3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در فری فایر در جولای 2023

الماس رایگان در فری فایر

3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در Free Fire (جولای 2023)

لیست موجود در این مقاله سه راه برای به دست آوردن الماس رایگان در فری فایر را در اختیار شما قرار می دهد.

Free Fire دارای چندین ارز درون بازی است. که می توانید از آنها برای انجام معاملات و دستیابی به لوازم آرایشی مختلف استفاده کنید. ارز ممتاز در این عنوان بتل رویال با نام Diamonds شناخته می شود. و می توانید از آن برای دریافت آیتم های انحصاری از طریق رویدادهای مختلف، Luck Royales و غیره استفاده کنید. با این حال، آن ارز رایگان نمی شود و به دست آوردن آن مستلزم خرج کردن پول است.

برای خرید جم فری فایر فقط کافیست آیدی و اسم بازی خود را وارد کنید و در سریعترین زمان جم های خود را دریافت کنید و از بازی لذت ببرید.

با این حال، بسیاری از مردم دوست ندارند پول نقد را روی آیتم های درون بازی پرتاب کنند. برای آنها، خرید الماس یک گزینه عملی نیست. این منجر به جستجوی روش هایی برای دریافت آن ارز به صورت رایگان در Free Fire می شود.

توجه داشته باشید:
این مقاله منعکس کننده نظرات نویسنده است.

مقالات مرتبط »    فیدد ویل جدید فری فایر مکس در جولای 2023 با یک انیمیشن ورود همراه است

فهرست بهترین راه‌ها برای دریافت الماس رایگان در فری فایر (جولای 2023)

3) ردیم کدها

Redeem code ها یکی از بهترین منابع جوایز رایگان در Free Fire بوده اند. و حتی می توانند الماس را بدون هزینه ارائه دهند. Garena اغلب کدهای جدیدی را برای سرورهای بازی منتشر می کند. که همه آنها دارای 12 یا 16 کاراکتر شامل حروف و اعداد مختلف هستند.

این استودیو همچنین فرآیند بازخرید این کدها را ساده کرده است، و می‌توانید برای استفاده از این پیشنهادات توسعه‌دهنده به سایت Redemption Rewards مراجعه کنید. پس از تکمیل مراحل، جوایز مربوطه در عرض 24 ساعت به حساب های درون بازی شما تحویل داده می شود.

می توانید به جستجوی کدهای جدید برای سرورهای خود ادامه دهید. حتی اگر آنها به ارائه الماس نپردازند، باز هم پاداش های خوبی برای شما فراهم می کنند.

2) Google Opinion Rewards

Google Opinions Rewards احتمالا بهترین روشی است که می توانید برای دریافت الماس رایگان در فری فایر استفاده کنید. اساساً می توانید حساب کاربری خود را در این برنامه ایجاد کنید. سپس به نظرسنجی هایی که گهگاه ارائه می شود پاسخ دهید.

پس از آن، اعتبارات Google Play را دریافت خواهید کرد که در نهایت می‌توانید از آنها برای شارژ مستقیم الماس در عنوان بتل رویال استفاده کنید. اگرچه جمع آوری امتیاز از طریق نظرسنجی ها زمان بر خواهد بود، اما همچنان ارزش زمان شما را دارد.

علاوه بر این، می‌توانید از این اعتبارها در Super Air Drops یا عضویت در FF استفاده کنید. زیرا هر کدام ارزش بهتری نسبت به شارژهای معمولی در مرکز شارژ بازی ارائه می‌دهند.

1) رویدادهای درون بازی

رویدادهای درون بازی در Free Fire به طور منظم برگزار می‌شوند. و Garena به افزودن رویدادهای جدید ادامه می‌دهد. برخی از آنها فرصت کسب الماس را بدون هیچ هزینه ای می دهند.

برای مثال، رویداد جاری Gather For the Prize جعبه جشن ششمین سالگرد را در اختیار شما قرار می دهد. باز کردن آن به شما فرصتی برای دریافت 6666 برابر الماس یا سایر جوایز موجود می دهد. بنابراین، می توانید مراقب رویدادهایی از این دست باشید که ارز را ارائه می دهند.

علاوه بر روش‌های مشخص‌شده در بالا، روشهای دیگری نیز می‌توانند به شما الماس رایگان در فری فایر ، مانند هدایا، اتاق‌های سفارشی و موارد دیگر پاداش دهند. با این حال، دریافت این ارز از طریق آنها تضمین نشده است.

همچنین باید توجه داشته باشید که استفاده از موارد تغییر یافته APK و ژنراتورهای الماس غیراخلاقی است. و منجر به ممنوعیت حساب می شود. در نتیجه به شما توصیه می شود از آنها دوری کنید و در عوض به روش های مشخص شده در بالا متوسل شوید.

سلب مسئولیت:
Free Fire در هند ممنوع است و به بازیکنان متعلق به این کشور توصیه می شود از بازی کردن خودداری کنند. با این حال، آنها ممکن است به لذت بردن از نسخه MAX بازی ادامه دهند زیرا همان ممنوعیتی نداشت.

 

3.2/5 - (5 امتیاز)
نوشته قبلی

همه آیتم های آپدیت 2.7 پابجی موبایل و نحوه استفاده از آنها

نوشته بعدی

بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل در رده S-Tier

2 دیدگاه در “3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در فری فایر در جولای 2023

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه