بهترین مسلسل در فری فایر و فری فایر مکس کدام ها هستند ؟

بهترین مسلسل در فری فایر

بهترین Machine Gun در Free Fire کدام است؟

بهترین مسلسل در فری فایر و فری فایر مکس کدام است؟ در اینجا یک مقایسه گیم پلی هر سلاح گرم آورده شده است. بنابراین می توانید گزینه مناسب را انتخاب کنید.

با خرید جم فری فایر از جمینجا ، واریز جم بدون نیاز به اطلاعات اکانت و تنها با آیدی و اسم شما در بازی انجام می شود.

بهترین مسلسل در فری فایر کدام است؟ هر اسلحه گرم در گارنا فری فایر و فری فایر مکس برای شرایط جنگی خاصی مناسب است. شاتگان ها و SMG برای اقدام از فاصله نزدیک طراحی شده اند. تفنگ ها برای استفاده های کوتاه و میان برد ایده آل هستند. و تک تیراندازها برای استفاده در مسافت های طولانی بهتر هستند. به طور مشابه، مسلسل‌های موجود در Free Fire به بازیکنان اجازه می‌دهند تا در طول مبارزات مختلف با چندین دشمن مقابله کنند.

هنگام انتخاب یک مسلسل، بازیکنان با گزینه هایی مانند M249، M60 و Kord مواجه می شوند. در عین حال، Gatling، علیرغم اینکه یک اسلحه نسبتاً غیر متعارف است، هنوز یک مسلسل Free Fire است که بازیکنان می توانند از آن در میدان جنگ استفاده کنند. با این حال، بسیاری از بازیکنان، به خصوص تازه کارها، نمی دانند بهترین مسلسل دفری فایر کدام است. آنها می توانند پاسخ مناسب را در این مقاله بیابند.

مقالات مرتبط »      بهترین لانچر در فری فایر و فری فایر مکس کدام ها هستند ؟

بهترین مسلسل در فری فایر و فری فایر مکس کدام است؟

همه مسلسل های موجود در فری فایر دارای ظرفیت خشاب بالا، پایداری مناسب و سرعت تیراندازی نسبتاً کمتری هستند. بازیکنان می توانند در مبارزات میان برد بیشترین استفاده را از یک مسلسل ببرند، جایی که می توانند چندین دشمن را بدون نگرانی در مورد الگوهای پس زدن از بین ببرند. جالب اینجاست که هر چهار سلاح در نبردهای میان برد عملکرد خوبی دارند.

با این حال M60 و Kord به دلیل بردهای نسبتا کمتری که داشتند، با افزایش مسافت شاهد کاهش عملکرد بودند. در عین حال، Gatling و M249 هنوز هم زمانی که بازیکنان در فواصل دورتر با دشمنان مبارزه می کنند، مناسب هستند. علاوه بر برد، M60 در مقایسه با سایرین در مورد ظرفیت مجله کم‌ترین گزینه است.

در حال حاضر، Gatling دارای بالاترین ظرفیت مهمات، با قابلیت نگهداری 1200 گلوله است. با این حال، زمانی که بازیکنان در حال حرکت هستند، گزینه ایده آلی نیست. از این رو M249 با وجود داشتن ظرفیت 100 گلوله برای همه کاربران در میدان نبرد مطلوب تر است. جالب اینجاست که کورد و ام 249 هر دو مسلسل های فوق العاده ای هستند که هر بازیکنی می تواند بدون مشکل زیاد از آنها استفاده کند.

با این حال، M249 از نظر ظرفیت و برد از Kord برتری دارد. بازیکنان می توانند از M249 در فواصل طولانی تری استفاده کنند. در حالی که 100 دور در مجله دارند، در مقایسه با Kord 80. از این رو، با وجود همه گزینه های عالی، M249 تاج بهترین مسلسل در فری فایر را به دست می آورد.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

Tier List 2024 پابجی موبایل : بهترین سلاح ها برای انتخاب

نوشته بعدی

اسکین AKM در پابجی موبایل – بهترین پوسته این اسلحه کدام است؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه