رویدادهای جولای 2024 کلش اف کلنز : فهرست هفتگی، چالش ها و جوایز

رویدادهای جولای 2024 کلش

Clash of Clans July 2024 : فهرست رویدادهای هفتگی، چالش ها و جوایز

برای اطمینان از اینکه بازیکنان از برنامه‌های فصل مطلع می‌شوند، این پلتفرم را ایجاد کرده‌ایم تا رویدادهای جولای 2024 کلش اف کلنز برای فصل «کلش گیم‌های» را مشخص کنیم.

جمینجا برای رفع مشکل تحریم ها و عدم امکان خرید مستقیم از بازی، خرید جم کلش اف کلنز را با قیمت ارزان انجام می دهد.

در کلش اف کلنز، هر هفته رویدادهای زیادی بر اساس زمان سال و عوامل دیگر اتفاق می‌افتد که قرار است ما بازیکنان را علاقمند و هیجان‌زده نگه دارند.
آنها جوایز جذابی را نیز ارائه می دهند که من بسیار از آنها قدردانی می کنم و معتقدم که بسیاری از بازیکنان احساسات من را به اشتراک می گذارند.

مقالات مرتبط »      گلد پس جولای 2024 کلش اف کلنز یک پوسته کینگ جدید را معرفی می کند

رویدادهای جولای 2024 کلش اف کلنز توضیح داده شد

بررسی اجمالی

در این ماه، رویدادهای هفتگی از موضوع بازی‌های کلش پیروی می‌کنند. زیرا قبلاً شاهد چند پوسته شگفت‌انگیز برای Heroes بوده‌ایم که با Gold Pass می‌آیند و همچنین خرید می‌کنند. چند رویداد وجود دارد که هر ماه تکرار می شوند، که عبارتند از Clan War Leagues و Raid Weekend.
از این رو، ما در مورد این رویدادها به تفصیل توضیح نخواهیم داد. همچنین، در طول ماه به چالش های فصل اشاره شـده است. بنابراین به محض اینکه اطلاعات در دسترس باشد، این فضا را به روز خواهیـم کرد.

بقیه رویدادها هر هفته به شرح زیر ارائه می شود.

هفته اول: 1 جولای تا 7 جولای

چالش های فصلی
چالش‌های فصلی در طول ماه ادامه خواهند داشت، و شما می‌توانید آن‌ها را تکمیل کنید و امتیاز پیشرفت طلایی خود را کسب کنید.

چالش فصل اول، It’s All Fun و Clash Games Challenge فرا رسیـده است. و ما قبلاً یک راهنما ارائه کرده ایم، پس حتماً به آن نگاه کنید.

هفته دوم: 8 ژوئیه تا 14 جولای

هیچ چیز اضافه‌ای برای این هفته برنامه‌ریزی نشـده است. اما به نظر من این امکان وجود دارد که چالش‌ها یا رویدادهای جدید به صورت زنده اجرا شوند.

هفته سوم: 15 جولای تا 21 جولای

رویداد خطی
رویداد Streak که اخیراً در کلش آف کلنز اضافه شـده است، یک آهنگ پاداش رویداد جدید را ارائه می‌کند. که بازیکنان می‌توانند پس از تکمیل حملات چند نفره در آن پیشرفت کنند. به احتمال زیاد در اواسط جولای نمایش داده خواهـد شد.

هفته چهارم: 22 تا 28 جولای

کلن گیمز
کلن گیمز جولای 2024 طبق معمول در تاریخ 22 جولای به مدت یک هفته تا 28 ژوئیه (یکشنبه، ۷ مرداد) به صورت زنده برگزار می‌شود. جوایز و جزئیات در آینده آشکار خواهـد شد.

هفته پنجم: 29 ژوئیه تا 31 جولای

هیچ چیز اضافه‌ای برای این هفته برنامه‌ریزی نشـده است. اما به نظر من این امکان وجود دارد که چالش‌ها یا رویدادهای جدید به صورت زنده اجرا شوند.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

گلد پس جولای 2024 کلش اف کلنز یک پوسته کینگ جدید را معرفی می کند

نوشته بعدی

فصل 61 کلش رویال “Industrious Goblins” در جولای 2024

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه