معرفی مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی فری فایر

معرفی بهترین مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی فری فایر

معرفی مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی فری فایر

انتخاب مکان فرود در بازی Free Fire از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است در واقع یک مکان فرود می تواند یکی از تعیین کننده ترین مواردی باشد که می تواند به شما ثابت کند که آیا تا انتهای بازی زنده خواهید ماند یا نه!

معرفی مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی فری فایر

در این مطلب تصمیم دارم که در رابطه با مکان های فرود برای بازیکنان تهاجمی در بازی فری فایر صحبت کنم.

  • منطقه Plantation (Bermuda)

این منطقه یکی از شلوغ ترین و هیجان انگیز ترین مناطق فرود می باشد که بازیکنان بسیار زیادی در این منطقه فرود می‌آیند. شما می توانید در این منطقه یک مزرعه ببینید و از طرفی شما به شهر نیز نزدیک هستید. بطور کلی در این منطقه بازیکنان می توانند کمپ بزنند و فضای باز زیادی در این منطقه وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید، اما به هیچ وجه برای فرود توصیه نمیشود.

  • منطقه (Bermuda Remastered)

این منطقه معمولاً توسط بازیکنان نادیده گرفته می‌شود و کمتر بازیکنی در این منطقه فرود می‌آید. شما در این منطقه می توانید چند ساختمان مشاهده کنید اما، متاسفانه در این منطقه هیچ پوشش وجود ندارد و از طرفی فرود آمدن ممکن است برایتان کمی دشوار شود، زیرا پس از اینکه فرود می آید باید سریعاً شروع به تیراندازی کنید به همین دلیل فرود آمدن در این منطقه به شما توصیه نخواهد شد.

  • منطقه Moathouse (Purgatory)

این منطقه یکی از چالش برانگیزترین و حساس در مناطق برای فرود است. شما در واقع در یک جزیره فرود خواهید آمد که می توانید آیتم های بسیار زیادی را غارت کنید، البته چند ساختمان هم در اطراف این منطقه وجود دارد.

نکته‌ای که باعث چالش‌برانگیز شدن این منطقه می‌شود مکان های زیادی است که سایر بازیکنان در این مکان ها کمین کرده اند اما، اگر شما باهوش باشید و استراتژی‌های خاصی داشته باشید بدون شک فرود در این منطقه می‌تواند برای شما از لحاظ غارت تجهیزات بسیار مفید باشد. برای خرید جم فری فایر میتونید به قسمت محصولات فروشگاهمون مراجعه کنید.

  • منطقه Mt. Villa (Purgatory)

اگر جزو بازیکنان تازه وارد در بازی فری فایر هستید فرود در این منطقه می تواند انتخاب هوشمندانه و مناسبی باشد زیرا، در این منطقه که نسبت به مرکز نقشه بسیار دور تر است شما کمتر مجبور هستید با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید بلکه در این منطقه بیشتر باید به غارت تجهیزات بپردازد. اگر قصد دارید در این منطقه فرود بیاید و سپس به مناطق دیگر بروید باید از وسایل نقلیه استفاده کنید.

  • منطقه Santa Catarina (Kalahari)

منطقه یک مکان عالی و فوق العاده برای فرود می باشد به شرط اینکه بتوانید سریع تجهیزات را غارت کنید. در این منطقه بازیکنان بسیار زیادی را برای رقابت نمی بینید در واقع تعداد دشمنان در این منطقه بسیار کم می باشد.

  • منطقه The Sub (Kalahari)

یکی از منحصر به فرد ترین و بهترین مناطق در بازی فری فایر می باشد در این منطقه شما می‌توانید یک زیر دریایی به گل نشسته را مشاهده کنید که تجهیزات بسیار زیادی درونی زیردریایی نهفته شده است در واقع شما می توانید تجهیزات بسیار زیادی را در این منطقه غارت کنید، اما این منطقه به هیچ وجه برای فرود، توصیه نخواهد شد زیرا، ساختمانهایی که در این منطقه وجود دارند متاسفانه مکان بسیار خوبی برای کمین سایر بازیکنان هستند یعنی بلافاصله پس از اینکه فرود بیایید این احتمال وجود دارد که مورد هدف قرار بگیرید.

خوشحال و میشوم اگر شما نیز تجربه فرود در این مناطق را دارید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر را به اشتراک بگذارید.

5/5 - (3 امتیاز)
نوشته قبلی

معرفی بهترین سلاح های AR بازی کالاف دیوتی موبایل

نوشته بعدی

همه چیز درباره اسلحه MX9 S بازی کالاف دیوتی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سبد خرید

تمامی حقوق نزد جمینجا محفوظ است.

دلیل بازگشت وجه