همه چیز درباره چالش Witch Slap کلش اف کلنز در ماه دسامبر

چالش Witch Slap کلش

چالش سیلی جادوگر ماه دسامبر در Clash of Clans : اطلاعات و موارد دیگر

شرکت در وظایف متمایز نیروهای درون بازی در کلش آف کلنز مانند تایتانیک استرنگ و بالون عجله ای یکی از بهترین راه ها برای افزایش شانس شما برای به دست آوردن آیتم های جادویی اضافی، امتیاز تجربه و سایر مزایا است. این چالش ها برای همه بازیکنان در دسترس است. و می توان با رقابت در نبردهای آنلاین به پایان رسید.

“Witch Slap” نام جدیدترین چالش واحد بازی است. بازیکنان باید در ده نبرد چند نفره پیروز شوند در حالی که تعداد خاصی از جادوگران را در ترکیب ارتش خود گنجانـده اند. تا پاداش هایی مانند معجون ها، منابع، آیتم های جادویی و امتیازات تجربه را دریافت کنند.

چالش Witch Slap کلش اف کلنز در ماه دسامبر، پاداش‌ها و بهترین استراتژی‌های حمله را بررسی خواهیـم کرد.

با خرید جم کلش اف کلنز می توانید از پیشنهادات ویژه فروشگاه بازی که دارای محدودیت زمانی خرید هستند بهره مند شوید.

چالش های منحصر به فرد نیروهای درون بازی در کلش آف کلنز

در قسمت رویدادهای بازی، می‌توانید به چالش Witch Slap کلش اف کلنز، جدیدترین چالش سربازان دسترسی پیدا کنید. برای برنده شـدن در مسابقات چند نفره و دریافت جوایز اضافی از طریق این چالش، بازیکنان باید از Witches، یکی از بهترین نیروهای Dark Elixir در بازی استفاده کنند.

Witch Slap همانطور که از نامش پیداست، از یکی از کشنده ترین روش های ضربتی کلش آف کلنز استفاده می کند. این نیاز به استفاده از قدرت های جادویی و ماوراء طبیعی مانند جادوگران، گولم ها، جادوگران و جادوها دارد. چالش Witch Slap در کلش اف کلنز دارای توضیحات زیر است :

“در طول این رویداد کاملاً طلسم کننده با استفاده از Witches جوایز بزرگی کسب کنید!”

وظیفه Witch Slap

وظیفه سیلی جادوگر با چالش‌های تایتانیک Strength، Husty Balloons و Medium Rare قابل مقایسه است. که بازیکنان را ملزم می‌کند که حداقل در 10 درگیری چند نفره از Witches استفاده کنند و برنده شوند. نوار پیشرفت چالش پس از هر موفقیت در یک بازی چند نفره که از Witches استفاده می کند، افزایش می یابد. شرکت کنندگان پس از 10 برد، جوایز ویژه دریافت خواهنـد کرد.

تعداد جادوگران برای استفاده در نبرد به سطح سالن شهر بازیکن بستگی دارد. بازیکنان در تاون هال 13 باید حداقل پنج جادوگر را در نبرد استخدام کنند. برخلاف چالش‌های قبلی در بازی، این یکی به بازیکنان تخفیفی در قیمت آموزش سربازان ویژه نمی‌دهد. این در نتیجه حذف هزینه آموزش به‌روزرسانی تابستانی است.

بازی های چند نفره باید برنده شوند تا نتایج آنها در نوار پیشرفت ظاهر شود. مشارکت به تنهایی شما را در این چالش بیشتر نمی کند. جادوگران را می توان با نیروهای زمینی قوی ترکیب کرد تا پایگاه ها را به سرعت نابود کند. مانند گولمز، پککا، ویزاردز، هوگ رایدر و والکیری.

علاوه بر این، بازیکنان مجاز به استفاده از تعداد از پیش تعیین شـده جادوگر در هنگام استفاده از تاکتیک‌های حمله هوایی مانند DragLoon و LavaLoon هستند. با تکمیل چالش تا 15 دسامبر، بازیکنان جوایز ویژه، آیتم‌های جادویی و امتیاز تجربه کسب می‌کنند.

مقالات مرتبط »  ستاره کلش اف کلنز: نحوه تکمیل چالش جادویی در کلش اف کلنز

جوایزی برای تکمیل چالش Witch Slap در کلش اف کلنز

برای موفقیت در نبردهای آنلاین و انجام وظیفه Witch Slap، به بازیکنان توصیه می شود از Super Dragons، Electro Dragons، Pekkas و Witches with Rage Spells استفاده کنند. کوئست Witch Slap دارای جوایز مختلفی از جمله امتیاز تجربه، معجون، آیتم های جادویی و غیره است.

پس از انجام وظیفه Witch Slap، بازیکنان می توانند از مزایای مختلفی بهره مند شوند، از جمله موارد زیر:

  • پس از ده پیروزی در مسابقاتی که بازیکنان از Witches در نبردهای چند نفره استفاده می کنند، 400 امتیاز تجربه دریافت خواهنـد کرد.
  • بازیکنان پس از اتمام کار Witch Slap یک معجون سازنده دریافت می کنند و باعث افزایش سرعت بیلدرها می شود.

مأموریت Witch Slap در حال حاضر یکی از بهترین چالش های درون بازی سربازان در کلش اف کلنز است. بازیکنان باید چالش را تا 15 دسامبر کامل کنند و سپس تمام جوایزی را که در انتظارشان است جمع آوری کنند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش کامل نحوه انجام ترفندهای ایموت در فری فایر – Emote Tricks

نوشته بعدی

آموزش نحوه دریافت Skeleton Gentleman در فری فایر مکس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه