آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : نقشه جدید، حالت‌ها و موارد دیگر

آپدیت سیزن 2 کالاف

COD Mobile Season 2 2024 – به‌روزرسانی Lunar Dragon : نقشه، حالت‌ها و …

در سال 2024، جشن سال اژدها با راه اندازی آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل برگزار می شود. از جمله افزوده‌های هیجان‌انگیز در Call of Duty Mobile، نقشه بازی چند نفره Nuketown با موضوع سال اژدها است. همراه با معرفی مکانیک‌های جت پک برای استفاده در حالت Boost Assault Multiplayer و اولین کلاس جدید Jet Boost Battle Royale در کالاف دیوتی موبایل.

سایت جمینجا مرجع معتبر خرید cp کالاف دیوتی موبایل ، دارای نماد اعتماد و نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال می باشد.

بازیکنان می‌توانند در مینی‌بازی‌های جدید واقع در پلتفرم شناور Isolated شرکت کنند. در حالی که از گزینه‌های سفارشی‌سازی پیشرفته‌ای برای نمایشگر Heads-Up (HUD) خود در حالت‌های مختلف بازی نیز بهره‌مند شوند. علاوه بر این، دو سلاح جدید برای باز کردن قفل در کنار سایر ویژگی‌های جذاب موجود است.

مقالات مرتبط »     فصل 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 در راه است : تاریخ انتشار و شمارش معکوس

آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : نکات مهم

Battle Pass

Lunar Dragon Pass نه تنها پوسته‌های جدید اپراتور، نقشه‌های سلاح، کارت‌های تماس و امتیازات Call of Duty اضافی (CP) را معرفی می‌کند که می‌توان از آنها برای خرید پاس‌های پولی یا خرید فروشگاه در آینده استفاده کرد، بلکه مجموعه‌ای از موارد رایگان و ممتاز را نیز ارائه می‌کند.

ردیف های رایگان بتل پس

در این فصل، Free Battle Pass Tiers ویژگی های برجسته ای مانند کلاس جت بوست بتل رویال و معرفی تفنگ تهاجمی Type 19 جدید را به نمایش می گذارد. علاوه بر این، نکات برجسته قابل توجه در سطح رایگان شامل مجموعه متنوعی از کاموها، نقشه های سلاح، و AGR 556 — Lantern Light در ردیف 50 است.

ردیف‌های پریمیوم پس

بازیکنان این فرصت را دارند که به تمام محتوای جریان Lunar Dragon از جمله پوسته‌های اپراتور مورد علاقه دسترسی داشته باشند. مانند :
ایزابلا – جنگجوی اژدها،
باتری – لباس رزم امپراتوری،
دیوید میسون – پنجه های آهنی،
و تیانگو – برخورد انفجاری،
با خرید Premium Pass.

علاوه بر این، با استفاده از Premium Pass، بازیکنان می‌توانند از طریق طرح‌های انحصاری سلاح‌ها از قدرت اژدها استفاده کنند. مانند :
Type 19 — Imperial Refinement,
Man-O-War — Warrior’s Redoubt,
OTs 9 — Avenging Lily,
HS0405 — War-Built,
and the UL736 — Attack Speed.
همه آنها از سلاح جدید فصل 2 الهام گرفته شده اند.

اشتراک Battle Pass

بازیکنان می‌توانند از طریق دریافت اشتراک بتل پس به نیروهای زمینی بپیوندند. که در هر فصل پاداش‌های اضافی به همراه 10 درصد افزایش به Player و Weapon XP ارائه می‌کند. علاوه بر این، مشترکین به کوپن‌های تخفیف دسترسی پیدا می‌کنند. و از تخفیف‌های محدودی در 10 برابر کشیدن جعبه برخوردار می‌شوند.

فصل 2 نیروی زمینی جوایزی ارائه می دهد. از جمله :

the Shigenori — Shadow Outcast Operator Skin,
the Oden — Tranquil Vision Weapon Blueprint,
and the Backpack 2 — Tranquil Vision.

آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : به روز رسانی های چند نفره

نقشه Nuketown با تم اژدهای قمری به بازی چند نفره COD Mobile می آید

از بازیکنان دعوت می‌شود تا در جشن‌هایی با اجرای سال اژدها از Nuketown شرکت کنند. با پس‌زمینه‌ای از طبیعت عصرگاهی، این تکرار نقشه به اژدها در یک محیط آینده‌نگر ادای احترام می‌کند. و نوید می‌دهد که توانایی‌های حتی با تجربه‌ترین اپراتورها را به چالش بکشد.

حالت جدید: Boost Assault

بازیکنان تشویق می شوند تا خود را به یک جت پک در حالت چند نفره جدید مجهز کنند. جت پک امکان پرش‌های بالاتر و سرسره‌های طولانی‌تر را فراهم می‌کند. و امکان دسترسی به مسیرهای دیواری را فراهم می‌کند. این حالت برای رضایت هم تازه واردان و هم پیشکسوتان گیم پلی به سبک jetpack طراحی شده است. که در ابتدا در Call of Duty: Advanced Warfare معرفی شد.

آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : به روز رسانی های بتل رویال

سال اژدها با بهبود پلتفرم شناور در بتل رویال جشن گرفته می‌شود. و به بازیکنان این فرصت را می‌دهد تا با استفاده از کلاس جت بوست که به تازگی معرفی شده، از اپراتورهای دشمن عبور کنند.

پلتفرم شناور با مینی گیم ها به بتل رویال می آید

پس از ورود به مسابقه بتل رویال، همه بازیکنان خود را بر روی سکوی شناور می بینند. جایی که آنها این فرصت را دارند تا در فعالیت های جشنی مانند آتش زدن فشفشه و شرکت در دو مینی بازی شرکت کنند. در این مرحله، سلاح‌ها غیرفعال می‌شوند و فقط ترقه در منطقه مجاز است.

بازیکنان باید مراقب پهپادهایی باشند که جعبه های هدیه را در نزدیکی سکوی شناور حمل می کنند. با زدن موفقیت آمیز این پهپادها با فشفشه، بازیکنان می توانند غارت موجود در آن را به دست آورند. این غارت ممکن است شامل وسایلی مانند ضمیمه ها، سلاح ها و مواد مصرفی باشد. علاوه بر این، بازیکنان ممکن است با جعبه‌های هدیه غذا روبرو شوند که می‌توان از آن برای شروع یکی از مینی‌بازی‌های آشپزی استفاده کرد.

لاوه بر این، بازیکنان باید مراقب بادکنک های نزدیک سکو باشند. شلیک به این بالون ها محموله آنها را آزاد می کند. شایان ذکر است که پهپادهایی که جعبه‌های هدیه حمل می‌کنند ممکن است در مناطق دیگر در Isolated نیز ظاهر شوند. از بین بردن این پهپادها به بازیکنان غنایمی را که حمل می کنند، می دهد.

مینی بازی های پلتفرم شناور

Hot Pot تعاونی:
بازیکنان می توانند با تعامل با یکی از چهار میز واقع در سکوی شناور، در مینی بازی Cooperative Hot Pot شرکت کنند. هنگامی که یک بازیکن یک جدول را اشغال کرد، فقط هم تیمی ها می توانند به آنها ملحق شوند. حداکثر چهار تیم در آن شرکت می کنند. با این حال، بازی را می توان با تیم های کمتری، حتی تا یک بازیکن، انجام داد.

پس از شروع، چشم انداز به نمای بالا به پایین تغییر می کند. بازیکنان باید در اطراف ایستگاه آشپزی حرکت کنند تا غذاهای فهرست شده در منو را آماده کنند. برای هر غذای تکمیل شده در مدت زمان تعیین شده امتیاز کسب می شود. در طول مینی بازی، بازیکنان می توانند اقدامات مختلفی انجام دهند. از جمله برداشتن و انتقال مواد، پخت و پز، دور ریختن غذاهای نامطلوب و افزودن سس آغشته به ظروف آماده.

Cooking Fire:
برای مینی بازی Cooking Fire، بازیکنان می توانند به دیگ داغ مرکزی واقع در سکوی شناور بروند. برای شروع چالش، بازیکنان باید یک جعبه هدیه غذا خرج کنند. در این چالش، یک پنل دایره ای دایره ای به بازیکنان ارائه می شود. و باید غذا را به طور مساوی بپزند تا به امتیازات بالایی دست یابند و قفل پاداش ها را باز کنند.

کلاس جدید: جت بوست

کلاس جدید به صورت رایگان از طریق بتل پس سیزن 2 قابل دسترسی است. و مجهز به یک جت پک پیشرفته است که به بازیکنان مجموعه ای از قابلیت های پویا را ارائه می دهد. از جمله ویژگی‌های آن، جت پک کاربران را قادر می‌سازد تا پرش‌های بالاتری انجام دهند. و سطح بی‌سابقه‌ای از تحرک عمودی را در میدان نبرد ارائه دهند.

علاوه بر این، مانورهای لغزشی را افزایش می‌دهد. و امکان حرکات نرم‌تر و چابک‌تر را در زمین‌های مختلف فراهم می‌کند. این افزودنی نوآورانه وعده می دهد که به طور قابل توجهی تجربه گیم پلی را افزایش می دهد. و فرصت های استراتژیک جدید و هیجان بیشتری را برای بازیکنان در هنگام عبور از چالش های مبارزه فراهم می کند.

چالش‌های فصلی جدید و رویدادهای ویژه آپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 : Lunar Dragon

در طول فصل جدید، بازیکنان می‌توانند در بی‌شمار چالش‌ها و رویدادهای فصلی شرکت کنند. که هر کدام پاداش‌های فریبنده‌ای مانند پوسته‌های انحصاری اپراتور، طرح‌های منحصربه‌فرد سلاح، Battle Pass XP و مشوق‌های مختلف دیگر را ارائه می‌دهند. از جمله معرفی سلاح ثانویه جدید Spear.

بازیکنان تشویق می شوند که به طور منظم برگه رویدادهای درون بازی را برای اطلاعات دقیق در مورد چالش ها و رویدادهای آینده بررسی کنند. این برگه نه تنها در مورد چالش های فصلی، بلکه جوایز ماموریت روزانه و مشوق های ورود ماهانه را نیز ارائه می دهد. و تضمین می کند که بازیکنان در طول فصل از فرصت های متنوعی که برای آنها در دسترس است مطلع می شوند.

به روز رسانی فروشگاه: سلاح اسطوره ای جدید،گردونه های شانس و …

 • طرح اسطوره ای نوع 19:
  بازیکنان این فرصت را دارند که یک طرح اسلحه اسطوره ای جدید برای نوع 19، آخرین نسخه اضافه شده به فصل 2، به دست آورند. این سلاح منحصربه‌فرد در طول مسابقه تکامل می‌یابد و یک نقاشی جوهر چینی جذاب را نشان می‌دهد که فصول در حال تغییر را به تصویر می‌کشد.
 • طرح غوغا لانگ یون و اسپیر:
  لانگ یون، یک قاتل و محافظ ماهر، با حضور خود، با پوشیدن لباس‌های ظریف جنگجو، قرعه‌کشی خوش شانس را زیبا می‌کند. در کنار او Spear-Striking Azure وفادار او قرار دارد. یک سلاح Melee کشنده که برای تکمیل قدرت رزمی او با دقت ساخته شده است.
 • کریپتیس – نگاه بی رحمانه:
  مزدور مهیب کریپتیس در این قرعه کشی خوش شانس ظاهر می شود. با لباس تاکتیکی حیرت آور که برای حفظ ناشناس بودن او طراحی شده است. در این قرعه کشی DL Q33 مورد علاقه او – Dark Void است. که دارای طراحی آینده نگر با انیمیشنی به شکل کهکشان مسحورکننده است که بدنه آن را تزئین می کند.
 • همراه با این طرح، Dark Shepard – Umbral Imperator Operator Skin است. شامل یک گروه جنگجوی برجسته که به رنگ‌های سیاه و سفید تزئین شده و با شنل ناهمواری کامل شده است.

بهینه‌سازی‌های کلیدی و افزودنی‌ها در بآپدیت سیزن 2 کالاف دیوتی موبایل 2024 :

 • سفارشی سازی HUD:
  فصل 2 گزینه‌های سفارشی‌سازی جدیدی را برای HUD درون بازی ارائه می‌کند. از جمله پشتیبانی از حالت‌های بازی بیشتر و توانایی همگام‌سازی تنظیمات شما در حالت‌های بازی. همچنین انتظار بهینه سازی HUD فعلی را داشته باشید.
 • Ground War: Breach:
  بهینه‌سازی‌های این حالت شامل تغییرات ارتفاع برای کاهش دامنه آسیب مخزن، افزایش تعداد پناهگاه‌های کنار جاده‌ها و برخی تغییرات در داخل و اطراف قلعه است. Ground War: Breach با تنظیمات سفارشی سازی HUD نیز پشتیبانی می شود.
 • حالت گشت:
  انتظار می رود نقشه های بیشتری به حالت بازی Patrol و همچنین چندین بهینه سازی حالت بازی اضافه شود.

لاوه بر این، برای مدت زمان محدود، بازیکنان می‌توانند با ایجاد و/یا ورود به حساب Call of Duty خود و شرکت در پنج مسابقه چندنفره درون برنامه، طرح اسلحه افسانه‌ای M4 — Royal Black Soul Weapon را در کالاف دیوتی موبایل دریافت کنند. این فرصت در 22 می 2024 (چهارشنبه، ۲ خرداد ۱۴۰۳) به پایان می رسد. مهم است که توجه داشته باشید که Weapon Blueprint منحصراً در کالاف دیوتی موبایل قابل دسترسی است.

 

3/5 - (2 امتیاز)
نوشته قبلی

فوریه 2024 کلش رویال : فهرست رویدادها، چالش‌ها، مسابقات و جوایز

نوشته بعدی

همکاری پرایم گیمینگ و پابجی موبایل جوایز حماسی رایگان ارائه می دهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه