نحوه دریافت رایگان Battery Subterfuge در کالاف دیوتی موبایل

Battery Subterfuge در کالاف

چگونه در Call of Duty: Mobile به صورت رایگان Battery Subterfuge دریافت کنیم؟

Call of Duty: Mobile دارای اپراتورهای مختلف زیادی است که دارای سطوح کمیاب متفاوت هستند. بنابراین دستیابی به یک اپراتور کمیاب نیاز به صبر و شانس زیادی دارد. خرید سی پی یک امر ضروری در این بازی است.

با این حال، مواقعی وجود دارد که امکان دریافت رایگان اپراتورهای کالاف دیوتی موبایل وجود دارد. این مورد در مورد Battery – Subterfuge است که می توان آن را به صورت رایگان تهیه کرد.

در اینجا نحوه دریافت رایگان Battery Subterfuge در کالاف دیوتی موبایل آورده شـده است.

مقالات مرتبط »  معرفی کامل بهترین اتچمنت PPsh-41 در کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت رایگان Battery Subterfuge در کالاف دیوتی موبایل

همانطور که قبلاً ذکر شد، Battery Subterfuge یک اپراتور کمیاب در کالاف دیوتی موبایل است. به لطف یک پیشنهاد ویژه جدید، می توانید او را به صورت رایگان در کنار ایموت “There it is!” دریافت کنید. برای انجام این کار، باید Battery Bundle را تهیه کنید.

برای دریافت Battery Bundle و در نتیجه اپراتور Battery – Subterfuge به صورت رایگان، باید به وب سایت Amazon Gaming بروید و به عنوان عضو Amazon Prime وارد شوید.

اگر از قبل اکانت ندارید، می‌توانید یک دوره آزمایشی رایگان 30 روزه را شروع کنید. که به شما امکان می‌دهد بسته را بازخرید کنید و حتی پس از پایان دوره آزمایشی رایگان، آن را نگه دارید.

پس از اینکه به عنوان عضو آمازون پرایم وارد شدید، کدی دریافت خواهیـد کرد که باید در وب سایت Call of Duty: Mobile Redemption Center از آن استفاده کنید. پس از درج تمام اطلاعات مورد نیاز، صندوق پستی خود را بررسی کنید تا بستـه را درخواست کنید. همانطور که قبلاً ذکر شد، پس از ردیم کردن کد، تمام محتوای بسته متعلق به شما خواهـد بود تا آن را حفظ کنید. بنابراین لازم نیست پس از پایان دوره آزمایشی، عضو Amazon Prime باشید تا اپراتور کمیاب Battery Subterfuge را در کالاف دیوتی موبایل خود حفظ کنید!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

آموزش بهترین لود اوت QQ9 در کالاف دیوتی موبایل فصل 9

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه ارتقاء اکسیر گولم در کلش رویال – Elixir Golem

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه