5 تکنیک برای فرود امدن بهتر در بازی فری فایر free fire

5 تکنیک برای فرود امدن بهتر در بازی فری فایرر

5 تکنیک برای فرود امدن بهتر در بازی فری فایر

فرود آمدن در Free Fire یکی از مهمترین نکاتی که بازیکنان باید به آن توجه بسیاری داشته باشند و اکثر بازیکنان با چالش‌های زیادی در هنگام فرود روبه‌رو هستند در مصر تصمیم دارم در رابطه با ۵ تکنیک با شما صحبت کنم که میتواند فرود آمدن حرفه ای را برای شما فراهم کند.

5 تکنیک برای فرود امدن بهتر در بازی فری فایر

اینکه شما بدانید باید چگونه فرود بیایید یکی از مهارت‌های اساسی در بازی فری فایر از هر بازیکنی دوست دارد بدون نقص در بازی فرود بیاید و اینکه باید بدانید در چه مکان‌هایی فرود بیاید که بتوانید این امتیازات و غنائم خوبی را از آن خود کنید در ادامه با ما همراه باشید تا تکنیک های حرفه ای را به شما آموزش دهم!

  • ترفند شماره ۱

توجه داشته باشید که فرود آمده‌اند در مناطقی که دارای پوشش های گیاهی و همچنین ساختمان ها و ویرانه ها هستند بسیار مفید بوده زیرا بازیکنان زمانی که در این مناطق فرود می آیند بدون شک سلاح‌ها و غنائم بسیار زیادی را می توانند از آن خود کنند و از طرفی می توانند از آیتم هایی که در آن مکان وجود دارد به عنوان یک پوشش دفاعی نیز استفاده کنند.

  • ترفند شماره ۲

اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که دوست ندارید بلافاصله پس از فرود مبارزه کنید و به سمت سایر بازیکنان شلیک کنید. سعی کنید در مناطق دورافتاده فرود به زمانی که در مناطق دور افتاده فرود می آید بدون هیچ عجله و ترسی می توانید به راحتی به مکان‌های شلوغ نزدیک شده و از طرفی می توانید تجهیزاتی را نیز بدون هیچ مزاحمی غارت کنید.

  • ترفند شماره ۳

اگر قصد دارید در مناطقی فرود بیاید که آیتم های بسیار زیادی برای غارت وجود دارد باید این نکته را مد نظر داشته باشید که، شما بلافاصله پس از فرود باید دست به اسلحه شده و به سمت سایر بازیکنان شلیک کنید.

فراموش نکنید که گیر افتادن در مبارزه های اولیه می تواند برای شما دردسر ساز و ویرانگر باشد، به همین دلیل انتخاب محل فرود باید بسیار هوشمندانه و از پیش تعیین شده باشد. استفاده از تجهیزات نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و شما می توانید با خرید جم فری فایر تجهیزات مختلفی را برای خود از فروشگاه داخل بازی خریداری کنید.

  • ترفند شماره ۴

در تکنیک های قبلی گفتم که شما می توانید در مناطق دور افتاده فرود بیاید اما، این نکته را نیز فراموش نکنید که فرود در مناطقی که دارای زمین وسیع هستند ممکن است برای شما خطرناک باشد و حتی منجر به حذف سریع شما از دور بازی شود زیرا به راحتی می توانید مورد هدف قرار بگیرید هر چه پوشش مناطقی که فرود می آید کمتر باشد قطعاً شانس حذف شدن شما از دور بازی نیز بیشتر خواهد بود.

  • ترفند شماره ۵

اینکه بتوانید موقعیتی که در آن قرار دارید را حفظ کنید یکی از مهمترین نکات در بازی فری فایر می باشد، گاهی اوقات لازم است به مناطقی بروید که مرتفع بوده و گاهی اوقات لازم است که در مناطقی که مرتفع نیستند قرار بگیرید این شما هستید که تصمیم می گیرید در چه موقعیتی قرار بگیرد.

اما باید بتوانید موقعیتی که در آن قرار گرفته اید را حفظ کنید، اگر جزو آن دسته از بازیکنانی هستید که در تیراندازی مهارت ویژه ای دارید بهتر است که در مکان‌های فرود بیاید که بسیار شلوغ هستند.

امیدوارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد، اگر شما نیز تجربه خاص و استراتژی خاصی در هنگام فرود دارید خوشحال می شوند که تجربیات خود را با من و سایر کاربران بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

5/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

مقایسه کاراکترهای کرونو و الایت موکو و D-bee فری فایر

نوشته بعدی

اموزش گرفتن اسکین Blue Flame Draco AK در بازی فری فایر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه