Signature Attachment کالاف دیوتی موبایل : نحوه دریافت

Signature Attachment کالاف

Call of Duty Mobile: چگونه ضمیمه امضا را دریافت کنیم؟

آیا می خواهید بدانید که چگونه می توان signature attachment کالاف دیوتی موبایل را دریافت کرد؟ Call of Duty Mobile یک بازی تیراندازی اول شخص محبوب است که سلاح‌ها، امتیازات و پیوست‌های مختلفی را برای سفارشی کردن بارگیری شما ارائه می‌دهد. Signature Attachment یک مکانیک ضمیمه سلاح در Durty Mobile است. و به بازیکنان اجازه می‌دهد تا سلاح‌های خود را با پیوست‌های مختلف برای بهبود عملکرد شخصی‌سازی کنند. Striker Signature Attachment جدیدترین نسخه در این بازی است. این راهنما در جمینجا به شما می گوید که چگونه می توانید Signature Attachment Striker کالاف دیوتی موبایل دریافت کنید.

با خرید CP کالاف دیوتی موبایل، شما می‌توانید به طور سریع‌ تر به سطوح بالاتر بازی دست یافته و با قدرت بیشتری در میدان نبرد حضور داشته باشید.

Striker Signature Attachment کالاف دیوتی موبایل چیست؟

پیوست Striker Signature برای کسانی که به دنبال ارتقای تجربه خود در بازی هستند، ضروری است. با آن، گسترش گلوله ADS 30٪ افزایش می یابد، در حالی که 20٪ دامنه آسیب آن را افزایش می دهد. جنبه های منفی اندک و در عین حال قابل توجه است. سرعت حرکت 2% کاهش می یابد و سرعت حرکت و زمان ADS به ترتیب 15% و 12% کاهش می یابد. بازیکنان می توانند با این ضمیمه از اجراهای تماشایی لذت ببرند. اگرچه ممکن است مجبور شوند در طول بازی چند چیز را فدای آن کنند.

مقالات مرتبط »   آموزش کامل نحوه باز کردن قفل لانچر زیرلوله M4 کالاف دیوتی موبایل

نحوه دریافت Striker Signature Attachment در CoD:Mobile

برای دریافت Striker Signature Attachment کالاف دیوتی موبایل باید مأموریت ها را در چالش های فصلی انجام دهید. برای دریافت پیوست امضای مهاجم باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. در حین سینه خیز رفتن، پنج دشمن را با هر تفنگ ساچمه ای بکشید.
  2. 25 دشمن را با هر تفنگ ساچمه ای با سه ضمیمه بکشید.
  3. 15 دشمن را با هر تفنگ ساچمه ای با hip fire بکشید.
  4. 15 دشمن را با Striker shotgun بکشید.

هر بازیکنی از جذابیت Striker Signature Attachment کالاف دیوتی موبایل آگاه است. وقتی صحبت از مانور دادن به نیروهای دشمن و محافظت از تیم شما می شود، عملکرد بازی شما را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. به این ترتیب، به راحتی به دست نمی‌آید – نیازمند کار سخت و عزم برای باز کردن قفل دلبستگی گریزان است. با این حال، کسانی که موفق به انجام تمام مأموریت ها می شوند، تلاش خود را با این قطعه فوق العاده از تجهیزات پاداش خواهند داد. با مزایای اضافی آن، کاربران می توانند در مسابقه بعدی خود پیروز باشند. برای انجام تمام وظایف خود با فداکاری و آماده شدن برای ارتقا – باز کردن قفل Striker Signature Attachment ارزشش را دارد!

 

امتیاز دهید
نوشته قبلی

رویدادهای هفتگی کلش آف کلنز (مارس 2023) : چالش ها و پاداش ها

نوشته بعدی

راهنمای کامل همه سوپر نیروهای موجود در کلش اف کلنز – Super Troop

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه