بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل در رده S-Tier

بهترین لود اوت Fennec

بهترین اتچمنت ها برای Fennec در COD: Mobile

این راهنما بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل را به اشتراک می‌گذارد. پیوست‌هایی که می‌توانید برای افزایش قابلیت آن در COD: Mobile استفاده کنید.

Fennec یکی از S-Tier SMGs در COD: Mobile است. که نرخ آتش و تحرک بسیار بالا و آسیب مناسب به ازای هر گلوله را به قیمت هر ویژگی دیگر از جمله دقت، برد و کنترل ارائه می‌دهد.

جمینجا با سرعت بالا در شارژ سی پی کالاف و فراهم کردن پایین ترین قیمت ، و با پشتیبانی بالا به یکی از محبوب ترین سایت ها برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل تبدیل شده است.

اگر بتوانید گسترش گلوله Fennec را کنترل کنید، می توانید هر دشمنی را قبل از اینکه حتی بتواند واکنشی نشان دهد از بین ببرید. در حالی که بازیکنان ماهر می توانند این کار را انجام دهند، بسیاری از آنها با استفاده از Fennec مشکل دارند.

با مشاهده آن، ما این راهنمای مفید را آماده کرده ایم که بهترین لود اوت Fennec را در COD به اشتراک می گذارد: Mobile که به طور قابل توجهی دقت پخش گلوله ADS آن را افزایش می دهد و در عین حال سایر کاستی های این سلاح را بهبود می بخشد.

مقالات مرتبط »     نحوه دریافت مدال لانگ شات در کالاف دیوتی موبایل

آمار Fennec در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا به روزترین آمار مربوط به Fennec SMG در COD: Mobile آمده است:

 • خسارت: 23
 • نرخ آتش: 111
 • دقت: 29
 • تحرک: 108
 • محدوده: 41
 • کنترل: 24

توجه داشته باشید:
هر از چند گاهی با ورود به روز رسانی های جدید، آمار سلاح ها تغییر می کند. برخی از اسلحه‌ها اعصاب می‌گیرند، برخی باف می‌شوند، در حالی که بقیه اسلحه‌ها هیچ تغییری نمی‌کنند. زیرا متعادل هستند و به طور کلی بر تعادل بازی تأثیر نمی‌گذارند.

بهترین لود اوت Fennec در کالاف دیوتی موبایل

در اینجا بهترین لود اوت برای Fennec در COD: Mobile آمده است:

 • Muzzle: Monolithic Suppressor
 • Stock: RTC Steady Stock
 • Laser: OWC Laser – Tactical
 • Ammunition: Extended Mag A
 • Rear Grip: Granulated Grip Tape

اتصال پوزه سرکوبگر یکپارچه برای Fennec باعث می شود که سلاح ساکت شود و در عین حال دامنه آسیب افزایش یابد. در حالی که RTC Steady Stock دقت پخش گلوله ADS را افزایش می دهد و Flinch و ثبات پس زدگی جانبی را بهبود می بخشد.

اتصال تاکتیکی لیزری OWC، دقت پخش گلوله ADS Fennec را بیشتر بهبود می بخشد. و در عین حال سرعت ADS آن را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. و از آنجایی که Fennec یک SMG است، برای اطمینان از اینکه مهمات شما تمام نمی شود، توصیه می کنیم از پیوست Extended Mag A برای افزایش اندازه مجله استفاده کنید.

آخرین ضمیمه دستگیره عقب برای Fennec است. توصیه می کنیم از Granulated Grip Tape برای افزایش دقت پخش گلوله ADS استفاده کنید. زیرا هرچه سلاح در حالت ADS دقیق تر باشد، TTK، با نام Time to Kill کمتر می شود.

 

4/5 - (1 امتیاز)
نوشته قبلی

3 بهترین راه برای دریافت الماس رایگان در فری فایر در جولای 2023

نوشته بعدی

رویداد Play and Win فری فایر مکس همر اه با جعبه غارت سلاح رایگان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه