدها به یک Super Potion یا 25000 Dark Elixir نیاز است. سطح اکسیر دراگون معادل سطح Super Dragon است.

سوپر اژدها شعله های آتش را در فوران های کوتاه به بیرون می افکند. ظرفیت آنها برای آسیب و ضربه‌پوینت بسیار زیاد است. هر یک از 10 انفجار شعله آن آسیب قابل توجهی به محله وارد می کند و سازه های مجاور را تخریب می کند. بازیکنان باید برای دریافت Super Dragon به سطح تاون هال 12 برسند.

برای اینکه نوار پیشرفت در مبارزات چند نفره به جلو حرکت کند، بازیکنان باید از حداقل تعداد مورد نیاز Super Dragons استفاده کنند. سطح تالار شهر تعیین می کند که چه تعداد Super Dragon باید استفاده شود. بازیکنان تاون هال 13 باید حداقل یک Super Dragon را استخدام کنند.

برای افزودن نبرد به نوار پیشرفت چالش، بازیکنان باید حداقل یک ستاره کسب کنند. بنابراین، آنها باید یک ترکیب ارتش قدرتمند بسازند و از مؤثرترین استراتژی های حمله هوایی استفاده کنند. برخی از بهترین تکنیک های حمله هوایی که می توان از آنها استفاده کرد عبارتند از :

  • DragLoon،
  • LavaLoon،
  • Queen Charge LavaLoon
  • و Queen Walk DragLoon

برای تکمیل الزامات چالش و دریافت جوایز، بازیکنان می توانند چند اژدها، بالون و سگ گدازه را با سوپراژدها عوض کنند. Super Dragons را می توان با جادوهایی مانند Lightning، Rage و Freeze استفاده کرد.

هنگامی که بازیکنان در 10 مبارزه چند نفره با استفاده از Super Dragons برنده می شوند، توسعه دهندگان کلش آف کلنز پاداش چالش Ignite and Fight را برای آنها فراهم می کنند.

لیست زیر تمام جوایزی است که بازیکنان پس از اتمام چالش دریافت خواهنـد کرد:

  • بازیکنانی که با استفاده از Super Dragons برنده دهمین نبرد چالشی خود شوند، 400 امتیاز تجربه کسب خواهنـد کرد.
  • بازیکنان همچنین یک معجون قهرمان را باز می کنند که به افزایش قهرمانان در پنج سطح برای یک ساعت کمک می کند.

چالش Ignite and Fight در کلش آف کلنز یکی از بهترین راه‌ها برای کسب جوایز است. مانند آیتم‌های جادویی، امتیازات تجربه، جواهرات و منابع. همانطور که قبلاً ذکر شد، بازیکنان باید چالش را تا 15 دسامبر 2022 تکمیل کنند تا تمام جوایز را به دست آورند.

همچنین می توانید با خرید جم کلش اف کلنز آیتم‌های دیگری را که برای پیروزی در چالش ها نیاز دارید حریداری کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

بهترین تنظیمات حساسیت برای هدشات در فری فایر 2022

نوشته بعدی

آموزش نحوه دریافت آیتم های رایگان در فری فایر مکس – Pet and Skin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه