براساس شایعات حالت زامبی در وارزون موبایل در دسترس خواهد بود

حالت زامبی در وارزون

شایعات نشان می دهند که Warzone Mobile مد Zombies را دریافت خواهد کرد

پس از تأیید Zombies در Modern Warfare 3، اکنون اعتقاد بر این است که حالت زامبی در وارزون موبایل نیز به صورت نسخه مخصوص مورد علاقه طرفداران در دسترس خواهد بود.

برای قفل شدن و بارگیری آماده شوید – زامبی ها به Warzone Mobile خواهند آمد. طبق شایعات، گمان می رود که حالت بازی در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. و ممکن است زمانی که Warzone Mobile به طور رسمی راه اندازی شود، یک افزودنی دائمی باشد.

می توانید از سایت جمینجا سی پی وارزون موبایل را با قیمت مناسب خریداری کنید.

اخیراً تأیید شد که Zombies در قسمت بعدی Call of Duty، Modern Warfare 3، در دسترس خواهد بود. زیرا اکتیویژن یک شماره تلفن مرموز را که بازیکنان می‌توانستند به آن پیام ارسال کنند، ارائه کرد.

اکنون، به نظر می رسد که Warzone Mobile نیز درمان مشابهی را دریافت خواهد کرد.

مقالات مرتبط »     Warzone Mobile : پیش بینی تاریخ انتشار، اخبار، نیازمندی ها، نقشه ها و …

حالت زامبی در وارزون موبایل به زودی اضافه خواهد شد

این یک خبر هیجان انگیز برای بسیاری از بازیکنان موبایلی است که مانند دیگر بازیکنان کنسول خود، از اکشن چند نفره معمول در بازی های COD خسته و بی حوصله شده اند.

Warzone Mobile’s Zombies در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است. اما نشت‌ها نشان می‌دهد که Activision در حال پختن چیز جالبی است که قطعا ارزش توجه را دارد.

حالت بازی در نسخه موبایلی Outbreak تنظیم می‌شود، جایی که بازیکنان می‌توانند تجربه زامبی در مقیاس بزرگ و جهان باز را وارد کنند. بازیکنان را تشویق می کند تا با هم متحد شوند و از سلاح های زیادی که در اختیار دارند برای مقابله با دشمنان و اهداف جدید استفاده کنند.

حالت زامبی Warzone Mobile فقط در نقشه بزرگ منظر شهری Verdansk اجرا می شود.

همچنین شایعه شده است که پیشرفت متقاطع ممکن است به صورت پشت سر هم بین Warzone Mobile و Modern Warfare 3 وجود داشته باشد، اما به نظر نمی رسد جزئیات آن را ثابت کند.

با اضافه شدن حالت محبوب به بازی، بسیاری از بازیکنان نمی توانند منتظر راه اندازی Warzone Mobile باشند. این بازی در حال حاضر به صورت نرم افزاری در استرالیا، شیلی، نروژ و سوئد عرضه می شود و انتظار می رود به زودی عرضه جهانی شود. اعتقاد بر این است که تاریخ انتشار Warzone Mobile نوامبر 2023 است.

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

نکات و ترفندهایی برای برنده شدن در نبردهای 1v1 فری فایر

نوشته بعدی

رویداد همکاری Chess Clash : ترکیب شطرنج و جهان های بازی محبوب کلش

1 دیدگاه در “براساس شایعات حالت زامبی در وارزون موبایل در دسترس خواهد بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه