آموزش کامل نحوه ارتقاء اکسیر گولم در کلش رویال – Elixir Golem

اکسیر گولم در کلش

چگونه Elixir Golem را در Clash Royale ارتقاء دهیم؟

بازی های کارتی کلکسیونی زیادی وجود دارد که می توانید در دستگاه های تلفن همراه بازی کنید. یکی از بهترین بازی های این سبک کلش رویال نام دارد. در آنجا باید عرشه ای بسازید که متشکل از کارت های مختلف است. که قادر به احضار واحدها، انداختن طلسم های جادویی و ساختن سازه های دفاعی است. به نظر می رسد که اکسیر گولم در آخرین به روز رسانی ها بسیار محبوب شـده است. و بازیکنان زیادی هستند که می خواهنـد از این کارت استفاده کنند. برای قوی‌تر کردن آن، باید آن را ارتقاء دهید. این راهنما نحوه ارتقاء اکسیر گولم در کلش رویال را به شما می گوید.

اکسیر گولم در بازی کلش رویال

کلش رویال یک بازی چند نفره محبوب است. که در آن باید از کارت های مختلف برای محافظت از برج های خود استفاده کنید و حریف خود را شکست دهید. بازی دارای فهرست عظیمی از واحدها است که می توانید آنها را احضار کنید. و برخی از آنها توانایی های جالبی دارند. یکی از غیرمعمول ترین تانک های این بازی Elixir Golem نام دارد. این دستگاه دارای توانایی قدرتمندی است که به آن اجازه می دهد تا میزان زیادی آسیب را متحمل شود.

مقالات مرتبط »  5 دک برتر مینی پکا در کلش رویال کدام ها هستند؟ Clash Royale Deck

اکسیر گولم می تواند به دو واحد تقسیم شود که به آنها اکسیر Golimites می گویند. اگر گولم بزرگ بمیرد این توانایی فعال می شود. دو گولم کوچکتر این قابلیت را دارند که به آنها اجازه می دهد به دو اکسیر Blob تقسیم شوند. اگر این واحدها بمیرند، امتیاز اکسیر را به حریف شما خواهنـد داد.

نحوه ارتقاء اکسیر گولم در کلش رویال

اکسیر گولم یک تانک قدرتمند است که می توانید از آن در کلش رویال استفاده کنید. می تواند به واحدهای ضعیف تری تقسیم شود که به ساختارهای حریف شما حمله می کنند. بنابراین، ممکن است بخواهیـد این دستگاه را با بیشترین سرعت ممکن ارتقاء دهید.

برای ارتقاء اکسیر گولم در کلش رویال باید نسخه های تکراری این کارت را دریافت کنید. اگر تعداد مورد نیاز تکراری را دریافت کنید، می توانید از سکه های خود برای ارتقاء اکسیر گولم استفاده کنید.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نحوه دریافت رایگان Battery Subterfuge در کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

آموزش کامل نحوه دریافت مجیک داست در کلش رویال – Magic Dust

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه